Подкатегорија:
                   
202 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Se prodava ribarski camec (kurab)

Se prodava ribarski camec (kurab) dobro zacuvan bez dupki i grebanici...


550 €
или предлог цена
09 апр 13:00Продавам чамец Тримаран модел Super Shark

Должина 3,30м Ширина 1,40м Тежина 75-80м Носивост 2-3 особи Можно...


600 €
или предлог цена
04 апр 18:03NOVI CAMCI

Se prodavaat novi camci od renomiran proizvoditel. Pogolem del od opr...


6.900 €
или предлог цена
03 апр 21:58Glastron GLS 195

Prodavam gliser vo odlicna mehanicka sostojba malku koristen,pogoden ...


24.990 €
или предлог цена
18 мар 13:28Gliser ANGLER

***Prodazba na gliseri of modelot ANGLER ANGLER 498 12000 evra ...


12.000 €
или предлог цена
28 јан 10:32Se prodava gliser Tahoe q4 SS

Mercruizer 3.0 l 99kw Vo odlicna sosotojba servisiran registriran s...


18 ное 09:37MOTORI ZA CAMCI

MOTORI ZA CAMCI VANBROTSKI MOTORI TOMOS 10. 18 POVEKE KOMADA 300-400...


1 €
или предлог цена
15 ное 20:12Katamaran Moze zamena za kola

Katamaran mode zamena za kola


14.000 €
или предлог цена
04 ное 14:57Prodavam komplet Volan i Komandi Gas za Gliser

Prodavam komplet Volan Johnson i Komandi za Gas,Ler,Rikverc Johnson...


200 €
или предлог цена
20 окт 17:01Mercury 7.5 vonbrodski motor-penta

Se prodava kompletno servisiran Mercury motor so vodeno ladenje. Moto...


400 €
или предлог цена
17 окт 15:49Наутички центар

Продажба на нови чамци,глисери,вонбродски мотори HIDEA,приколки,транс...


1 €
или предлог цена
11 окт 19:23HIDEA мотори- моќни, иновативни, сигурни и економични

Продажба на нови HIDEA вонбродски мотори со 2 годишна гаранција. Дост...


11 окт 19:20Hidea HDF6HL- 4Т 6KS

Hidea HDF6HL- 4Т 6KS моторот е компактен, економичен, преполн со најн...


1.200 €
или предлог цена
11 окт 19:18Hidea HDF9.9HL / HDF9.9FEL- 4Т 9.9KS -компактен и економичен

Hidea HDF9.9HL / HDF9.9FEL- 4Т 9.9KS Идеален компактен и економичен...


1.930 €
или предлог цена
11 окт 19:18Hidea HDF20HЕL/HDF20FEL/HDEF20FEL - 4Т/EFI 20KS

Моќен, иновативен, компактен и економичен мотор за вашиот чамец од от...


2.650 €
или предлог цена
11 окт 19:17Hidea HDEF30FEL-Т- EFI 30KS

Моќен, иновативен, компактен и економичен мотор за вашиот чамец.Новио...


4.580 €
или предлог цена
11 окт 19:16Hidea HDEF40FEL-Т-EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн и моќ

Hidea HDEF40FEL-Т- EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн, моќ, иновати...


5.100 €
или предлог цена
11 окт 19:15Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата кла

Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата класа. Мото...


5.850 €
или предлог цена
11 окт 19:14Crown Boat 450 Suna- Совршен чамец за летно уживање на вода

Компактен чамец со модерен дизајн, кој ви овозможува извонредна стаби...


2.500 €
или предлог цена
11 окт 19:13Crown Boat Hobby 465- Eдноставен и совршен, Вашиот прав избо

Модерно дизајниран удобен, стабилен, сигурен и практичен чамец со одл...


5.500 €
или предлог цена
11 окт 19:11Crown Boat Cobra 495-Моќен глисер со спортски дизајн

Moќен, стабилен и удобен глисер за уживање и создавање незаборавни сп...


7.200 €
или предлог цена
11 окт 19:10Cranchi Perla 25 -Volvo penta 2x 4.3GXI 168KW

Се продава глисер Cranchi Perla 25 -2002год со два мотори Volvo pent...


40.000 €
или предлог цена
01 окт 00:36GLISER RYDS 475 FISHERMAN

Gliser Ryds 475 fisherman Johnson motor dvotakten 50 ks 8 sedista...


6.300 €
или предлог цена
05 сеп 17:48Penti dvotaktni

Prodavam Mariner 9.9 japonska dvotaktna i, Johnson 35 dvotaktna ameri...


24 авг 18:06Купувам пумпа за исфрлање вода од глисер!

Купувам нова или користена но во исправна состојба, подвижна пумпа за...


3.000 МКД
или предлог цена
07 авг 12:54Honda

Honda Motor 075415844 Ajrush


10 јул 18:38Penta Johnson Bombardier

Se prodava pents ili vonbrodski motor marka Johnson bombardier 15k....


24 јун 10:50GOLEM IZBOR NA MOTOR ZA CAMCI OD 3 DO 20

GOLEM IZBOR NA MOTORI ZA CAMCI I DELOVI ALANSERI KOMANDI ZA GLISERI ...


150 €
или предлог цена
19 јун 13:33Gliser yamaha

Se prodava gliser dolzina 4.80m so vanbrodski motor yamaha so 55ks pr...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:22SELVA 100 ks

se prodava gliser SELVA 6 m 100 konjski sili vo perfektna sostojba


10.000 €
или предлог цена
07 мај 18:32prodavam zadna platforma za gliser

prodavam zadna platforma za gliser so stepenicki za vo voda ...


07 мај 05:22Gliser

se prodava mal gliser, se naogja vo ohrid, informacii na telefon 0727...


02 мар 22:14GLISER 120hp

Gliser elan dolzina5m sirina1.9m mk dokumenti ne registriran so motor...


3.500 €
или предлог цена
14 фев 16:32-MERCURY-75

-mercury 75hp 2-strokre- -predobra- -mnogu malku vozenz- -celosna ...


2.100 €
или предлог цена
31 јан 21:04Yamaha LS2000 XP

Година - 2002 Должина - 5.90 Ширина - 2.40 Висина - 0.90 198kw x2...


9.500 €
или предлог цена
30 дек 02:10Елан Т-401,Приколка регистрирана,Томос 4

Чамецот е купен од прв газда,има фабричка фактура и може да се регист...


1.600 €
или предлог цена
10 ное 10:25Camec Yamaha

solidna sostojba izgubeni se lajsnite i spojkite za daskite


300 €
или предлог цена
27 окт 15:47prodavam gliser moze i zamena

prodavam golem gliser 7 metra so motor 75 konja ,prikolka regist...


21 сеп 22:52impeleri za motori za camci

prodavam novi originalni impeleri za yamaha i honda od 5hp do 100hp.i...


1 €
или предлог цена
18 сеп 21:17Prodavam zadna Platforma za Gliser

Prodavam zadna platforma za gliser so dimenzii sir 45 cm dol ...


24 авг 07:19Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам