Подкатегорија:
                   
208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za Penti - Tomos -(4),(4,5),(4,8),(10)

Orginalni delovi za Penti od Srbija


По Договор
или предлог цена
30 јун 14:35Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Gliser FOUR WINNS

BEZ ZAMENI< EXTRA CENA, SAMO ZA KES! Se prodava gliser Four Winns 18...


16.999 €
или предлог цена
30 јун 11:35Промовирано

Hidea HDEF40FEL-Т-EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн и моќ

Hidea HDEF40FEL-Т- EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн, моќ, иновати...


5.100 €
или предлог цена
11 окт 19:15Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата кла

Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата класа. Мото...


5.850 €
или предлог цена
11 окт 19:14Crown Boat 450 Suna- Совршен чамец за летно уживање на вода

Компактен чамец со модерен дизајн, кој ви овозможува извонредна стаби...


2.500 €
или предлог цена
11 окт 19:13Crown Boat Hobby 465- Eдноставен и совршен, Вашиот прав избо

Модерно дизајниран удобен, стабилен, сигурен и практичен чамец со одл...


5.500 €
или предлог цена
11 окт 19:11Crown Boat Cobra 495-Моќен глисер со спортски дизајн

Moќен, стабилен и удобен глисер за уживање и создавање незаборавни сп...


7.200 €
или предлог цена
11 окт 19:10Cranchi Perla 25 -Volvo penta 2x 4.3GXI 168KW

Се продава глисер Cranchi Perla 25 -2002год со два мотори Volvo pent...


40.000 €
или предлог цена
01 окт 00:36GLISER RYDS 475 FISHERMAN

Gliser Ryds 475 fisherman Johnson motor dvotakten 50 ks 8 sedista...


6.300 €
или предлог цена
05 сеп 17:48Penti dvotaktni

Prodavam Mariner 9.9 japonska dvotaktna i, Johnson 35 dvotaktna ameri...


24 авг 18:06Купувам пумпа за исфрлање вода од глисер!

Купувам нова или користена но во исправна состојба, подвижна пумпа за...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 12:54Honda

Honda Motor 075415844 Ajrush


10 јул 18:38Gliser

Prodazba na gliser "speed boat" Aluminiumski brz gliser - 4 sedis...


5.500 €
или предлог цена
08 јул 09:07Penta Johnson Bombardier

Se prodava pents ili vonbrodski motor marka Johnson bombardier 15k....


24 јун 10:50GOLEM IZBOR NA MOTOR ZA CAMCI OD 3 DO 20

GOLEM IZBOR NA MOTORI ZA CAMCI I DELOVI ALANSERI KOMANDI ZA GLISERI ...


150 €
или предлог цена
19 јун 13:33Gliser yamaha

Se prodava gliser dolzina 4.80m so vanbrodski motor yamaha so 55ks pr...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:22SELVA 100 ks

se prodava gliser SELVA 6 m 100 konjski sili vo perfektna sostojba


10.000 €
или предлог цена
07 мај 18:32prodavam zadna platforma za gliser

prodavam zadna platforma za gliser so stepenicki za vo voda ...


07 мај 05:22Gliser

se prodava mal gliser, se naogja vo ohrid, informacii na telefon 0727...


02 мар 22:14GLISER 120hp

Gliser elan dolzina5m sirina1.9m mk dokumenti ne registriran so motor...


3.500 €
или предлог цена
14 фев 16:32-MERCURY-75

-mercury 75hp 2-strokre- -predobra- -mnogu malku vozenz- -celosna ...


2.100 €
или предлог цена
31 јан 21:04Yamaha LS2000 XP

Година - 2002 Должина - 5.90 Ширина - 2.40 Висина - 0.90 198kw x2...


9.500 €
или предлог цена
30 дек 02:10Елан Т-401,Приколка регистрирана,Томос 4

Чамецот е купен од прв газда,има фабричка фактура и може да се регист...


1.600 €
или предлог цена
10 ное 10:25Camec Yamaha

solidna sostojba izgubeni se lajsnite i spojkite za daskite


300 €
или предлог цена
27 окт 15:47prodavam gliser moze i zamena

prodavam golem gliser 7 metra so motor 75 konja ,prikolka regist...


21 сеп 22:52impeleri za motori za camci

prodavam novi originalni impeleri za yamaha i honda od 5hp do 100hp.i...


1 €
или предлог цена
18 сеп 21:17Prodavam zadna Platforma za Gliser

Prodavam zadna platforma za gliser so dimenzii sir 45 cm dol ...


24 авг 07:19Se prodava gliser Regal

Продавам глисер марка Регал, 3000 кубика во одлична состојба. За пове...


6.000 €
или предлог цена
19 авг 18:40se prodava camec

se naogja vo ohrid, informacii na tel 072723432


13 јул 13:32Tohatcu 4 takt 5 KS

Motor za camec Tohatcu 4 takt 5 KS odlicno socuvan so redovno odrzuva...


550 €
или предлог цена
31 мај 11:37Gliser Rio 580 Cabin

-Carinat -Benzin -Motor Mercruiser MCM120 -5592270(kw) -120Ps -D...


6.200 €
или предлог цена
29 мај 18:48Купувам кајче

Купувам метално ohridso кајче со документи (легализирано).


1 МКД
или предлог цена
25 апр 12:13Camec Tuna (Jugoplastika) so prikolka i penta Tomots 4

Се продаваат чамец Туна (глисер) и пента Томос 4, заедно со приколка ...


15 апр 19:57Baram penta do 6 konjski sili

Baram penta koja e vo ispravna sostojba, redovno servisirana i so dok...


1 €
или предлог цена
14 апр 22:59Se prodava brod vo ohrid

Brodot e 20 metra so golema spalna, 2 toaleta, tus kabina, kujna so u...


По Договор
или предлог цена
14 мар 16:28Продажба на брод

Продажба на ново недовршено корито за брод 15м долго и 4 м широко ...


12 мар 21:28SE PRODAVA CAMEC I PENTA

Se prodavaat vo komplet samo kajceto i pentata. ((((((( CENA P...


По Договор
или предлог цена
27 јан 10:06Elan 410

Vo odlicna sostojba


29 дек 09:30Mercury 125

Mercury 125 - 2004 godina 2t Odlicna sostojba moze proba. See prod...


3.100 €
или предлог цена
29 дек 09:30PRODAVAM KORITO OD GLISER

POVEKE INFO NA 070 266-449 070 266-449 070 266-449


1 €
или предлог цена
21 ное 14:00Se prodava camec

Se prodava metalen camec vo odlicna sostojba dolg 5metra


350 €
или предлог цена
12 ное 21:52Penta NOVA ne upotrebena Tummler

Penta nova ne upotrebena 1983 godina.2.5 kojni.Donesena od Germanija.


150 €
или предлог цена
02 сеп 17:06Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам