Цела Македонија
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopacki br 37 noviii veles i skopje

Ednas noseni se gleda od slikite Br 37 kupeni duplo poskapo Lokacij...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

11 ное 19:56Se prodavaat detski obuvki

Se prodavaat upotrebuvani detski obuvki poveke modeli so razni broevi...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

28 сеп 17:12KONDURI-CEVLI КОНДУРИ/ЧЕВЛИ ИТАЛИЈАНСКИ НОВИ

РАЧНО ПРОИЗВЕДЕНИ ЧЕВЛИ. Од светски познатата италијанска фабрика МИ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

23 сеп 22:10timberland cizmi za planinarenje

1.timberland 35 2.timberland 36.5 3.VOJNICKI NOVI VISOKI BR 37 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

09 сеп 17:28novi MASKI cevlicki na CICIBAN za maski br 19,23,25,26,33,35

prodavam patiki i cevlicki na cicban originalni ,i novi kozeni so ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

28 авг 17:53Se prodavat dobri kondurcina br.42

Kondurcinata se zacuvani nekolku pati se obleceni.br.42.povelete.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 10:41Kopacki

Zdravi ,prakam po kargo,simbolicna cena!


400 МКД
или предлог цена
26 јун 01:46PUMA patiki novi

Prodavam PUMA patiki novi, kako gi gledate na slikite, za poveke info...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

03 јун 22:05Se prodavaat PUSTINSKI CIZMI ALPINA

Alpina br.40 odlicno socuvani


1.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за момчиња

18 мар 08:38PUMA KOPACKI

Prodavam novi Puma kopacki broj 39


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 21:31Prodavam unisex novi klompi

Prodavam unisex klompi novi 4 para. Eden par 1500den.Ekstra cena za t...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Обувки за момчиња

29 јан 20:37Extra cena-Ciciban 24ka kozeni veles i skopje

Noseni edna sezona Kako novi Br 24ka Ciciban kozeni i ortopedski ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

02 јан 23:32novi VODOOTPORNI CIZMI BR 29-VELES I SKOPJ

NA SAFRAN IMAME BR 29 MASKI I ZENSKI MODEL VODOOTPORNI I TOPLI L...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

25 дек 11:28NOVI VODOOTPORNI CIZMI NA safran br 29-veles i skopje

imam vodootporni cizmi na SAFRAN br 29 novi so kutija od zatvorn...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

11 дек 00:10Zimski detski konduri SALOMON

Se prodavaat dva para, skoro novi, dobro ocuvani zimski konduri SALOM...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

25 ное 22:14Zimski detski konduri SALOMON

Se prodavaat dva para, skoro novi, dobro ocuvani zimski konduri SALOM...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

25 ное 22:10Kozeni stoperki br. 33 topli I Vodootporni

Noseni kratko vreme Nemaat nikakvi ostetuvanja Br 33 Kozeni i To...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

05 окт 19:08Patiki za fudbal/ Патики за фудбал

Se prodavaat adidas patiki kupeni od sport M vo GTC. Kako novi se, se...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

01 окт 15:02PROTEIN OD SURUTKA ---ZA MUSKULNA MASA --NAEFTINA CENA

PROTEIN OD SURUTKA ---ZA MUSKULNA MASA --NAEFTINA CENA Протеините к...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

12 сеп 10:37REEBOK ZIG-TECH (SIVI) OSTANAT BROJ 44

REEBOK ZIG-TECH ( SIVI) - 44 EKSTRA MODEL .VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MK...


1.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

15 авг 13:32REEBOK ZIG-TECH (SIVO,PORTOKALOVI) - 45 OSTANATI BROEVI

REEBOK ZIG-TECH (SIVO,PORTOKALOVI) - 45 OSTANATI BROEVI EKSTRA MOD...


1.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

31 јул 18:49Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам