Подкатегорија:
                   
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Се продава моторен чамец со внатрешен мотор - Baja Marine

Производство: 2008 Производител: BAJA MARINE, CORP. Модел: 192 ISLA...


22.000 €
или предлог цена
29 јун 10:16Gliser Marin boat 805

Се продава MARIN BOAT 805 . Поседува мотор од 150ks Mercury. Радио ст...


35.000 €
или предлог цена
26 јун 14:09Krstarenje niz Celo Ohridsko Ezero so novi brodcina 112233

Marina Boat Raspolaga So povejke Novi Luksuzni brodcina zastiteni zat...


23 јун 02:15Gliser Bayliner 185

Se prodava 2008 godina Bayliner 185 so vgraden motor 3.0 mercruser ka...


20.000 €
или предлог цена
01 јун 03:23Kupuvam penta Tomos 18 so elektronsko

Kupuvam penta Tomos 18 ili 25 so elektronsko palenje. ...


30 мај 03:12izdavam bodce za prevoz na turisti

se izdava brodce za prevoz na turisti za sezonava 2022 za...


30 мај 02:56СЕ ПРОДАВА REGAL COMMODORE 2760

Се продава REGAL COMMODORE 2760 Спецификација: Должина: 9.45m ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 12:22Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

poveke informacii na tel.078390811


700 €
или предлог цена
18 мај 17:26Merkury EFI 115- 2005 god so dolga cizma 112233

Merkury four stroke cetiritaktna so dolga cizma EFI 2005 god orginal ...


7.500 €
или предлог цена
09 мај 00:59SERVIS NA SEKAKOV VID PLOVNI OBJEKTI I REZERVNI DELOVI

Servis na sekakov vid plovni objekti i rezervni delovi.skuteri,penti ...


17 апр 20:57Servis i rezervni delovi za tomos penta penti

Prodavame i servisirame penti. Prodavame novi i polovni delovi. Ras...


1 €
или предлог цена
26 фев 18:12Bombardier

се продава скутер за на вода Bombardier GTX тросед 900 55 kw во супер...


2.000 €
или предлог цена
22 јан 19:04Бродски мотори Andoria 117 KW со копчи 3:1

Продавам 2 комплет бродски мотори Андориа 117 KW - маринизирани - со...


20 јан 21:33Motor za camec 52 cc 2.5 hp NOV

Motorot e nov ne zapalen so 2 god garancija 52 cc 2.5 hp 2 takten m...


200 €
или предлог цена
16 јан 23:59Gliser v8 benzin top

vo top sostojba


9.000 €
или предлог цена
13 јан 16:15Yamaha Mariner 6hp

Купувам половен мотор 2 тактен или 4 тактен Yamaha или Mariner 6hp


По Договор
или предлог цена
08 јан 21:19Se izdavat metalni camci

Camcite se so motorce i se locirani do plaza kaldrma


По Договор
или предлог цена
15 ное 17:44GLISER MERCURY 35

SE PRODAVA GLISER SO MOTOR MERCURY 35 POSEDUVA DOKUMENTI ZA GLISER...


2.000 €
или предлог цена
14 ное 14:30Gliser v8 benzin top

Odlicen vo top sostojba


9.500 €
или предлог цена
04 ное 19:19Stabilizatori za cizma

Novi ne upotrebeni


50 €
или предлог цена
04 окт 15:44Gliser BAY ROVER

***Prodazba na gliseri of modelot ANGLER 498 12000 evra BAY RO...


9.500 €
или предлог цена
30 сеп 09:31Perka za brodski motor

Cetvoro kraka nova sat vozena 19"


220 €
или предлог цена
26 сеп 22:09Се продава брод

Се продава брод со внатрешен мотор, 10м долг и 3м широк во средината....


1 €
или предлог цена
07 сеп 20:56SE PRODAVA GLISER

SE PRODAVA GLISER


1.600 €
или предлог цена
05 сеп 13:00se prodava camec

se prodava camec so moror na plin so celosna dukomentacija camecot ...


1 €
или предлог цена
05 сеп 07:39Se prodava Camec Elan

Se prodava camec Elan odlicno socuvan se prodava so se prikulka za vl...


1 €
или предлог цена
04 сеп 21:39Gliser v8 benzin top

se prodava gliser v6 vo top sostojba povejke info na tel


9.500 €
или предлог цена
23 авг 18:14Se prodava motoren camec

Se prodava camec Uniplast Manta Ray 420, so motor Honda 20ks, 2014 go...


5.500 €
или предлог цена
27 јул 15:58Gliser Pasara

Глисерот се продава со регистрирана приколка со трета таблица, без мо...


3.500 €
или предлог цена
20 јул 00:46Korito

Se prodava korito od Regal empress 200xl, bez motor, so prikolka i ko...


9.000 €
или предлог цена
05 јул 23:10Renken 2000 Cabin

Renken 2000 classic cabin 6m dolg 2.30 sirok 3.0 OMC Cobra 130ks br...


10.000 €
или предлог цена
02 јул 13:10GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Volvo gliser so vnatresen dizel motor 6m dolzina 5 sedista +kabina so...


1 €
или предлог цена
06 јун 19:31gliser BAYLINER

moze da se vidi sekoj raboten den Honda motor 115konja 4takten kori...


11.000 €
или предлог цена
07 мај 23:36ELAN 401

Prodavam camec Elan 401 legaliziran so dokumenti i prikolka za istiot...


По Договор
или предлог цена
21 апр 23:02Nov model na brod

Se prodava nov model na brod od renomiran proizvoditel. Po odlicna ce...


11.000 €
или предлог цена
18 апр 20:20Nov model na brod

Se prodava model na brod “6.20 samba long" so moznost za izbor na ko...


7.300 €
или предлог цена
18 апр 20:11Novi modeli na camci

Pristignaa novi modeli na camci od renomiran proizvoditel. Pogolem de...


6.900 €
или предлог цена
15 апр 20:36NOVI CAMCI

Se novi camci od renomiran proizvprodavaatoditel. Pogolem del od opr...


7.300 €
или предлог цена
15 апр 20:29Se prodava ribarski camec (kurab)

Se prodava ribarski camec (kurab) dobro zacuvan bez dupki i grebanici...


550 €
или предлог цена
09 апр 13:00Продавам чамец Тримаран модел Super Shark

Должина 3,30м Ширина 1,40м Тежина 75-80м Носивост 2-3 особи Можно...


600 €
или предлог цена
04 апр 18:03Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам