Цела Македонија
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Timberland zenski cevli 36

Kvalitetni kako novi brendirani cevli. So anatomska potpora i lesen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 11:23



ST. OLIVER novi čevli 38

Novi ženski čevli, salonki, od renomirani brend St.Oliver Golemina...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 01:09



Novi patiki za trening 37

Novi patiki, sportski cevli, pogodni i za trening, fitnes, mnogu lesn...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

20 апр 01:08



North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 апр 13:28



Patiki novi

Prodavam patiki novi 39 br.


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

19 апр 06:11



Novi cizmi na platforma

Novi cizmi na platforma broj 40 za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
18 апр 19:44



Krepsaten/kozhni, salonki

Salonki,nadvoreshnost krepsaten,vnatreshnost chista kozha. Made in It...


1.500 МКД
или предлог цена
14 апр 17:19



,,WENERTE,,patiki,neupotrebeni,mal broj

Poradi zgresen broj se prodavaat ,,,,wenerte,,, patiki Tel..070 228...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

13 апр 18:39



City Walk novi kozni cevli 36

Novi kozni cevli od Germanija, original koza. Lesni,meki, udobni. Gol...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

13 апр 16:57



prodavam kratki cizmi br.38

prodavam kratki cizmi br.38. vo odlicna sostojba. t. 076 913 947


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

12 апр 14:07



Salinki kozni

Novi kozni salonki vo krem boja visoki elegantni.Salonkite ne se nose...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

12 апр 12:01



Salonki AIDINI

Novi visoki salonki na elegantna stikla vo temno sina boja kozni Te...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

12 апр 11:59



Novi visoki cizmi

Novi visoki cizmi nad koleno broj 41 za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
12 апр 10:49



Zenski patiki Iceberg

Prodavam zenski patiki original iceberg Naturalno krzno I koza Kupen...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

12 апр 00:32



Nike court royale 2 mid patiki

Patikite se kupeni od sport vision. Obleceni se ednash, se prodaavat ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
11 апр 21:47



Novi cizmi na platforma crni

Novi kozni cizmi na platforma crni italijanski broj 40 za 2000 denari...


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 17:33



Novi unikatni sandali cevli 36

Novi unikatni od Germanija sandali cevli. Golemina 36


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

10 апр 21:40



Novi patiki Salomon

Se prodavaat novi patiki Salomon,vodootporni,br 39 i 1/2


4.000 МКД
или предлог цена
10 апр 13:14



S.Oliver original patiki novi

Se prodavaat novi original patiki s.oliver unisex Tel za kontakt:076...


2.000 МКД
или предлог цена
09 апр 19:43



Bata Cevli

Novi Bata obuvki voopsto ne obleceni Telefonski broj 075480040 Svet...


2.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

09 апр 19:02



prodavam kozni salonki br 38,5 biserno beli

baraj na 079 402-903 obleceni samo po 2 pati prodavam i dr salonki,...


600 МКД
или предлог цена
09 апр 11:49



Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


399 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

08 апр 22:21



Cizmi novi

Cizmi Novi br 37, 38 Cena po dogovor 070 335 639


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

07 апр 14:07



Zenski obuvki

Se prodavaat cizmi UGG doneseni od Australija Novi glanc neobleceni ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

07 апр 14:07



Novi kozni cizmi od alpina

Novi kozni cizmi od alpina broj 40 za 2000 denari prostor za pazar ok...


2.000 МКД
или предлог цена
07 апр 09:10



Grisport cizmi .

Продавам кондури Grisport број 40 не се носени воопшто поради грешен ...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

05 апр 23:58



Prodavam novi paar cizmi od peko

Novi paar cizmi od peko samo probani doma broj 41 temno kafeavi kupen...


2.000 МКД
или предлог цена
05 апр 09:24



Converse all star patiki startki br. 37 / 4.5

Prodavam polovni socuvani patiki - startki Converse all star svetlo s...


450 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

04 апр 16:48



Патики Guess и Calvin Klein

Се продаваат оргинал патики од брендот Guess и Calvin Klein поради по...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 апр 20:32



Novi cizmicki

Novi cizmicki crni broj 40 za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
03 апр 12:21



Timberland zenski cevli 36

Kvalitetni kako novi brendirani cevli. So anatomska potpora i lesen ...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

03 апр 05:15



All Star, Converse

Converse ALL STAR, број 39. Произведени во Виетнам. Патиките се нови...


30 €
или предлог цена
01 апр 11:00



Zenski cizmi i sandali

zenski cizmi i sandali so golemina 37, cena na sekoja slika telefon...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

01 апр 10:47



Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 мар 14:51



Patiki Replay Denim 1981 br,37

Zenski patiki Replay prekrasni,novi se prodavaat poradi zgreseno br...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

29 мар 21:57



Patiki novi Steve madden

Patikite se novi i doneseni od Amerika so brend SM no brojot ne mi od...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

29 мар 20:32



Кожени чизми Marwell

Kozheni cizmi kafeavi so tigrast krznen zadniot del ,mnogu moderni I...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 мар 16:56



MAIA original princess of TMA

Novi čevli od brend MAIA original princess of TMA , made for Germany....


3.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

28 мар 05:04



Polu cizmicki

Polu cizmicki edni mnogu ubavi i elegantni prvite so topu e noseni se...


800 МКД
или предлог цена
27 мар 19:21



Goretex vodootporni cizmi

Sosema novi goretex vodootporni cevli so celik za zastita napred. Sva...


2.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Женски обувки

26 мар 21:51



Страна 5 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам