Цела Македонија
                   
585 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43Промовирано

Germanski brend patiki org.ADIDAS br.37 Nov model

Germanski kako NOVI brend patiki org Adidas br.37 mnogu lesni anatoms...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:08Germanski brend patiki br.39 org ADIDAS Gazelle %%

Kako novi germanski brend patiki org Adidas Gazelle broj 39 ka Preub...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:08Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust

Kako NOVI germanski brend patiki kozni org NIKE br.38 moze i 37 zosto...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:08Germanski brend patiki br.37 org.ADIDAS Stan Smith

Preubavi germanski patiki org .Adidas Stan Smith br.37 Udobni lesni ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:08Zenski kozni patiki org NIKE br.37,5 i Startki br.38

Kako NOVI kozni zenski patiki org NIKE br 37,5 Dolzina 23,5 cm preu...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:07Germanski brend patiki br.40 org.MIZUNO Prophecy 4

Germanski brend patiki br 40 original Mizuno Prophecy 4 Mnogu kvali...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:07Moderni zenski brend patiki br.39 TOMMY HILFIGER

Kako Novi moderni skap brend zenski kozni patiki Tommy Hilfiger dones...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:07Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

Kako NOVI germanski brend unisex patiki Nov model mnogu udobni lesni ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:07Germanski patiki br.39.5 Converse Blondie Limited edition

Preubavi germanski brend patiki org.Converse All Star broj 39.5 Limi...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:06Germanski NOVI brend patiki br.38 ,br.39 i br.40 se etiketa!

NoVI so etiketa germanski brend patiki Oveleto se za fudbal Razli...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 19:06Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51PRODAVAM NOVI KOZNI ZIMSKI KONDURI

Kondurite se kozni i sosema novi. 36 broj, no kalapot e malku pogole...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 05:20ZENSKI SANDALI 2 PARA ODLICNI

VO ODLICNA SOSTOJBA BROJ 37 PO 600 DENARI PAR 2 PARA 1000DENARI


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Женски обувки

30 јун 21:36Vodootporni.original patiki

Patikite se socuvani.i mn.malku noseni


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Женски обувки

30 јун 15:38Se prodavat original cizmi ALPINA TIBET LADY

Se prodava original novi alpina tibet lady made in slovenia so vibra...


5.300 МКД
или предлог цена
30 јун 13:43Sandali 500 para

500 para sandali od35do41broj


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

29 јун 23:47Źenski kožni sandali i obuvki zenski br 39

Prodavam kozni sandali i obuvki malku noseni kako novi' doneseni od s...


1.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

29 јун 20:20STARTCI CONVERS BR.36.37.38.39.399d.en..

STARTCI CONVERS BR.36.37.38.39....399DEN...RASPRODAZBA SAMO STO IMA O...


399 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

29 јун 14:55НОВИ ЖЕНСКИ КЛОМПИ ЛЕОН МЕДИКАЛ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КОЖНИ КЛОМПИ -ЖЕНСКИ, БРОЈ 38-СТАНДАРД, БЕЛА БОЈА, ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јун 08:43PATIKI NIKE I ADIDAS 2 PARA ZA 1000 DEN

BELI PATIKI NIKE BR 38 CRNI PATIKI ADIDAS BR 38 KOMPLET 2 PARA ZA...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јун 08:12Novi cizmi na platforma

Novi cizmi na platforma broj 40 za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 22:51Zenski Sandali

Prodavam zenski sandali na golemo, serii od 36 do 40. Cena - 90 den ...


90 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

28 јун 20:31Novi Steve Madden obuvki

Se prodavaat skroz novi se.Pisuva broj 37 no odgovaraat na 36.Poradi ...


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:18Novi kozheni salonki Mourtzi

Kozheni novi salonki kupeni vo Grcija.visina na stikla 10cm ,mnogu ud...


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:18Sandali Replay

Sandali replay obleceni na dva casa.Kupeni 6.590 den


2.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:18Zaxy baletanki

Novi baletanki Zaxy,pisuva dolzina 23,5cm ili broj 37.Kvalitetni ,poz...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:17Novi letni cizmi

Moderni lenti cizmi


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:17Tommy hilfiger patiki 36

Orginal Tommy hilfiger patiki kupeni vo Crna Gora noseni ednas. Porad...


2.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

28 јун 19:17Adidas zenski patiki

Patikite se skoro novi malku noseni


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

28 јун 16:21Najk Novi br 41

Najnov model na Najk patiki Doneseni od Germanija Meki i lesni


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

28 јун 13:17Sophia Webster Evangeline White and Rose Gold

prodavam ednas obleceni konduri doneseni od Anglija vo kutija 39 broj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

27 јун 17:59Novi visoki cizmi

Novi visoki cizmi nad koleno broj 41 za 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 23:43Продавам два пара кондури

Сочувани бр.39 . Цената е за еден пар.Даниела 071/352-918


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

25 јун 16:41Ženski patiki za motor od Japan

Novi patiki


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

25 јун 14:44продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43NOVI PATIKI MKOOMI

Prodavam novi patiki MKOOMI exstra tinejdzerski doneseni od Belgija ...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

25 јун 10:37skechers 38

skechers 38 ne noseni


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

24 јун 19:56Обувки

Обувките се нови еднаш облечени бр.40 Biana shoes . Даниела те...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

24 јун 18:59Сандали, кожни-црвени бр.37

Продавам кожни, црвени, лаковани сандали бр.37 Италианско производств...


1.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

24 јун 18:43Нови VANS патики

Нови VANS патики, 2 пати облечени - унисекс. Купени од Артурс околку ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

24 јун 11:58Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам