Цела Македонија
                   
589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43Промовирано

Zenski sandali

Zenski sandali br.36,


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

18 апр 10:55Guess cizmi - novi

Prodavam originalni novi nenoseni cizmi Guess Se prodava poradi zgre...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

18 апр 09:27Novi nevestinski cevli

Novi nevestinski cevli, boja shampanj......broj 38, super kalap za no...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

17 апр 22:36Чизми Tommy Hilfiger

Продавам носени чизми по симболична цена.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

17 апр 09:05Calvin Klein гумени чизми

Оригинал гумени чизми calvin klein. Носени малку,во одлична состојба...


2.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

16 апр 10:42Саломон кожни бр. 39

Нови Саломон кожни обувки, удобни. Бр 39. Донесени од странство, но з...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 апр 21:39Нови патики број 41

Продавам нови сиви " Nike "патики број 41, купени во странство.079215...


1.400 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Женски обувки

15 апр 19:53SKECHERS SHAPE UP - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 апр 14:05Novi patiki poracani od Runners

Mnogu udobni ,so vozdusno pernice patiki poracani odf Runners Idealn...


750 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 апр 20:19Prodavam novi obuvki, br 38...200 den par

Prodavam novi obuvki 4 para.. br 38....200 den par... moze i po kargo...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

12 апр 12:48Salomon cizmi

Salomon novi cizmi (waterproof) kupeni vo svajcarija , broj 36 i 36.2...


60 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

10 апр 01:17Salomon novi cizmi

Salomon novi cizmi (waterproof) kupeni vo svajcarija , broj 36 i 36.2...


60 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

10 апр 01:16Zenski obuvski

2 para novi, 2 para ednas noseni zenski obuvki Cena 1500 za 4 para ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

08 апр 19:22Timberland -

timberland brojj 37


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

08 апр 15:13Продавам Dr Martens

Продавам Dr Martens користени еден месец. Тел. 070 242 002


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

03 апр 18:42Zenski patiki 38 KAKO NOV

Kako nov, mnogu mnogu malce koristeni se site 1500 eden parce


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Женски обувки

03 апр 10:48ELEGANTNI ORIGINALNI KONDURI ADAM'S SHOES ZENSKI NOVI BR.40

KONDURITE SE KUPENI OD ADAMS SHOES KOZENI I PLATENNI SE PO FISKALNA 4...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

31 мар 22:41Prodavam Patiki Orginal

Prodavam Patiki Orginal Saucony


1.000 МКД
или предлог цена
31 мар 14:22Cizmi nad koleno

Novi cizmi nad kolena br 39 italijanski elegantni I mnogu lesni za ob...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

30 мар 19:41Svadbeni zenski obuvki

Svadbeni zenski obuvki 36-41


20 €
или предлог цена
29 мар 13:32Novi patiki Skechers

Novi preubavi patiki Skechers, naracani od internet gi prodavam porad...


1.700 МКД
или предлог цена
28 мар 12:23Replay zenski patiki

Se prodavaat replay zenski patiki broj 38. Patiki se kupeni lani i s...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

24 мар 08:56Prodavam Novi zenski konduri br 42

Zenski konduri cista koza br 42 NOVI ne noseni so anatomska podpeti...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

23 мар 10:57Patiki zenski br.41

Dosta socuvani zenski patiki br 41telefonza kontakt 076530095


900 МКД
или предлог цена
22 мар 17:17Cizmi Zenski Leone

NOVI SE PRODAVAAT PORADI ZGRESEN BROJ Kupeni se 70 evra od Grcija o...


2 МКД
или предлог цена
22 мар 10:15Prekrasni Reebok Patiki 38broj

Prodavam zenski Reebok Patiki 38 broj maksimalno socuvani kako novi. ...


1.699 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

20 мар 09:48Toptan 100 para maski i zenski cevli

Na golemo se prodavaat nad sto para zenski i maski cevli za 600 evra....


600 €
или предлог цена
14 мар 15:32FILA

Prodavam crni FILA ORIGINAL br.40 skroz novi patiki za Svedski pazar ...


40 €
или предлог цена
12 мар 13:28NOVI-Plisani nad kolena -corap model

PLISANI corap-cizma. Stranicno patent. Zavrsuvaat so vrvki Udobna m...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 мар 08:54Женски чизми

Продавам женски чизмички од познатиот .Облечени 2 пати


1.000 МКД
или предлог цена
11 мар 13:50Сиви чизмички

Модерни сиви чизмички облечени само неколку пати


400 МКД
или предлог цена
11 мар 07:35Cizmi za skii wedze br 26

Cizmite se koristeni 2 dena, se prodavaat poradi pogresen broj Bi ...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

10 мар 17:03Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ze...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 мар 19:50Salonki novi

Salonki novi br 36


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

07 мар 20:42Walkmaxx Cizmi so krzno

Topli, udobni, Vnatresnosta e so krzno Kako novi 077 606 650


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

07 мар 09:56Ski cizmi br 38 ili 24

Novi ski cizmi zenski br.24/38 Vo kutija voopshto ne noseni. Kontak...


1.800 МКД
или предлог цена
07 мар 04:21Patiki Adidas

Adidas zenski 37.5 noseni 3mes.


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

06 мар 17:59Patiki Polo Assn

Se prodavaat skroz novi orginal U.S. Polo Assn zenski patiki, poradi ...


60 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

05 мар 19:58Timberland zenski cizmi

Dobieni se kako poklon. Obleceni ednash. Se pustaat i po kargo


2.800 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Женски обувки

05 мар 12:59Dr Martens cizmi

Висока чизма бр.39 унисекс, со 14 реда дупчиња за врвки. Мазна, тр...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

03 мар 21:59Страна 5 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам