Цела Македонија
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ZENSKI SANDALI 2 PARA ODLICNI

VO ODLICNA SOSTOJBA BROJ 37 PO 600 DENARI PAR 2 PARA 1000DENARI


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Женски обувки

Вчера 23:56Novi kappa zenski patiki br.39

Obleseni samo dva pati 076530095


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 19:25Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2

Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2, Број: 38,5 Цена 3...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 17:06orginal jack&jones patiki 45 broj

orginal jack&jones patiki 45 broj doneseni od germanija


50 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 16:46LA SPORTIVA patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki LA SPORTIVA , so golemina br. 40,5 Pat...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

VENICE Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki VENICE , so golemina br. 41 Patikite s...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 14:55  НОВ ОГЛАС

Prodavam žens polovni brendirani čevli, čizmi, br.39,40,41

Prodavam ženski čevli i čizmi od poznati proizvoditeli. Cena od 1000 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

Вчера 12:01Umbro br.39 - novi

Novi 39 broj


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10BALLY; FIRST - LADY

Se prodavat konduri od poznatata firma Bally, 15 er, ednas obleceni; ...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:55Tamaris

Se prodavat konduri Tamaris kozni dvapati obleceni i satenski sfeca...


25 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

Вчера 09:52Skecers orginal patiki

Skecers kozni orginal patiki kupeni 4200


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

28 мај 22:26Комплет жолт

Ородавам комплет сандали, ташниче, марама и каиш, само неколку пати н...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 19:18Nike Air

novi bez kutija


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

28 мај 18:11Walkmaxx novi sandali

Najudobnite obuvki barem za mene se Walkmaxx GI imam site i za site ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

28 мај 16:34PRODAVAM NOVI PATIKI

Patikite se novi, nenoseni.Kupeni se od Aliexpres,no mi pratija sosem...


1.100 МКД
или предлог цена
27 мај 19:07REEBOK MEMORY TECH zenski noviii

REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni kupeni po greska odgo...


1.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

27 мај 17:03Walkmax

Walkmax sportski cevli br. 42 cena 1200 den. Tel za kon.076/ 423...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

27 мај 14:19Женски мокасинки

Продавам нови необлечени мокасинки бр 41 кои одговараат на број 40. П...


600 МКД
или предлог цена
27 мај 11:22Cevli DOLOMITE br.38.5

Cevlite se vo extra sostojba prevrtena koza I Vibram gjon br.38.5


1.990 МКД
или предлог цена
27 мај 10:11Primark женски патики

Primark женски патики, нови не користени. Бела боја, број 41. Бара...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

26 мај 23:30Zenski patiki Tommy Hilfiger

Se prodavaat orginal patiki Tommy Hilfiger, br 40, so orginalna kutij...


3.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

26 мај 21:13Mustang zenski cizmi,женски чизми

Нови,некористени,кожа,за скандинавски пазар,поставени со волна.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

26 мај 20:13Zenski kozni cizmi-ALPINA

Se prodavaat kafeni kozni cizmi na ALPINA,poradi pogresen broj. Vo ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 14:37REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni

REEBOK patiki zenski novi 40 broj odgovaraat i za 39 broj kupeni po...


1.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

26 мај 09:40Novi kozni čevli 40

Novi elegantni crni cevli, udobni original koža Italijanski brend


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

26 мај 00:11Prodavam papuci beli so cvetovi sitni

Papuci na mala ortopedska podliga 42 broj zenski prodavam po eftina c...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

25 мај 23:35Ženski patiki za motor od Japan

Novi patiki


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

25 мај 13:12Asics patiki 39 doneseni od amerika

Orginal


1.111.111 МКД
или предлог цена
25 мај 12:54PUMA

Se prodavat NOVI PUMA PATIKI BROJ 37 CENA 3000 DEN... ima mesto z...


2.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

25 мај 09:31Walkmaxx startkiAkcija!!!

Trend print Walkmaxx startki Овој одличен модел патики со забавен ди...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 мај 08:36Wallkmaxx salonski baletanki 37

Zenski salonki od renomirani brend walkamxx. Udobnost i kvalitet za...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

25 мај 00:19Walkamxx salonki 37

Боја Црна Zenski salonki od renomirani brend walkamxx. Udobnost i kv...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

25 мај 00:17Vans (novi)

Prodavam novi original Vans patiki vo odlichna sostojba. Ve molam da ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

24 мај 20:26NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 мај 18:41Чизми Патики Кондури

Se prodava zimski zenski cizmi broj 38. Noseni ama vo dobra sostojba...


1.500 МКД
или предлог цена
24 мај 17:27VERA WANG nevestinski sandali- novi !!!

Novi Vera Wang nevestinski sandali, doneseni od Kanada, br 39.


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
24 мај 10:24Kozni cizmi

Kozeni cizmi kafeni Kupeni od peko pred dve sezoni Br.37 Cena po...


1.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Женски обувки

24 мај 07:28Nov Patiki se adidas /075 885 548 075 813 672

Nov cena 60e ili 50e


1 €
или предлог цена
24 мај 06:22Se prodavaat novi Nike patiki

INFORMACII SAMO NA TELEFON 077 534 931 Se prodavaat novi original...


2.100 МКД
или предлог цена
23 мај 16:53Reebok Patiki 38 broj Rush Runner 3 Патики

,,Reebok,, patiki 38 broj ,Patikite se Novi ,slikite se od niv 1150 d...


1.150 МКД
или предлог цена
23 мај 16:45Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам