662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOZNA JAKNA NOVA 100%

KOZNJAK 100% TELESKA KOZA KUPEN OD GODEL... КАКО НОВ


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Машка Облека

29 сеп 12:44Vojnicka janka ARM

Se prodava vojnicka jakna od ARM. Dimenzii ima na slikite. Tel: 0...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Машка Облека

29 сеп 09:23Men's Jacket New 100% Genuine Leather

Novi jakna/sako, Model 2021, donesena od New York - USA . size XL , T...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

28 сеп 20:11Trenerki Nike Golemina M Novi Orginal Ekstra Model

Trenerki Nike Golemina M Novi ne Noseni Orginal Ekstra Model Mnogu Zd...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Бутел / Скопје

Машка Облека

28 сеп 15:52Prodavam maska bunda

Maska bunda za osobi do 180 cm 070 881 000


70 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

28 сеп 14:01Maska zimska jakna nova

Jaknata e skroz nova,neoblecena.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машка Облека

28 сеп 13:19MASKI CEVLI LLOYD

OD CISTA KOZA GERMANSKI KONDURI OD POZNATAT FIRMA LLOYD, MNOGU MODERE...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

28 сеп 12:45Prodavam originalna jakna Puma, polovna.

Prodavam originalna jakna Puma, polovna.Cenata e fiksna.


500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

28 сеп 10:18SE PRODAVA ODELA(KOSTUMI)

SE PRODAVAAT ODELA VELICINA 52 VO TEMNO SINA SVETLO SIVA CRNA BOJA ...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

28 сеп 08:37SE PODARUVA MAŠKA OBLEKA XL

ITNO !!! Se podaruva koristena maška obleka, raznovidna, dzemperi, bl...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

27 сеп 23:36Kangol

Kangol cap orginal esen zima novi 100% pure wool


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

27 сеп 20:25Se prodava kosula Bicijani

Se prodava kosula Bicijani poradi mal broj.Strukirana so kratki raka...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

27 сеп 15:35Snowboard ski jakna 686 L

JAKNATA E VO TOP SOSTOJBA, SNOWBOARD BREND 686 EDEN OD PODOBRITE.JA P...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машка Облека

26 сеп 12:22Brandit Vietnamki M65, Brandit ranci, Pentagon jakni

Mnogu povekje na Facebook page Militaryshop MKD Honeywell naocari za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

26 сеп 12:22JAKNA

PRODAVAM JAKNA 300 DENARI


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

25 сеп 22:17SOFTSHELL NOVA JAKNA BLACK CANYON Br. M

SOFTSHELL NOVA TROSLOJNA JAKNA BLACK CANYON Br. S (52 cm vo gradite),...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

25 сеп 09:23TOM TAILOR maska kosula S

Brendirana kvalitetna maska kosula... Dimenzii ramenice 36, rakavi...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

25 сеп 01:14TOM TAILOR maska bluza M

Tom Tailor brendirana maska bluza duks vo siva boja. Golemina M Vo ...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

25 сеп 00:36Farmerki ORGINAL ICE BERG

Prodavam Farmerki ICE BERG ORGINAL broj34 cena 800 denari. Javete se ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Машка Облека

23 сеп 22:21Maška jakna L

Nova maška jakna, golemina L Ubava, moderna, lesna i udobna. Materi...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

23 сеп 18:43Jakna maska ellesse

Golemina L


1.200 МКД
или предлог цена
- 48 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Машка Облека

23 сеп 16:513 MONTKI

Prodavam 3 jakni montki -sivata montka broj 56 1000 denari -belata ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

23 сеп 13:53Novi farmerki berska

Se ptodavaat farmerki broj 42 skinny fit


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

22 сеп 11:50TOM TAILOR maska bluza M

Tom Tailor maska bluza M Vo odlicna stostojba P.s. KLIKNETE NA LOG...


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

22 сеп 11:40Bershka jeans maska jakna M

Nova jakna Golemina M Nenosena Kupena vo Germanija Preubava bezvr...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

21 сеп 20:58Кошула FUBU (Koshula) НОВА/NOVA

Кошулата е нова затоа што не е носена во општо. Од некој синтетички м...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

21 сеп 16:06Џемпер (Dzemper) Selected

Џемперот е носен но е во добра состојба. Го продавам затоа што големи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

21 сеп 15:53Germanska brend jakna/suskavec M/L INOX 86

Kako NOVa germanska brend jakna prplet esen modem INOX 86 Broj M/L p...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машка Облека

21 сеп 15:15Сако/Кустум (Sako/Kustum) НОВ/NOV

Сакото е постаро но сеуште во добра/носива состојба. Купено е околу 7...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

21 сеп 13:45Сако/Костум (Sako/Kostum) НОВ/NOV

Сакото е ново и купено е 4500 ден. Облечено е вкупно 3 пати. Никогаш ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

21 сеп 13:38KOSULI I POLO MAICI OD POVEKE BRENDOVI

ORIGINAL BRENDOVI OD POVEKE FIRMI, MOSHINO ZARA, MASSIMO DUTTI, HILFI...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

21 сеп 12:04PRODAVAM LETNA JAKNA NAUTICA br L

Prodavam letna jakna nautica broj L 1200den Sportska jakna xxl 1200d...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

21 сеп 10:43Kozna jakna

Prodavam dve kozni jakni vo odlicna sostojba.telefon za kontakt 076 7...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

21 сеп 07:56Prodavam kupaci

Prodavam novi kupaci Egzotic poradi mal broj.Boja temno sini.Cena 250...


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Машка Облека

20 сеп 17:54Maski KAPUT XXL

Prodavam maski volnen kaput, XXL golemina, temnosivkasta boja. Kvalit...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машка Облека

20 сеп 15:40Продавам нови маички не носени

Продавам 3 маички не с ениту еднаш не носени купени се али со помал б...


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Машка Облека

20 сеп 07:56НОВА СКИ - ЈАКНА DAINESE модел Lauberhorn

ПРОДАВАМ НОВА СКИ ЈАКНА DAINESE модел Lauberhorn ,светло зелена, број...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машка Облека

19 сеп 07:52Maski pantoloni H&M

Maski pantoloni od H&M, broj: M, boja: teget. Sostav: 51%, 49% volna....


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

18 сеп 18:07Canadiens

Jaкнa Canadiens, многу добро сочувана. Moже преку Брза пратка да се ...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

18 сеп 14:59Pentagon pantaloni i jakni

Site boi i nekolku modeli. Pobarajte ne i na Facebook Militaryshop...


2.590 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Машка Облека

18 сеп 13:56Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам