Цела Македонија
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopacki novi br .32

Kopacki novi neobleceni pusteni od stranstvo mal broj tel 076530095


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20Germanski patiki br.36 org.ADIDAS prolet/leto model

Germanski patiki org.Adidas prolet leto model Broj 36 ka Udobni les...


1.400 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
2.000 МКД
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 15:00  НОВ ОГЛАС

Detski patiki Adidas 38,5

Patiki Adidas original moze i za fudbal,socuvani malku noseni,kupeni ...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

18 мај 13:10Patiki, kopacki...

1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den. 2. Walkmaxx sporty 2...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

18 мај 11:58Puma br 40

Puma patika


1.800 МКД
или предлог цена
16 мај 14:09Patiki Adidas Detski 37.5

Adidas detski


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:07Detski patiki Reebok original 34 br

Detski patiki Reebok br. 34 Tel 074222007


1.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:04Novi neupotrebeni !!!

Patikite se kvalitetni Novi nikogaš neupotrebeni !!!


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 10:26Prodavam novi patiki

Prodavam novi patiki br. 42....cena 1800 den... tel.za kontakt 070376...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

12 мај 09:52Kopacki detski patiki Nike Puma (orig 36-38)

Kopacki detski Nike novi - Nike zoltite Neimar 36 - 1300 d. (novi) (...


900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

11 мај 19:43Detski patiki Adidas, broj 32

Продавам Адидас патики број 32. Носени се 2 месеци. Добивате и пласт...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

11 мај 10:59Patiki detski Adidas plus papuci

Prodavam detski patiki Adidas broj 30. Dobivate i plasticni papuci...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

11 мај 10:58Kapacki adidas

Skoro novi


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 17:22Бебешки обувки - Лето бомбон (Колев и Колев)

Продавам бебешки обувки Модел Лето Бомбон од фирмаta К.K -=-=-=-=...


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

09 мај 16:46Detski kopacki broj 31 FILA

Se prodavat malku noseni detski kopacki FILA Broj 31


900 МКД
или предлог цена
09 мај 09:25Prodavam NIKE AIR JORDAN detski skoro novi

Prodavam NIKE AIR JORDAN detski skoro novi br 35 kupeni od Nike Shop ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

08 мај 07:37Patiki NIKE br.38

Patikite se vo extra sostojba kozni br.38


1.800 МКД
или предлог цена
06 мај 22:30Umbro kopacki

Umbro kopacki za futbal novi nekoristeni velicina 38,5


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

04 мај 20:39Cooperminer 36

Se prodavaat detski cizmi vodootporni br 36 ekstra zacuvani.


1.500 МКД
или предлог цена
04 мај 14:38Maski detski cizmi kozni br 33

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

03 мај 22:39SANDALI DOCKERS SANDALKI BROJ 31

Se prodavat sandalki DOCKERS 31 broj , noseni samo eden mesec , kako ...


700 МКД
или предлог цена
02 мај 15:01CICIBAN Br.35 KAKO NOVI

Ciciban detski cizmi br.35 kako novi kupeni od PEKO vo dekemvri


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

30 апр 10:15Reebok 27 broj

Se prodavaat detski patiki Reebok br 27 mnogu malku koristeni neostet...


650 МКД
или предлог цена
30 апр 00:03NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA 36 ORGINAL

NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA BROJ 36 ORGINAL KUPENI 6500 DEN


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

29 апр 09:59Detski cizmi

Detski cizmi broj 33, noseni se samo 7 dena na planina. Детски чиз...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

13 апр 22:43Патики детски

Се продаваат добро сочувани неколку пати облечени патики за фудбал Ум...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

13 апр 21:58Converse eftino

Original patiki converse kupeni po greska ne noseni


2.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Обувки за момчиња

10 апр 18:55DETSKI PAPUCI GRUBIN

Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32


1.000 МКД
или предлог цена
10 апр 18:18Nike Mercurial kopacki

Se prodava par kopacki Nike Mercurial broj 47 (30.5cm) Odlicna sosto...


1.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

10 апр 12:31Sandali Rider

Gumeni celosno sandali Rider 28 broj 076345350


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

08 апр 23:38KOPACKI NIKE MERCURIAL

Se prodavaat kopacki nike mercurial skoro novi samo ednas upotrebeni ...


2.500 МКД
или предлог цена
08 апр 17:12Адидас патики

Адидас патики бр.38 добро сочувани


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

03 апр 18:32Patiki Reebok original

Se prodavaat original patiki reebok kako novi dva pati obleceni br. 39


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

03 апр 18:31Konduri Heelys hilis so trkala patiki helis trkalca

Heelys original br. 37 so trkalca,a moze i da se izvadat,socuvani ne ...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

03 апр 10:19Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 апр 00:34Kopacki - Patiki Adidas

Se prodavaat dva para detski kopacki adidas skoro novi br 31 i 23 cen...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

20 мар 20:02Nike mercurial 600 den

Prodavam Nike mercurial patiki cena 600 den!!


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

19 мар 23:38Originalni detski patiki 25br ADIDAS HOOPS MID unisex model

Детски високи патики со минимални знаци на носење, како нови. Закопчу...


790 МКД
или предлог цена
16 мар 23:25Cizmi ALPINA br.37

Cizmite se vo extra sostojba mnogu malku noseni...br.42


1.200 МКД
или предлог цена
14 мар 22:21Patiki adidas i kopacki od br 30

Adidas paticinja za momce so broj 30 Adidas kopacki od brojot 30 sve...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

10 мар 15:49Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам