125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов Honor 50 Lite

Се продава Honor 50 Lite - 128GB 6GB RAM. Нов, неотпакуван со 2 год...


15.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:15Се продава iPhone 12 Pro

Се продава iPhone 12 Pro (128 GB) користен само 1 месец. Боја - Graph...


900 €
или предлог цена
16 јан 14:29Samsung s10+

SE PRODAVA S10+ FULL PACK SIMM FREE Mala puknatina na kjos TIPTOP ...


11.000 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

13 јан 01:55Mobilni telefoni za delovi

Telefonite se za delovi Iphone 4 skrseno staklence no rabote bez pro...


1 €
или предлог цена
12 јан 19:26Samsung A20e

Telefonceto e ekstra vredi da se vidi


6.000 МКД
или предлог цена
07 дек 16:1811 PRO MAX WHITE

Se prodava 11pro max kupen od Telekom maksimalno socuvan bez niedna ...


630 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

11 ное 22:30SAMSUNG J 3 2016

SE PRODAVA SAMSUNG J 3 2016. SO NE ISPREVEN EKRAN DRUGOTO E SE OK. 0...


1.000 МКД
или предлог цена
10 ное 11:11Xiaomi redmi9 HITNOO!!

Se prodava xiaomi redmi 9 so garancija kupen od tmobile skoroto nema ...


7.000 €
или предлог цена
30 окт 20:23Huawei Mate 10 Lite

Se prodava telefon Huawei Mate 10 Lite. Vo odlicna funkcionalna sosto...


4.000 МКД
или предлог цена
14 окт 13:09Samsung j5 skrsen displei

Samsung j5 skrsen displei drugoto fukcionira


20 €
или предлог цена
17 сеп 10:15Telefon so golemi Kopcinja pogoden za penzioneri

Гаранција: 12 месеци Link: nikomtrade.com/produkt.aspx?id=63 Telefo...


1.690 МКД
или предлог цена
31 авг 10:09Otporen telefon CAT B26 Dual Sim Black

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=98 Network: GSM ...


4.200 МКД
или предлог цена
31 авг 10:07PRODAVAM SAMSUNG GALAXI A10

Se prodava Samsung GALAXI A10 odlicno socuvan vo perfektna sostojba s...


5.000 МКД
или предлог цена
15 авг 09:52Se prodava Huawei y7 pro vo odlicna sostojba

Telefonot ne e mngou koristen cenata ne e viksna


9.000 МКД
или предлог цена
10 авг 19:41Huawei

Se prodava huawei maksimalno socuvan star 10 meseci


6.500 МКД
или предлог цена
04 авг 09:36Samsung J5

Se prodava samsung J5 maksimalno socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:32SamsungJ5

Se prodava samsung J5 maxsimalno zaćuvan


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 06:09Samsung J3

Se.ptodava samsung J3 maxsimalno zaćuvan


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 06:05Huawei Nova 5t

Telefonot e kako nov malce koristen Ima mala puknatina na ekranot T...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јул 20:42Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира. Му фали капачето од позади.


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е во исправна состојба.Работи безпрекорно


600 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Птодавам половни телефони

Се продаваат мобилни телефони во исправна состојба и функционални. Ц...


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:34Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен без никаква мана.


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:33Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен. Со него оди полнач гратис


700 МКД
или предлог цена
02 јул 19:33Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира


600 МКД
или предлог цена
02 јул 19:33Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира


900 МКД
или предлог цена
02 јул 19:33Prodavam poloven telefon eftino

Телефонот е исправен и функционира


600 МКД
или предлог цена
02 јул 19:33iPhone 7

Telefonot e vo odlicna sostojba Cist Icloud Raboti na site mrezi


180 €
или предлог цена
05 јун 12:49Se prodava

Dva meseci koristen so garancija


9.000 МКД
или предлог цена
15 апр 21:34CUBOT J9 Black mobilen smartphone

Може да се виде во НиКом Трејд Кавадарци Линк: https://www.nikomtrad...


4.900 МКД
или предлог цена
10 апр 14:34Cubot Note 7 telefon nov so garancija

Може да се виде во НиКом Трејд Кавадарци Линк: https://www.nikomtrad...


4.590 МКД
или предлог цена
10 апр 14:30iPhone 7

BATTERY HEALTH 100%


160 €
или предлог цена
08 апр 20:11Samsung Galaxy A7 2018

Купен од Телеком и е користен 2 години. Работи одлично и нема никак...


8.000 МКД
или предлог цена
07 апр 13:29P 20 Lite

telefonot e maksimalno socuvan , bez ni edna grepka komplet so kutij...


6.000 МКД
или предлог цена
29 мар 18:02Prodavam iPhone 7

Prodavam iPhone 7 128gb staklo socuvan, so nego odi polnac.


1 МКД
или предлог цена
29 мар 16:02LG K22 - Од салон,право нов неотпакуван/гаранција

Продавам телефон марка LG K22 Телефонот е право нов , штотуку земен ...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 23:04iPhone 7

BATTERY HEALTH 100%


190 €
или предлог цена
23 мар 23:12Se prodava LG K8

Telefonot e mnogu zacuvan kako Nov I mnogu malku koristen. Raboti sup...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 20:45Se prodava LG K8

Telefonot e mnogu malku koristen I zacuvan kako Nov. Raboti super, dr...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 16:54Se prodava LG K8

Telefonot e malku koristen I mnogu zacuvan kako Nov. Raboti perfektno...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 16:38Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам