Цела Македонија
                   
586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43Промовирано

Eftino se prodavaat malku noseni zenski obuvki

Malku koristeni zenski obuvki od poznati brendovi se prodavaat povoln...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

24 јун 07:11Се продаваат Wans стартки

Стартките се необлечени, купени во Германија. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
24 јун 00:00Се продаваат Wans стартки

Стартките се нови, купени од Германија. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
23 јун 23:56Novi cizmi na platforma crni

Novi kozni cizmi na platforma crni italijanski broj 40 za 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
23 јун 20:03Novi kozni cizmi od alpina

Novi kozni cizmi od alpina broj 40 za 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 17:36Prodavam novi paar cizmi od peko

Novi paar cizmi od peko samo probani doma broj 41 temno kafeavi kupen...


2.000 МКД
или предлог цена
21 јун 22:2910 evra dva para zenski chevli i sandali

Se prodavaat zenski chevli i sandali za 10 evra dva para. Cavlite se ...


10 €
или предлог цена
21 јун 14:10Нови италијански сандалки

Продавам нови Италијански од брендот Дона Дебути


1.000 МКД
или предлог цена
21 јун 10:16NOVI kozeni sandali EILEEN FISHER

Novi kozeni sandali od brendot EILEEN FISHER, broj EU 38/ US 7.5. San...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

20 јун 22:30Onitsuka Tiger Kazahana Brown/Dark Brown

Нови во кутија женски чизми Onitsuka Tiger, модел Kazahana, боја Кафе...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

20 јун 12:43Novi sandalki

Prodavam novi sandalki samo probani za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
20 јун 10:40Nike Pegasus 35

Novi nenoseni profi patiki za trcanje, extra udobni Nike Pegasus 35 ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

20 јун 10:24North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

19 јун 15:56se prodavaat stikli, convers, rolerki i walkmaks

se prodavaat cevli na visoki potpetici br 38 (odgovara na 37) - 500 ...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

19 јун 14:59Nike Flex Contact Running

Patikite se zenski, novi, neobleceni broj 37,5 dolzina na stopalo 23,...


2.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

19 јун 13:50NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

19 јун 13:50Novi New Balance 574 38broj

Novi, zgreshen broj, kupeni na internet 38broj


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 јун 17:56Salonki

Prodavam novi salonki Cena 2 Cena 1000 kvalitetni proiz.na Bjana tr...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 јун 11:44Novi cizmicki

Novi cizmicki crni broj 40 za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
18 јун 10:42Patiki ASICS br.41

Patikite se vo extra sostojba platneni br 41


2.400 МКД
или предлог цена
18 јун 09:25Patiki SKECHERS br.39

Patikite se vo extra sostojba platneni br.39


1.600 МКД
или предлог цена
17 јун 19:49Vans zenski patiki novi

Se prodavaat zenski Vans patiki voopsto nenoseni cena 2000den


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 18:34Y & L original

Brend na plasticni baletanki Prozirni so srebreni svetki niz niv OR...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 јун 06:31PRODAVAM NOVI KOZNI ZIMSKI KONDURI

Kondurite se kozni i sosema novi. 36 broj, no kalapot e malku pogole...


1.200 МКД
или предлог цена
16 јун 16:18Се продаваат женски патики AIR JORDAN

Се продаваат женски патики AIR JORDAN поради купен погрешен број. Пат...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

16 јун 15:27Prodavam orginalni patiki Jordan kupeni od Germanija

Prodavam patiki Jordanki orginalni mnogu malku noseni kupeni vo Germa...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

15 јун 19:11STARTCI CONVERS BR.36.37.38.39..499den..

STARTKI CONVERSE BR.36/37/38/39..EDEN PAR 399den. RASPRODAZBA..


399 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

15 јун 15:08Novi cevli Forever

Novi cevli od Forever br 40 eko koza so ukras nenoseni


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:31Novi cevli Forever

Cevlite se novi br39 lakovani so zlatna toka Forever


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:28Novi cevli Forever

Novi 39br cevli Forever lesni, eko koza


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:26Čizmi kožni novi br. 36

Potpolno novi, ne noseni br. 36. Čizmite se celosno kožni, kupeni od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

15 јун 10:38Sorel zimski cizmi

Nekolku pati noseni, Sorel premium , kako novi, vodootporni, od pozn...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

15 јун 10:38Cizmi novi br.40

Prodavam cizmi novi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 јун 23:39Crni lakovani cevli beira rio

Se prodavaat crni lakovani stikli bera rio br.38 novi neupotrebeni, k...


600 МКД
или предлог цена
14 јун 16:47Novi cizmi na platforma kafeavi

Novi italijanski cizmi na platforma kafeavi br40 cena 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
14 јун 12:53Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

Salonki Novi crna boja br.36 !!! Se prodava poradi zgresen br.PREKRAS...


25 €
или предлог цена
14 јун 10:02Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 јун 20:03Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

1. Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 јун 20:03novi patiki adidas attitude revivew

se prodavat socuvani patiki skoro novi


2.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

13 јун 14:52Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 јун 11:12Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам