Цела Македонија
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wallkmaxx salonski baletanki 37

Zenski salonki od renomirani brend walkamxx. Udobnost i kvalitet zaga...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

03 мај 04:20Novi ženski salonki 40

Novi zenski stikli salonki, udobni i elegantni so djon od varena guma...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

03 мај 04:02Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


1.000 МКД
или предлог цена
02 мај 17:28ZENSKI STOPERKI

Se prodavaat zenski, mnogu malku noseni vo odlicna sostojba, kafeni a...


400 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

02 мај 14:45ZENSKI ANTILOP SALONKI

Se prodavaat klasicni zenski, lesni, udobni, elegantni i mnogu malku...


400 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

02 мај 14:45ZENSKI PATIKI...

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, SKROZ NOVI, preubavi z...


800 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

02 мај 14:45Bledo rozevi so srebren vrv salonki

Prodavam salonki bledo rozevi so srebren vrv, noseni se cetiri pati. ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

02 мај 11:47Стартки

Продавам стартки од ,,Опозит''бр.39. Даниела 071/352-9...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

01 мај 21:53Made in England

Cizmi made in England broj 6 mislam deka e toa 39, noseni no socuvani...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

01 мај 16:26REBOOK ženski kožni patiki 37

Rebook original, kozni patiki. Vo odlicna sostojba, noseni se samu n...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

01 мај 12:22Preubavi kozni shpanski sandali shtikla

Prodavam preubavi I udobni sveceni sandali na shtikla. Materijal 100%...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

01 мај 11:46CIZMI/ЖЕНСКИ ЦРНИ ЧИЗМИ НОВИ

ГАНЦ НОВИ ЦРНИ ЖЕНСКИ ЧИЗМИ БРОЈ 38 ОВА Е МОЈА ЦЕНА,ПРЕДЛОЖЕТЕ В...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

01 мај 06:11Cizmi Columbia Titanium omni-tech 600gr.(39)

Cizmite se bukvalno novi, noseni 2 nedeli vo zima, se prodavaat porad...


60 €
или предлог цена
30 апр 20:23Patiki 42 Novi .. kvalitet odlicen turski

Patiki 42 Novi .. kvalitet odlicen turski .. UNIVERZALNI .. maski , ...


1.200 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

30 апр 08:57Se prodava gore-tex 39

Top sostojba mn malku noseni udobni i kvalitetni orgibalni gore-tex


1.000 МКД
или предлог цена
30 апр 00:14Orginal PUMA patiki

Orginql PUMA patiki Golemina: 37 Kontakt: 071315334


2.990 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

29 апр 19:19Orginal NIKE patiki

Orginql Nike patiki novi Golemina: 36.5 Kontakt: 071315334


1.990 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

29 апр 19:15SOLOMON Orginal Cizmi

Оргинал SOLOMON во многу добра состојба Големина: 37,5


2.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

29 апр 19:10Patiki Allstar

Prodavam novi neobleceni Allstar patiki. Kupeni se i ne se noseni por...


2.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

29 апр 17:40Prodavam novi cizmi ne noseni -Zenski

Prodavam novi cizmi ne noseni nikogas, broj 36 izraboteni od antilopa...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

29 апр 16:56Cizmi

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 апр 13:43Salonki

Prodavam novi salonki Cena 2 Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana tr...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 апр 13:42Kozni konduri

Se prodavaat ednas obleceni kozni konduri kupeni 3200den .


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 апр 11:49NOVI KOZNI OBUVKI

Se prodavaat novi, cista koza obuvki br.38 kupeni vo It.Lesni i udobn...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

28 апр 16:36Novi kozheni cizmi Zara (so etiketa)

Cizmi kozheni nad kolena so debela potpetica.Novi so etiketa,cena 799...


3.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 апр 10:13Novi cevli Forever

Novi 39br cevli Forever lesni, eko koza


350 МКД
или предлог цена
27 апр 23:27Nike оригинал патики 41

Патиките се неносени, тенисерски модел на најк кој има цена од 100 еу...


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 09:22NORTH FACE - Original !!!

Se prodavaat original patiki NORTH FACE so Vibram gjon, so golemina b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

25 апр 20:48Novi sandalki

Prodavam novi sandalki samo probani za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
24 апр 11:03prodavam patiki naiki air

patikite se novi . gi prodavam zosto mi se malecki. najki air tie st...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

24 апр 04:29Se prodavaat patiki,čizmi i čevli

Se prodavaat komplet 500 denari 079245683


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

23 апр 18:37Salonki novi

Salonki novi br 36


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

23 апр 08:49Se prodavaat novi nike patiki

Se sprodavaat novi air max patiki, ne noseni novi


1.200 МКД
или предлог цена
22 апр 11:46Novi cizmi na platforma kafeavi

Novi italijanski kozni cizmi na platforma kafeavi br40 cena 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
20 апр 16:46Timberland zenski cevli 36

Kvalitetni kako novi brendirani cevli. So anatomska potpora i lesen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 11:23ST. OLIVER novi čevli 38

Novi ženski čevli, salonki, od renomirani brend St.Oliver Golemina...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 01:09Novi patiki za trening 37

Novi patiki, sportski cevli, pogodni i za trening, fitnes, mnogu lesn...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 01:08North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 апр 13:28Patiki novi

Prodavam patiki novi 39 br.


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

19 апр 06:11Novi cizmi na platforma

Novi cizmi na platforma broj 40 za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
18 апр 19:44Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам