Подкатегорија:
                   
212 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Four Winns H170 LE

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proiz...


08 авг 21:37Промовирано

Delovi za Penti - Tomos -(4),(4,5),(4,8),(10)

Orginalni delovi za Penti od Srbija


По Договор
или предлог цена
12 авг 12:01Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Motor Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw.

Prodavam motor od Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw, 6cilindri liniski, pos...


07 јул 20:14Mercury motor cetiritakten

Se prodava motor Mercury 9.9 ks 2006 ta god. Motorot e so 17 rabotni ...


1 €
или предлог цена
07 јул 15:59QUICKSILVER 675 Open

2011 so mnogu oprema Prv Sopstvenik !!! Cena 34.990 eur


34.990 €
или предлог цена
04 јул 16:33KRSTARENJE PO OHRIDSKO EZERO!

Krstarenje i poseta na najubavite lokaliteti na Ohridskoto Ezero so A...


04 јул 09:166 M DOLGO POLIESTERSKO KORITO

6 M DOLGO POLIESTERSKO KORITO,Kris -Kraft AMERIKANSKO ,SO DOKUME...


1.200 €
или предлог цена
30 јун 13:40Се продава моторен чамец со внатрешен мотор - Baja Marine

Производство: 2008 Производител: BAJA MARINE, CORP. Модел: 192 ISLA...


22.000 €
или предлог цена
29 јун 10:16Gliser Marin boat 805

Се продава MARIN BOAT 805 . Поседува мотор од 150ks Mercury. Радио ст...


35.000 €
или предлог цена
26 јун 14:09Sea Ray 210 SPX All-White 2022 на Лагер

Sea Ray 210 SPX All-White 2022 изложен во салон, спремен за испорака ...


68.956 €
или предлог цена
24 јун 16:34Krstarenje niz Celo Ohridsko Ezero so novi brodcina 112233

Marina Boat Raspolaga So povejke Novi Luksuzni brodcina zastiteni zat...


23 јун 02:152018 Chaparral Vortex 243 VRX

Se prodava Chaparral gliser 2018 godina 24 fit ili 7.50 metri dolzina...


По Договор
или предлог цена
20 јун 07:42prodavam gliser HILLE IBIS 350

gliser HILLE ibis 350 so motor 35ks mercury i prikolka, registriran v...


2.000 €
или предлог цена
19 јун 20:31Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се ре...


400 €
или предлог цена
17 јун 22:52Linder 400 Sportsman + Yamaha 15 + prikolica na MKD tablicki

Не го делам комплетот. Инфо на ptalev@yahoo.com, брз одговор. Шве...


7.000 €
или предлог цена
17 јун 22:24Se Prodava Titova Jahta

Se prodava Titova Jahta vo odlicna sostojba celosno restavrirana pred...


15 јун 15:30Penta Tomos 4 kako nov

Odlicna sostojba i mnogu malku koristena


15 јун 13:22Godfrey katamaran

So 100 Yamaha


12 јун 15:46Bennington katamaran

Yamaha 60 hightrust penta


12 јун 15:46Camec kajce

Se prodava mnogu dobro socuvano ohridsko kajce,nema skapano nigde,moz...


08 јун 22:40DARRAGH MILAN 6.15m

Se Prodava Gliser Darragh MIlan so slednive specifikacii: LOA (Metre...


12.000 €
или предлог цена
07 јун 17:12CAMEC MARINCO

Se prodava gliser MARINCO kupen pred 15god i motor HONDA 50ks


12.000 €
или предлог цена
06 јун 16:25Gliser Bayliner 185

Se prodava 2008 godina Bayliner 185 so vgraden motor 3.0 mercruser ka...


20.000 €
или предлог цена
01 јун 03:23Tahoe playboy katamaran

SE PRODAVA Katamaran taho od najgolemite 7.60m na 2 80m registriran z...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 08:59Kupuvam penta Tomos 18 so elektronsko

Kupuvam penta Tomos 18 ili 25 so elektronsko palenje. ...


30 мај 03:12izdavam bodce za prevoz na turisti

se izdava brodce za prevoz na turisti za sezonava 2022 za...


30 мај 02:56СЕ ПРОДАВА ГЛИСЕР ЕЛАН ГТ-402 СО МОТОР MARINER 50

Се продава глисер ELАN GT-402 со мотор MARINER 50 со комплет приколка...


3.500 €
или предлог цена
27 мај 13:00СЕ ПРОДАВА REGAL COMMODORE 2760

Се продава REGAL COMMODORE 2760 Спецификација: Должина: 9.45m ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:22MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
24 мај 15:24Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
24 мај 15:24Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

poveke informacii na tel.078390811


700 €
или предлог цена
18 мај 17:26Merkury EFI 115- 2005 god so dolga cizma 112233

Merkury four stroke cetiritaktna so dolga cizma EFI 2005 god orginal ...


7.500 €
или предлог цена
09 мај 00:59KVARNER PLASTIKA G370 SPLIT

GLISEROT E VO TOP SOSTOJBA SO MOTOR MERCURY 25 KONJA DVOTAKTEN SO DAL...


1.650 €
или предлог цена
05 мај 21:31SERVIS NA SEKAKOV VID PLOVNI OBJEKTI I REZERVNI DELOVI

Servis na sekakov vid plovni objekti i rezervni delovi.skuteri,penti ...


17 апр 20:57SE PRODAVA 4 takten mercury 9.9hp

Se prodava 4 takten mercury 9.9 konski sili, kupen nov od skenderovs...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 07:21Se prodava metalno brodsko korito 9 m

Se prodava nedovrseno metalno brodsko korito. Dolzina 9m Sirina 2.2 m


2.500 €
или предлог цена
20 мар 20:21Servis i rezervni delovi za tomos penta penti

Prodavame i servisirame penti. Prodavame novi i polovni delovi. Ras...


1 €
или предлог цена
26 фев 18:12Catamaran (katamaran) Mercury Motor

Katamaranot e vo odlicna sostojba mnogu malku koristen garaziran Z...


13.500 €
или предлог цена
29 јан 18:15Bombardier

се продава скутер за на вода Bombardier GTX тросед 900 55 kw во супер...


2.000 €
или предлог цена
22 јан 19:04Бродски мотори Andoria 117 KW со копчи 3:1

Продавам 2 комплет бродски мотори Андориа 117 KW - маринизирани - со...


20 јан 21:33Motor za camec 52 cc 2.5 hp NOV

Motorot e nov ne zapalen so 2 god garancija 52 cc 2.5 hp 2 takten m...


200 €
или предлог цена
16 јан 23:59Gliser v8 benzin top

vo top sostojba


9.000 €
или предлог цена
13 јан 16:15Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам