Подкатегорија:
                   
211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Four Winns H170 LE

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proiz...


08 авг 21:37Промовирано

Delovi za Penti - Tomos -(4),(4,5),(4,8),(10)

Orginalni delovi za Penti od Srbija


По Договор
или предлог цена
17 авг 10:04Промовирано

Glisr

Camecot e naj izdrzliv materijal Heptalon 430m.so sopstveni skali ves...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 23:57Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се ре...


400 €
или предлог цена
Вчера 22:26Gliser SeaRay Sundancer 250

TELEFON ZA KONTAKT 075223042 075223042 075223042 Pr...


19.800 €
или предлог цена
Вчера 19:12Prodavam gliser

Prodavam gliser dolg 6.20m sirok 2.20m so kabina, motor honda 150hp 2...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 18:58GLISER BAYLINER

Prodavam gliser Bayliner so vgraden motor Volvo 2000cm, 120ks so 6 se...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 18:19PRODAVAM PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA

PENTA JAMAHA 9.9 STROKE CETVOROTAKTNA VO INZVONREDNA SOSTOJBA MNOG...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 15:38Bayliner Capri 2052

Se prodava bayliner capri 2052 4.3 mercruiser 151kw Odlicno socuvan


13.700 €
или предлог цена
Вчера 06:55Gliser

Vo ispravna sostojba


4.500 €
или предлог цена
17 авг 21:59Aquatone Wave 10'0" - 10'6" SUP daska СУП даска

Aquatone WAVE 10’0″ и 10'6" се класични ALL-ROUND даска на надувување...


325 €
или предлог цена
17 авг 21:16Se prodava camec Zeus Marine Windsor

Se prodava camec Zeus Marine Windsor, dolg 4.5m sirok 1.8m. Ja imam ...


6.000 €
или предлог цена
17 авг 17:27Tomos 4 so dokumenti

Продавам Томос 4 со документи, долга осовина, возен само на гумењак ...


17 авг 16:17Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
17 авг 12:40MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
17 авг 12:40Gliser shutle craft

Gliser shutle craft made in usa. Odlicna sostojba. Moze zamena za pog...


5.400 €
или предлог цена
17 авг 12:21SEA DOO SPEEDSTER

Se prodava sea doo speedster ,Gliserot e vo exstra sostojba dozina 5....


12.000 €
или предлог цена
17 авг 09:03Gliser LARSON ESCAPE 234

MOZNA ZAMENA SAMO ZA POMAL GLISER NE POSTAR OD 2007 - BOWRIDER Regi...


43.500 €
или предлог цена
16 авг 19:07CARAVELLE 207 LS

Se prodava premium brend caravelle 207 ls dolzina 6.5 m sirina 2.6 m ...


33.000 €
или предлог цена
16 авг 16:18YAMAHA 15

Prodavam motor za camec yamaha 15 ks so orginal yamaha rezervar kratk...


800 €
или предлог цена
16 авг 13:07PRODAVAM GLISER SEA RAY 175 SO 3.0 MOTOR MERCRUISER

Bayliner 175 3.0 135ks Gliserot e vo perfektna sostojba napraven mu e...


16 авг 11:29Tomos 4

Se prodava tomos4 so defekt


16 авг 11:29Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
16 авг 10:25GLASTRON + YAMAHA 90

Gliser GLASTRON MK DOKUMENTI motor YAMAHA 90 ... 2 takt Prikolka ...


6.200 €
или предлог цена
16 авг 09:14Tomos 4 Penta perfektna garancija edna godina

Dolgo ne ja upotrebuvam sekogas servisirana i proveruvana ja prodavam...


300 €
или предлог цена
16 авг 07:33Gliser Glastron 185 GT

BEZ ZAMENI . SAMO ZA KES.Registriran cela godina vo Ohridska Kapetani...


20.900 €
или предлог цена
15 авг 21:55Gliser

Se prodava Donesen od Amerika Aluminiumsko korito Penta 50ka Kontakt ...


4.500 €
или предлог цена
15 авг 16:49Se prodava metalen Brod dizel vo Ohrid

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
15 авг 12:23gliser kupuvam

kupuvam gliser dolzina 5 do 6 metri cena povolna.ponudi so slika na v...


11 €
или предлог цена
15 авг 10:08Se prodava cetiritakten Yamaha 8hp

Se prodava cetiritakten vanbrodski motor yamaha,so soobrakjajna,motor...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 09:49Zamena za Katamaran / Ponton

Moze zamena za Katamaran / Ponton so moja doplata. Model Fjord 21 HT...


1 €
или предлог цена
15 авг 09:49Fjord Plast kompletno rekonstruiran

Prodavam gliser, FjordPlast (Norveshko proizvodstvo) kompletno rekon...


5.500 €
или предлог цена
15 авг 09:32GLISER MOREBAS PENTA SUZUKI

Gliser - MOREBAS Penta - SUZUKI 60 KOMPLET SO PRIKOLKA UVEZEN OD NORV...


6 €
или предлог цена
15 авг 09:00Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


14 авг 21:42Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komandi


3.200 €
или предлог цена
14 авг 21:42NOV YILDIZ MARIN STAR 500 TOHATSU MOTOR 60HP

Se prodava nov gliser 🚤 YILDIZ MARIN STAR 500 2022 godina kompletno...


По Договор
или предлог цена
14 авг 19:37Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON"registriran, kompletno restavtiran 2022god....


11.000 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 €
14 авг 11:58Mercury 40 hp FORCE dvotakten

Prodavam Force 40 hp 2tak Vo ispravna sostojba servisiran So komand...


1.650 €
или предлог цена
14 авг 09:42Turisticki Brod

BROD turisticki dolzina 9m sirina 3m proektiran So Wc,kujna ,salon.sp...


По Договор
или предлог цена
14 авг 08:58Gliser Sea Ray 176

Gliser Sea Ray 176 -Brotski motor mercury 3.0, -Registriran vo Oh...


16.500 €
или предлог цена
13 авг 18:37GLISER ГЛИСЕР

Се продава глисер К-570 7+1 со вонбродски мотор JOHNSON 73.5KW 2Т до...


7.500 €
или предлог цена
12 авг 17:42Se prodava Brod metalen vo Ohrid dizel motor

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.990 €
или предлог цена
12 авг 11:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам