Цела Македонија
                   
135 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski patiki ADIDAS broj 31 nike fudbal paticina

Adidas cloudfoam 31 broj , kupeni 2500 den od sportvision, noseni edn...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05Clarks 42.5 obuvki cevli 43 patiki kozni crni 42

Prodavam novi NESTAVENI cevli kozni CLARKS ORGINAL edna od najkomotna...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05ADIDAS detski patiki broj 32 predator kopacki fudbal nike

Se prodavat patiki ADIDAS PREDATOR, idealni za fudbal, trcanje, i raz...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:05Patiki Reebok original

Se prodavaat original patiki reebok kako novi dva pati obleceni br. 39


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 21:17Adidas F10 patiki br.37

Прекрасни патики за спортски активности. Облечени едвај два,три пати...


35 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
50 €
12 авг 22:17Germanski patiki za fudbal br.38 NIKE MERCURIAL %%%

Prekrasni germanski brend patiki za fudbal Nike Mercurial broj 38,5 o...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

12 авг 14:51terex patiki/cizmi

Broj 36, malku noseni, dobro socuvani ORIGINAL ADIDAS TERREX Bez os...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

10 авг 17:36akcija adidas naik patiki golemi broevi 44 , 45 ,46, 47

adidas naik patiki golemi broevi od 40 do 47 broj ...


1.390 МКД
или предлог цена
09 авг 14:08DETSKI PATIKI KOPACKI ADIDAS

detski patiki ADIDAS br 36...900 den super socuvani i zdravi origin...


15 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

05 авг 22:55Sandali so remce kozni anatomski

Sandali ednas obleceni br 34 anatomska vloska meki udobni za sekojdne...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

04 авг 17:17Visoki patiki adidas br34 skoro novi

Detski visoki patiki marka adidas vo top sostojba malku koristeni. Te...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

04 авг 17:17Maski detski cizmi kozni br 33

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

04 авг 17:14Џорданки AIR JORDAN 11 CMFT LOW

Нови, оргинал Џорданки AIR JORDAN 11 CMFT LOW, купени во Америка....


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

03 авг 15:30patiki 40-41

patiki philipp plein posleden broj 40-41


1.800 МКД
или предлог цена
02 авг 14:53Detski kopacki broj 31 FILA

Se prodavat malku noseni detski kopacki FILA Broj 31


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
02 авг 11:50Umbro kopacki

Umbro kopacki za futbal novi nekoristeni velicina 38,5


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

01 авг 22:39KOPACKI NIKE MERCURIAL

Se prodavaat kopacki nike mercurial skoro novi samo ednas upotrebeni ...


2.500 МКД
или предлог цена
01 авг 03:33Detski patiki Adidas 38,5

Patiki Adidas original moze i za fudbal,socuvani malku noseni,kupeni ...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

30 јул 23:06Kopacki detski patiki Nike Puma (orig 36-38)

Kopacki detski Nike novi - Nike zoltite Neimar 36 - 1300 d. (novi) (...


900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

30 јул 23:06Продавам патики

Продавам патики портокалово-сиви број 38 со лепенки.Малку носени пора...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јул 18:40Novi neupotrebeni !!!

Patikite se kvalitetni Novi nikogaš neupotrebeni !!!


1.200 МКД
или предлог цена
29 јул 11:08Konduri Heelys hilis so trkala patiki helis trkalca

Heelys original br. 37 so trkalca,a moze i da se izvadat,socuvani ne ...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

28 јул 20:00Germanski patiki br.36 org.ADIDAS prolet/leto model

Germanski patiki org.Adidas prolet leto model Broj 36 ka Udobni les...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

25 јул 17:19Novi visoki patiki Nike

Se prodavaat Novi Nike patiki br.38,5.


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

25 јул 08:12Prodavam patiki za fudbal

Prodavam 2 para malku noseni detski patiki za fudbal/kopacki Nike Jr....


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

24 јул 23:30Sandali Rider

Gumeni celosno sandali Rider 28 broj 076345350


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

23 јул 22:25Prodavam detski patiki BRITISH KNIGHTS

BRITISH KNIGHTS patiki broj 38.5 malce noseni kupeni od Brisel.


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

18 јул 21:57SANDALI DOCKERS SANDALKI BROJ 31

Se prodavat sandalki DOCKERS 31 broj , noseni samo eden mesec , kako ...


700 МКД
или предлог цена
18 јул 07:35DETSKI PAPUCI GRUBIN

Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32


1.000 МКД
или предлог цена
15 јул 20:54Vapor Max 2019

Mnogu kratko noseni Kupeni vo 2019 godina Sovrseno ocuvani


5.400 МКД
или предлог цена
11 јул 10:03Patiki detski Adidas plus papuci

Prodavam detski patiki Adidas broj 30. Dobivate i plasticni papuci...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

11 јул 08:06Nike patike br 41 cista koza

Novi mnogu malku koristeni doneseni od Svajcarija.


2.500 МКД
или предлог цена
10 јул 20:47CICIBAN Br.35 KAKO NOVI

Ciciban detski cizmi br.35 kako novi kupeni od PEKO vo dekemvri


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

30 јун 21:36NIKE tiempo za fudbal br 36

Prodavam novi patiki 075 651 668


2.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Обувки за момчиња

29 јун 11:51Patiki, kopacki...

1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den. 2. Walkmaxx sporty 2...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

25 јун 15:03Cooperminer 36

Se prodavaat detski cizmi vodootporni br 36 ekstra zacuvani.


1.500 МКД
или предлог цена
16 јун 10:11Patiki adidas i kopacki od br 30

Adidas paticinja za momce so broj 30 Adidas kopacki od brojot 30 sve...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

09 јун 10:32Оригинал All Star Converse

Во одлична состојба, оригинал Конверс, високи сива боја


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

08 јун 16:10NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA 36 ORGINAL

NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA BROJ 36 ORGINAL KUPENI 6500 DEN


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

27 мај 21:12Бебешки обувки - Лето бомбон (Колев и Колев)

Продавам бебешки обувки Модел Лето Бомбон од фирмаta К.K -=-=-=-=...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

24 мај 13:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам