Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Furla

Canta furla


2.000 МКД
или предлог цена
06 окт 13:50Tashnicka

Nova Guess tashnicka


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 11:30Louis Vuitton

Нова кожна женска ташна Луј Витон


3.800 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:58zenski tashni, novi

se prodavai tashna victoria's secret cena 4000den


4.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:48Плик Ташни

Мали практични модерни плик ташни 500, 700 , 900 денари


800 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:59Кожни Чанти

3 кожни чанти секоја по 15 еур


900 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:56Кожна Чанта Mango

Квалитетна нова кожна чанта Манго


1.700 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:51Кожна Чанта

Оригинална кожна нова чанта


2.400 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:46Ženska čanta bag

Crna čanta bag, ubava, prostrana i orgabizirana. P.s. KLIKNETE NA...


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 20:06Ženska čanta

Nova ženska čanta Sredna golemina, sivo belocrna kombinacija Prak...


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 20:03Nova Zenska Tasna

Nova zenska tasna Louis Vuitton. Od ednata strana e svetlo kafena, od...


2.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 00:59Плик ташна

Продавам МОНА плик ташниче , бе знаци на носење


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:29Kozni novi tashni/ кожни женски ташни

Продавам разни модели и големини кожни ташни, некористени, повеќето с...


1 €
или предлог цена
05 сеп 02:32Продавам кожна ташна

Ташната е речиси нова. - боја: окер - број на прегради: една прегра...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

23 авг 13:49Quess tasna

Original quess


1.800 МКД
или предлог цена
21 авг 12:57Kozna tasna COACH

Kozna tasna od brendot COACH, nosena edna sezona, odlicno socuvana, f...


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 22:58Tasna od ZARA

Se prodava tasna od ZARA golem model.. Tel 076460360 vo Centar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

20 јул 12:00TOMMY HILFINGER ORIGINALT MIKAEL KORS

Originali 2000 gratis naocaRI original


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 09:30SAMSONITE orginalna tasna

SAMSONITE orginalna tasna donesena od Paris


25 €
или предлог цена
15 јун 21:36Продавам ташни

Ташните се многу добро сочувани, како нови, не многу носени. Сите зае...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јун 16:25Како нов! Ранец Parfois тегет

Тегет ранче Parfois, во супер состојба како нов… Ја чувам и етикетата...


800 МКД
или предлог цена
04 јун 14:14Tasna-ТАШНА - ЖЕНСКА -zenska - Crna- NOVA - KOZNA - Luksuzna

Луксузна женска кожна НОВА ташна. Боја: ЦРНА Димензии: 28 х 18 х 12...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мај 07:55Ženski tasni

Razni ženski tašni, kožni I eko koža. David Jones, kožna krem od bren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

09 мај 17:17Novi unikatni tašna i kaiš kožni

Potpolno novi, kožena tašna i kaiš, unikatni, račno izraboteni ...kup...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

09 мај 17:17Tasna

Tasna Rocco Barocco. Svetlo zelena boja Nova


4.000 МКД
или предлог цена
04 мај 17:09axel tasna

dobiena za rodenden, je ja fakja vo kosnickata na tocak, zatoa ...


950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

12 апр 11:14Se prodavaat 2 chanti, crna i crvena

Cena na edna: 300den, dokolku gi kupite dvete 500den Vo odlicna sost...


300 МКД
или предлог цена
30 мар 20:16Plik tasna nova

Nova so tiketa plik tasnicka Tel 070733773


850 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

30 мар 19:39GUESS - ТАШНИ, РАНЦИ, НОВЧАНИЦИ

Guess - најнови модели Праќаме по карго низ цела Македонија https:/...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

29 мар 08:47Чанта од крокодилска кожа

Се продава чанта оригинал од крокодилска кожа донесена од странство.....


550 €
или предлог цена
17 мар 08:36Tasna so krzno/Ташна со крзно

Se prodava plishena tasna so krzno. Boja kafena. So dva dzeba napred....


150 МКД
или предлог цена
10 фев 00:58Rance Duki Daso/Ранче Дуки Дасо

Malo rance dukidaso. Dimanzii 20cm x 17cm. Cena 300 denari


300 МКД
или предлог цена
10 фев 00:48Ташниче

Во беспрекорна состојба


600 МКД
или предлог цена
07 фев 10:51REPLAY ZENSKA TASNA CANTA ORGINAL

Se prodava skoro nova nenosena zenska canta tasna orginal REPLAY, kup...


3.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:12Tasni, ranci i novcanici (brendirani)

Golem izbor na zenski tasni, novcanici i ranci. Prakame po kargo niz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

26 јан 04:00Tasni canti чанти ташни

Cantite se novi Od izlog Site komplet 10 za 20€


200 МКД
или предлог цена
18 јан 18:34Prodavam polovni originalni zenski canti.

Prodavam polovni originalni zenski canti mnogu kvalitetni.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

13 јан 10:23Се продава ташна - мастило моја

Се продава нова, неупотребувана ташна. Мастило боја


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

09 дек 15:13мала ташна

Се продава мала ташна, користена.


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

21 ное 17:10ташна

Се продава некористена ташна. Собира и лаптоп. Димензии 40х38.


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

21 ное 17:07Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам