Цела Македонија
                   
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Детски Nke Air Max патики

Оргигинални детски Nike Air Max патики стари 2 години и не многу упот...


2.700 МКД
или предлог цена
12 јул 11:46converse all star

noseni samo dva pati kako novi se za povece informacii ili sliki pise...


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 14:47Kinetik mokasini

Kupeni od Polaris,teksas,odlicno zacuvani 076 24 12 99


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

04 јун 08:35Сандали

Меки сандали, 100% природна кожа, бр 26


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

20 мај 11:02Detski patiki

Se prodavat Detski patiki. . Razlicni broevi od 33 do 38. Marka:Adi...


1.200 МКД
или предлог цена
18 мај 09:07Adidas 28 broj

Se prodavaat detski patiki Adidas br 28 mn malku koristeni ne osteten...


600 МКД
или предлог цена
15 мај 23:52Nike Court Patiki-Detski

Nike Court Detski patiki br.29.5 EU...


По Договор
или предлог цена
06 мај 23:05PATIKI

Prodavam patiki nike hypervenom zelena boja br.36 kopacki lotto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

22 апр 19:26Reebok patiki

Novi Reebok patiki, br 38,5.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

22 апр 12:32detski cevli cizmi / детски чевли чизми

Detski chevli i chizmi ECCO® so GORE-TEX®: model - boja - broj - cen...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

28 мар 22:30detski patiki / детски патики

Detski patiki: brend - boja - broj - cena ASICS - teget - 37 - 120...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

28 мар 22:00Zastitini Konduri HTZ oprema (celvi,so metal,rabotnicki)

Заштитни кондури хтз опрема Од Германскиот производител WURTH -со и...


1 МКД
или предлог цена
12 мар 07:29Водоотпорни патики Адидас терекс

Високи патики Адидас терекс бр.27. Топли се, не пропуштаат дожд и сн...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

16 фев 09:29Топли водоотпорни чизми Quechua

Топли, водоотпорни чизми, број 30/31. Идеални за снег и дожд. Носен...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 фев 09:49Brodarici

Prodavam platneni brodarici.(kako novi se) Obleceni se samo ednas. ...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

10 јан 16:18NIKE ORIGINAL

NIKE JORDAN


990 МКД
или предлог цена
03 јан 11:41Патики бр 36

Продавам патики број 36 патиките се носени само еднаш во сака нови се


1.000 МКД
или предлог цена
31 дек 18:16Patiki Adidas(original) broj 38.5

Prodavam patiki Adidas, broj 38.5 Patikite se kako novi. Kupeni od S...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

26 дек 11:35Detski obuvki

Razni Detski obuvki patiki/cizmi/sandal se po 10Eu.


10 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Обувки за момчиња

02 ное 10:41Sketchers kids boots winter...size 25/26

Sketchers kids boots winter...size 25/26


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

02 ное 10:40Се продаваат спортски чевли

Се продаваат спортски итаијански нови чевли заради затварање на дуќан


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

11 окт 19:02Prodavam kopacki

Prodavam kopacki marka lotto velicina 40. Kopackite se kako novi o...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

29 сеп 22:36NOVI MASKI PATIKI

NOVI MASKI PATIKI NIKE I REEBOK GOLEMINA OD 40 DO 44 CENA SAMO 1000 D...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

10 сеп 00:29NOVI PATIKI

NOVI MASKI PATIKI NIKE I REEBOK GOLEMINA OD 40 DO 44 CENA SAMO 1000 D...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

10 сеп 00:29сандали Runers

Sandali na Runers skoro novi broj 32 celosno gumeni i meki moze i za ...


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

04 јул 18:26Sandali 32 lotto raners ciciban

Prodavam tri razlucni para sandali broj 32 crnite se 600 kako novi gu...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

01 јул 10:29Se prodavaat Jordan 1 Dark Concord

Velicina: 47 Cena: 150 Patikite se novi Kutijata nema kapak


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

14 јун 16:18Patiki ciciban novi Peko

Patiki ciciban novi kupeni vo Peko prakam po kargo tel 078 416 627


2.400 МКД
или предлог цена
17 мај 12:45CEVLI za maturska ЧЕВЛИ за МАТУРСКА, ЕЛЕГАНТНИ

РАЧНО ПРОИЗВЕДЕНИ ЧЕВЛИ. ПРОИЗВЕДЕНО од МИСУРИ, Италија. Светски по...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

19 апр 20:50CEVLI JACK JONES BR:43 NOVI UVOZ OD ŠVAJCARIJA

Cevli JACK JONES KOŽNI br 43 uvoz od Švajcarija TOP CENA 30€. Tel...


25 €
или предлог цена
31 јан 18:09Ortopedski martinki DSM

Prodavam detski martinki na Dsm ortopedika.Kozni se, so ortopedska vl...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

27 дек 19:54ORIGINAL NIKE PICO 4 DETSKI PATIKI BR. 27.5

NOVI ORIGINAL NIKE DETSKI PATIKI, BR. 27,5 KONTAKT NA OVOJ BROJ 07...


700 МКД
или предлог цена
27 дек 09:10Adidas detski patiki Novi

Prodavam orginal Adidas detski patiki dva para beli i sivi. Patikite...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

21 дек 14:22Sketchers - Flex Sole

Udobni, flex sole (elasticna dolna strana, ona sto e kako so recki), ...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

25 ное 23:07Sportski cizmi za momcinja

Cizmite se kupeni od sportvision 3600den. I se noseni samo 1 sedmica


1.500 МКД
или предлог цена
17 ное 12:12Kopacki br 37 noviii veles i skopje

Ednas noseni se gleda od slikite Br 37 kupeni duplo poskapo Lokacij...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

11 ное 19:56Se prodavaat detski obuvki

Se prodavaat upotrebuvani detski obuvki poveke modeli so razni broevi...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

28 сеп 17:12KONDURI-CEVLI КОНДУРИ/ЧЕВЛИ ИТАЛИЈАНСКИ НОВИ

РАЧНО ПРОИЗВЕДЕНИ ЧЕВЛИ. Од светски познатата италијанска фабрика МИ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

23 сеп 22:10timberland cizmi za planinarenje

1.timberland 35 2.timberland 36.5 3.VOJNICKI NOVI VISOKI BR 37 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

09 сеп 17:28novi MASKI cevlicki na CICIBAN za maski br 19,23,25,26,33,35

prodavam patiki i cevlicki na cicban originalni ,i novi kozeni so ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

28 авг 17:53Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам