Подкатегорија:
                   
208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gumen camec Quicksilver so motor Yamaha15

Prodavam gumen camec Quicksilver Mercury 340 so motor Yamaha 15ks dvo...


4.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
4.800 €
01 јул 21:28Промовирано

SE PRODAVA GLISER SO KABINA

Se prodava gliser so kabina vo koja ima golemo separe koe se pravi le...


42.000 €
или предлог цена
Денес 02:45НОВ ОГЛАС
Промовирано

Gliser GLASTRON 185 Wakeboard Edition

BEZ ZAMENI . SAMO ZA KES.Registriran cela godina vo Ohridska Kapetani...


19.990 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
23.990 €
29 јун 13:00Промовирано

Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


26 јун 11:06primatist 23

италјански глисер Тullio Аbbate primatist23 произведен 1999г со вга...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 €
26 јун 03:53Gliser Bayliner 175 2007 3.0 mercruser

Motor natresen Mercruser 3.0 4 cilindri 135 konji 2007 godina Gisero...


25 јун 21:34Glisr

Camecot e naj izdrzliv materijal Heptalon 430m.so sopstveni skali ves...


2.850 €
или предлог цена
25 јун 13:14Gliser QUICKSILVER 470 SPORT so MARINER 90

Stabilno i mnogu čvrsto sportsko korito od najrenomiran proizvoditel ...


9.900 €
или предлог цена
25 јун 10:18PRODAVAM GLISER CHECKMATE 260 ZT

Prodavam gliser checkmate 260 zt 425ks kupen nov od Amerika 2009god,g...


59.000 €
или предлог цена
25 јун 10:17Sea Ray 210 SPX All-White 2022 на Лагер

Sea Ray 210 SPX All-White 2022 изложен во салон, спремен за испорака ...


68.956 €
или предлог цена
24 јун 16:34Нов Quicksilver 675 Bowrider 2022

Quicksilver 675 Open 2022 Нов чамец спремен за испорака! 1. Тенда ...


55.990 €
или предлог цена
24 јун 16:33Mercury motor cetiritakten

Se prodava motor Mercury 9.9 ks 2006 ta god. Motorot e so 17 rabotni ...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:03Tomos 4,5

Tomos 4,5 bez rezervoar vo odlicna sostojba nema dokumenti


23 јун 22:57Se prodava Fourwinns H 180

Se prodava Fourwinns H 180 proizveden 2008 godina so motor Volvo 3.0 ...


По Договор
или предлог цена
23 јун 16:41Krstarenje niz Celo Ohridsko Ezero so novi brodcina 112233

Marina Boat Raspolaga So povejke Novi Luksuzni brodcina zastiteni zat...


23 јун 02:15Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


21 јун 21:00Prodavam gliser

Prodavam gliser dolg 6.20m sirok 2.20m so kabina i prikolka bez motor...


5.500 €
или предлог цена
20 јун 09:57Brod Dalmatinka NOV

Dlmatinka brodce novo, proizvedeno 2021god so vonbrodski motor mercur...


15.000 €
или предлог цена
20 јун 08:262018 Chaparral Vortex 243 VRX

Se prodava Chaparral gliser 2018 godina 24 fit ili 7.50 metri dolzina...


По Договор
или предлог цена
20 јун 07:42prodavam gliser HILLE IBIS 350

gliser HILLE ibis 350 so motor 35ks mercury i prikolka, registriran v...


2.000 €
или предлог цена
19 јун 20:31MAN TGA 41,410

Se prodava Man tga kiper registriran so novi gumi


1 €
или предлог цена
19 јун 20:05Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се ре...


400 €
или предлог цена
17 јун 22:52Linder 400 Sportsman + Yamaha 15 + prikolica na MKD tablicki

Не го делам комплетот. Инфо на ptalev@yahoo.com, брз одговор. Шве...


7.000 €
или предлог цена
17 јун 22:24Se Prodava Titova Jahta

Se prodava Titova Jahta vo odlicna sostojba celosno restavrirana pred...


15 јун 15:30gliser STARKRAFT

Se prodava gliser STARKRAFT so kabina,i fabricka cerada so koja se po...


6.500 €
или предлог цена
15 јун 13:56Penta Tomos 4 kako nov

Odlicna sostojba i mnogu malku koristena


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
15 јун 13:22Se prodava Rinker Captiva 276 CC

Se prodava Rinker Captiva 276 CC, proizveden 2013 god. Opremen e so M...


По Договор
или предлог цена
14 јун 21:15Gliser Sea Ray 176

Gliser Sea Ray 176 -Brotski motor mercury 3.0, -Registriran vo Oh...


16.500 €
или предлог цена
14 јун 11:51Bayliner Capri 2052

Se prodava bayliner capri 2052 4.3 mercruiser 151kw Odlicno socuvan


13.700 €
или предлог цена
14 јун 10:15Bayliner 175

Se prodava Bayliner 175, 3.0 motor koristen 80 saati. Info na telefon...


12.000 €
или предлог цена
13 јун 19:59Godfrey katamaran

So 100 Yamaha


12 јун 15:46Bennington katamaran

Yamaha 60 hightrust penta


12 јун 15:46Camec Prva Registracija 2021

Se prodava nov camec prva registracija 2021 Povekje informacii: 078...


1.000 €
или предлог цена
10 јун 16:44Camec

Se prodava camec koristen edna sezona Dolzina 6,5 metra Sirina 2,2...


По Договор
или предлог цена
10 јун 16:44Yamaha 8

Se prodava yamaha 8 kako nova, so dolga osovina.


10 јун 16:44Camec kajce

Se prodava mnogu dobro socuvano ohridsko kajce,nema skapano nigde,moz...


08 јун 22:40DARRAGH MILAN 6.15m

Se Prodava Gliser Darragh MIlan so slednive specifikacii: LOA (Metre...


12.000 €
или предлог цена
07 јун 17:12Ohridsko kajce camec

So dokumenti br za kontakt 072592848


07 јун 16:29Rinker 18 Captiva Bowrider

Se prodava Rinker 18" Captiva vo besprekorna sostojba. Brodski motor ...


16.000 €
или предлог цена
06 јун 18:13CAMEC MARINCO

Se prodava gliser MARINCO kupen pred 15god i motor HONDA 50ks


12.000 €
или предлог цена
06 јун 16:25Camec 700 evra Чамец

Se prodava camec so se prikolka 700 evra. Za informacii javete se na ...


700 €
или предлог цена
03 јун 15:51Gliser Bayliner 185

Se prodava 2008 godina Bayliner 185 so vgraden motor 3.0 mercruser ka...


20.000 €
или предлог цена
01 јун 03:23Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica

Prodavam camec dolzina 5.1m, so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana ...


5.300 €
или предлог цена
31 мај 17:31Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам