Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gliser GLASTRON 185 Wakeboard Edition

BEZ ZAMENI . SAMO ZA KES.Registriran cela godina vo Ohridska Kapetani...


20.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.999 €
Вчера 13:00Промовирано

Gliser FOUR WINNS

BEZ ZAMENI< EXTRA CENA, SAMO ZA KES! Se prodava gliser Four Winns 18...


16.999 €
или предлог цена
Денес 11:35Промовирано

Delovi za Penti - Tomos -(4),(4,5),(4,8),(10)

Orginalni delovi za Penti od Srbija


По Договор
или предлог цена
Денес 14:35Промовирано

Kupuvam penta Tomos 18 so elektronsko

Kupuvam penta Tomos 18 ili 25 so elektronsko palenje. ...


30 мај 03:12izdavam bodce za prevoz na turisti

se izdava brodce za prevoz na turisti za sezonava 2022 za...


30 мај 02:56Prodavam Brodce za prevoz na patnici

prodavam brodce fabricno doneseno od Italija za 9 osobi so...


29 мај 23:21СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка...


3.500 €
или предлог цена
27 мај 13:00СЕ ПРОДАВА REGAL COMMODORE 2760

Се продава REGAL COMMODORE 2760 Спецификација: Должина: 9.45m ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:22Gliser TideRunner

Gliser tiderunner zo suzuki 30 ks so dimenzii 4.20 × 1.80 × 0.45 so ...


2.300 €
или предлог цена
24 мај 23:04MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
24 мај 15:24Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
24 мај 15:24PENTA TOMOS 4 kako nova

Pentata e vo odlicna sostojba kako nova nema bez dokumenti.


23 мај 21:18Gliser

Se prodava Donesen od Amerika Aluminiumsko korito Penta 50ka Kontakt ...


4.500 €
или предлог цена
23 мај 10:41Penta MERCURY 20 odlicna sostojba!!

Pentata e ful servisirana spremna za sezona moze da se vidi i proba v...


700 €
или предлог цена
20 мај 23:03GLISER ГЛИСЕР

Се продава глисер К-570 7+1 со вонбродски мотор JOHNSON 73.5KW 2Т до...


7.500 €
или предлог цена
19 мај 13:57Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

poveke informacii na tel.078390811


700 €
или предлог цена
18 мај 17:26Merkury EFI 115- 2005 god so dolga cizma 112233

Merkury four stroke cetiritaktna so dolga cizma EFI 2005 god orginal ...


7.500 €
или предлог цена
09 мај 00:59Motor Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw.

Prodavam motor od Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw, 6cilindri liniski, pos...


06 мај 07:55KVARNER PLASTIKA G370 SPLIT

GLISEROT E VO TOP SOSTOJBA SO MOTOR MERCURY 25 KONJA DVOTAKTEN SO DAL...


1.650 €
или предлог цена
05 мај 21:31Se prodava camec odlicen!!

Camceto e doneseno od germanija kompletno pretapacirana vnatresnost n...


650 €
или предлог цена
03 мај 12:092011 Bayliner gliser

Odlicna sostojba. 45-50 rabotni saati na motor (Mercruiser 135HP) Za...


16.500 €
или предлог цена
02 мај 06:07SERVIS NA SEKAKOV VID PLOVNI OBJEKTI I REZERVNI DELOVI

Servis na sekakov vid plovni objekti i rezervni delovi.skuteri,penti ...


17 апр 20:57Zamena za Katamaran / Ponton

Moze zamena za Katamaran / Ponton so moja doplata. Model Fjord 21 HT...


1 €
или предлог цена
02 апр 15:53Tomos 4

Se prodava tomos4 ispraven vo dobra sostojba moze da se vidi da se pr...


31 мар 19:03Se prodava camec

Чамецот е правен со мерак. Долг е 4.60м а широк 1.6м и длабок 66цм. И...


650 €
или предлог цена
29 мар 15:29Prodavam Motor Mercury 6ks

Prodavam Motor Mercury 6ks. Vo odlicna sostojba pali vozi. Za podeta...


500 €
или предлог цена
23 мар 16:15SE PRODAVA 4 takten mercury 9.9hp

Se prodava 4 takten mercury 9.9 konski sili, kupen nov od skenderovs...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 07:21Se prodava metalno brodsko korito 9 m

Se prodava nedovrseno metalno brodsko korito. Dolzina 9m Sirina 2.2 m


2.500 €
или предлог цена
20 мар 20:21Servis i rezervni delovi za tomos penta penti

Prodavame i servisirame penti. Prodavame novi i polovni delovi. Ras...


1 €
или предлог цена
26 фев 18:12PRODAVAM GLISER SEA RAY 175 SO 3.0 MOTOR MERCRUISER

Sea ray 175 3.0 135ks Gliserot e vo perfektna sostojba napraven mu e ...


01 фев 01:43GLASTRON + YAMAHA 90

Gliser GLASTRON MK DOKUMENTI motor YAMAHA 90 Prikolka MK DOKUMENTI...


5.800 €
или предлог цена
31 јан 20:12Catamaran (katamaran) Mercury Motor

Katamaranot e vo odlicna sostojba mnogu malku koristen garaziran Z...


13.500 €
или предлог цена
29 јан 18:15Bombardier

се продава скутер за на вода Bombardier GTX тросед 900 55 kw во супер...


2.000 €
или предлог цена
22 јан 19:04Бродски мотори Andoria 117 KW со копчи 3:1

Продавам 2 комплет бродски мотори Андориа 117 KW - маринизирани - со...


20 јан 21:33Motor za camec 52 cc 2.5 hp NOV

Motorot e nov ne zapalen so 2 god garancija 52 cc 2.5 hp 2 takten m...


200 €
или предлог цена
16 јан 23:59Gliser v8 benzin top

vo top sostojba


9.000 €
или предлог цена
13 јан 16:15Yamaha Mariner 6hp

Купувам половен мотор 2 тактен или 4 тактен Yamaha или Mariner 6hp


По Договор
или предлог цена
08 јан 21:19Gliser PHANTOM

Се продава глисер Phantom со приколка. - Дизел мотор мерцедес 3.0 ...


26 дек 15:19Se izdavat metalni camci

Camcite se so motorce i se locirani do plaza kaldrma


По Договор
или предлог цена
15 ное 17:44GLISER MERCURY 35

SE PRODAVA GLISER SO MOTOR MERCURY 35 POSEDUVA DOKUMENTI ZA GLISER...


2.000 €
или предлог цена
14 ное 14:30penta chrysler 350H

se prodava vonbrodski motor chrysler 35 ks so dokumenti. So "remote c...


400 €
или предлог цена
05 ное 12:51Gliser v8 benzin top

Odlicen vo top sostojba


9.500 €
или предлог цена
04 ное 19:19Honda penta 9.9 hp

Honda mptor 9.9 hp, 2016 Cetiritakten 2 klipa, palenje na vlec...


1.750 €
или предлог цена
28 окт 19:36Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам