17765 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI / BUBICA 2017

PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVN...


1.990 МКД
или предлог цена
25 јул 10:58Промовирано

NOVI Iphone 12 Pro Max RASPRODAZBA !!!

NOVI Iphone 12 Pro Max RASPRODAZBA !!! Нови Ајфон 12 Про Макс Распро...


67.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

28 јул 00:31Промовирано

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
01 јан 23:34Промовирано

Memory card Kodak micro SDXC UHS-I U3 V30 A1

Мемориската картичка е оригинална, со свој код којшто може да се изгр...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:11J6

Telefonot e bez grepka kako nov ama ima sovtverski problem ne se uklu...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 13:10Неотпакуван Cubot X30 8gb - 256gb

Без замени. Телефонот е неотпакуван.Боја - Gradient green. Купен е од...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:09Samsung a51

Ispraven zastiten staklo, maska...uste 1 god.pismena garancija.raboti...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:09Samsung j5 2017

Ispraven zacuvan


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 13:09Samsung

Se prodava mobilen telefon Samsung galaxy j 1, odlicna sostojba, samo...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:06Samsung

Prodavam odlicno socuvan (nema grebnatinka), Samsung galaxy grand pri...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:06SAMSUNG A32

Samsung Galaxy A32 Malku Koristen Kako Nov Vo Odlicna Sostojba So ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:01Samsung Galaxy FIT 2 Scarlet Watch RED - NOV Neotpakovan

Prodavam Samsung Galaxy FIT 2 RED neotpakuvan, neaktiviran od Fabrick...


55 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
60 €
Денес 13:01Samsung Galaxy Buds LIVE Bronze Novi Neotpakovani Original

Prodavam Samsung Galaxy Buds Live, Originalni neotpakovani od fabrick...


150 €
или предлог цена
Денес 13:01Samsung NOTE 9 128GB - KAKO NOV

Prodavam Samsung Note 9, Black, 128GB zacuvan kako NOV od fabrika so ...


270 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
Денес 13:00NOVI NEOTPAKOVANI Samsung Buds PLUS (+) White by AKG

Prodavam ORIGINALNI Samsung Buds Plus, White novi, neaktivirani, neot...


130 €
или предлог цена
Денес 13:00Samsung Galaxy Buds PRO - Black NOVI NEOTPAKOVANI

Prodavam Originalni Samsung Galaxy Buds PRO Vo fabricko pakuvanje, no...


165 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.650 €
Денес 13:00Apple Airpods PRO - Originalni NOVI Neotpakovani

Novi ORIGINALNI neotpakovani Apple Airpods PRO 1 Godina internaciona...


180 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
185 €
Денес 13:00Power Beats PRO by Apple / Slusalki / NOVI NEOTPAKOVANI

Prodavam originalni PowerBeats PRO by Apple, Novi, Neotpakovani od Ku...


170 €
или предлог цена
Денес 13:00mobilna galanterija

5 d zastitno staklo 100 denari obicno staklo 50 denari usb cabel 60...


Денес 13:00XIAOMI POCO X3 NFC - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC nov 6 gb ram 120hz ekran so snapdragon ...


10.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00IPHONE 12 PRO MAX - STAKLO - MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA IPHONE 12 PRO MAX PLAVA BOJA STAKLO SOCUVAN SO GARANCIJA O...


900 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava iPhone

Se prodava iPhone zacuvan kako nov. Tel 078 988...


520 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
550 €
Денес 13:00Perfekten P40 Pro

Odlicno socuvan so full oprema


480 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00SAMSUNG A32 - SKORO NOV - MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA SAMSUNG A32 STAKLO SOCUVAM KAKO NOV KUPEN OD NEPTUN SO 2 G...


14.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00iPhone 12 Pro Max SO GARANCIJA

iPhone 12 pro max Bez tragi na koristenje Internacionalna garancija...


899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
900 €
Денес 12:52Prodavam samsung j5 ..vo ispravna sostojba

Tel e vo ispravna sostojna stakloto e puknato ama se gleda sve na ekr...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:48Xiaomi Mi A1

Funkcionalen 100% - so mali grebnatinki - so dual sim card adapter (...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45IPHONE 8+ 64gb

IPHONE 8+ 64gb


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO

XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO NOV NEOTPAKUVAN SO 2 GODINI GARANCIJA


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37Prodava Samsung Gear VR

Prodavam samsung nocari za virtuelna realnost. Compatibilni se na gal...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:37Samsung j4 plus odlicen bez mana

Se prodava telefonot vo odlicna sostojba zadno kapace smeneto novo te...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37HOMIDO V2 naocari za virtuelna realnost.

HOMIDO V2 naocari za virtuelna realnost. Naocarite se skoro novi i ne...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:37SAMSUNG S10 KAKO NOV ! ! !

Telefonot e vo fabricka sostojba bez nikakva tocka na nego. Od prv d...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:27SAMSUNG S10 KAKO NOV ! ! !

Samsungot e vo perfektna sostojba bez nikakvi tragi na korsitenje. K...


18.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:27Smartwatch Blackview x1 (nov) menuvam za Montbike

Smartwatch Blackview x1 (nov) ne otvoren. Menuvam za Montbike, Sitibi...


100 €
или предлог цена
Денес 12:23S20 fe od tmobile vo besprekorna sostojba

Telefonot e kupen od tmobile So garancija Bez najmala grepka Samo kes


330 €
или предлог цена
Денес 12:22Originalen iphone7 eden sopstvenik FABRIKA BEZ GREPKA

Prodavam iphone7 kupen vo Amerika koristen mnogu malku bez nitu edna ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:18OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

Ponudete model i vasa cena Telefonite da bidat novi ili malku koriste...


29.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:14SAMSUNG A32 NEODPAKOVAN!!!

NOV, NEKORISTEN (NEUKLUCEN) KUPEN OD TELEKOM NA 28.07.2021 NA UVID P...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:1424h Otkup na mobilni telefoni, Lap top, tableti, Sony PS3-4,

Vrsime otkup 24/7 na naovi i polovni : Mobilni telefoni lap top kom...


1 €
или предлог цена
Денес 12:14Prodavam Huawei P30 lite new edition so 6gb ram i 256gb mem

Prodavam Huawei P30 lite new edition so 6gb ram i 256gb mem ekstra so...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:12iPhone 7 32GB

Се продава iPhone 7 32GB Телефонот е премногу сочуван , секогаш е кор...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:10IPHONE 11 PRO 256 GB

Se prodava Iphone 11 Pro 256 GB skros nov nema nitu edna tocka ne neg...


580 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
619 €
Денес 12:09Страна 1 од 445

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам