Цела Македонија
                   
591 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43Промовирано

Prodavam orginalni patiki Jordan kupeni od Germanija

Prodavam patiki Jordanki orginalni mnogu malku noseni kupeni vo Germa...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

15 јун 19:11STARTCI CONVERS BR.36.37.38.39..499den..

STARTKI CONVERSE BR.36/37/38/39..EDEN PAR 399den. RASPRODAZBA..


399 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

15 јун 15:08Novi cevli Forever

Novi cevli od Forever br 40 eko koza so ukras nenoseni


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:31Novi cevli Forever

Cevlite se novi br39 lakovani so zlatna toka Forever


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:28Novi cevli Forever

Novi 39br cevli Forever lesni, eko koza


400 МКД
или предлог цена
15 јун 11:26Čizmi kožni novi br. 36

Potpolno novi, ne noseni br. 36. Čizmite se celosno kožni, kupeni od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

15 јун 10:38Sorel zimski cizmi

Nekolku pati noseni, Sorel premium , kako novi, vodootporni, od pozn...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

15 јун 10:38Cizmi novi br.40

Prodavam cizmi novi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 јун 23:39Crni lakovani cevli beira rio

Se prodavaat crni lakovani stikli bera rio br.38 novi neupotrebeni, k...


600 МКД
или предлог цена
14 јун 16:47Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

Salonki Novi crna boja br.36 !!! Se prodava poradi zgresen br.PREKRAS...


25 €
или предлог цена
14 јун 10:02novi patiki adidas attitude revivew

se prodavat socuvani patiki skoro novi


2.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

13 јун 14:52Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 јун 11:12Salonka Replay

Salonka Replay so kariran dezen i masnicka napred.Mnogu stabilna stik...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

12 јун 10:03Novi Salonki Asos

Se prodvaat novi salonki od ASOS Materija: Eko Koza Boja: tigresta ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

10 јун 13:00Novi Zenski Chizmi

Se prodavaat novi zenski chizmi. Noseni ednash. Materijal: Koza Boj...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

10 јун 12:56Ecco

Novi


1.300 МКД
или предлог цена
09 јун 16:57Adidas

Vo odlicna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
09 јун 16:57Patiki

Patikite se vo odlicna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Patiki za velosiped

Patikite se vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Albatros

Novi


1.800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Patiki

Novi


1.800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Patiki

Vo odlicna sostojba


1.800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Converse

Se prodavaat original converse all star patiki


1.600 МКД
или предлог цена
09 јун 16:56Cizmi TECNICA br. 39

Cizmite se vo extra sostojba vodootporni so VIBRAM gjon br. 39


1.200 МКД
или предлог цена
07 јун 22:29REEBOK ZStrike Run - Original !!!

**************P R O D A D E N I **************** Se prodavaat origin...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 јун 16:00Patiki

Vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:54IDEAL SHOES NOVI STIKLI

Stiklite se od zatvoren dukan gi dobivate po mnogu skromna cena povek...


600 МКД
или предлог цена
04 јун 23:07Walkmaxx novi sandali

Najudobnite obuvki barem za mene se Walkmaxx GI imam site i za site ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

04 јун 11:59All Star, Converse

Converse ALL STAR, број 39. Произведени во Виетнам. Патиките се нови...


30 €
или предлог цена
04 јун 09:41Zenski cizmi i sandali

zenski cizmi i sandali so golemina 37, cena na sekoja slika telefon...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

03 јун 19:58Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 јун 13:46S.Oliver original patiki novi

Se prodavaat novi original patiki s.oliver unisex Tel za kontakt:076...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 11:44Skoro novi br 39

Made in Vietnam 075252196


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

31 мај 18:17НОВИ ЦРНИ RUN STAR HIKE CONVERSE СТАРКИ НА ПЛАТФОРМА

Продавам нови црни Run Star Hike Converse старки на платформа порад...


По Договор
или предлог цена
31 мај 15:04Штикли Stikli BR. 39

NOVI!!!


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

31 мај 12:29Штикли Stikli br.39

Se prodavat zaedno dva para stikli broj 39. Dvata para zaedno 450. ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

31 мај 12:29Novi salonki

Novi skroz salonki so preuba tirkizna boja ne se voopsto noseni porac...


800 МКД
или предлог цена
29 мај 21:08Timberland Earth Keepers 36-37

Timberland Earth Keepers skoro novi nekolku pati obleceni


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 16:12продавам нови необлечени чизми

продавам нови необлечени кожни чизми ( Женски )италијански бр 41 со...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

29 мај 15:21Walkmaxx startkiAkcija!!!

Trend print Walkmaxx startki Овој одличен модел патики со забавен ди...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 10:00Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам