125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HONOR 9X Lite

Телефонот е нов и некористен. Има заштитно стакло и маска.


9.000 МКД
или предлог цена
21 фев 10:08Самсунг Галакси А7 2018

Се продава Самсунг Галакси А7 2018 повеќе за телефонот овде: https...


5.000 МКД
или предлог цена
12 фев 23:08iPhone 8 64 giga

se prodava iPhone 8 64 giga koristen okolu edna godina vo odlicna sos...


220 €
или предлог цена
31 јан 07:12IPHONE 6S

Iphonot e odlicno socuvan!


7.500 МКД
или предлог цена
18 јан 14:14Се продава iPhone 8

iPhon-ot e kupen od Amerika pred 2 godini. Dobro socuvan, vo top form...


12.500 МКД
или предлог цена
02 дек 17:43Honor 9X Lite

Telefonot e nov ne koristen so garancija!


10.000 МКД
или предлог цена
02 ное 17:50Se prodava Samsung Galaxy J6 2018 DUOS

Telefonot e koristen so zastitno staklo i maska, bez nitu edna grebna...


6.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 18:10Samsung Galaxy S8 Plus kako nov

Samsung galaxy s8 plus kako nov


300 €
или предлог цена
12 сеп 20:04Se prodava nov Samsung Galaxy A41

Se prodava stotuku kupen Samsung Galaxy A41 zemen od A1 Mk so dve god...


14.500 МКД
или предлог цена
26 авг 12:43Huawei p9

Се продава huawei p9 во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
02 авг 13:00SAMSUNG GALAXY A40 8500 FIX

MOZE ZAMENA ZA IPHONE Prodavam SAMSUNG Galaxy a40, telefonot e vo od...


8.500 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

17 јул 22:31Samsung A50

Telefonot e kupen pred 1 godina seuste ima garancija.nema nitu edna g...


12.000 МКД
или предлог цена
20 мај 11:08iphone 6 plus 64 i samsung galaxy s6 edge

iphone 6 plus 64 gb ....ekstra socuvan se funkcionalno bez nikakvi gr...


6.000 МКД
или предлог цена
14 апр 19:22Se prodava iphone 7

Se prodava iphone 7 Zacuvan 100% Nema nitu edna grepka na nego


11.500 МКД
или предлог цена
08 апр 20:37Samsung j5 2016 - Zamena

Se prodava dosta socuvan Samsung J5 (2016) So zastitno staklo so neko...


6.000 МКД
или предлог цена
27 фев 12:46Samsung Galaxy A8 (2018)

Se prodava Samsung Galaxy A8 (2018) Vo odlicna sostojba koska e tele...


8.000 МКД
или предлог цена
20 фев 00:58Iphone 6 - 16gb - Kako nov, bez grebnatinka

Se prodava Iphone 6 vo odlicna sostojba, Neverlock, znaci raboti na s...


По Договор
или предлог цена
26 јан 12:13Nokia 3 2018 kako nov seuste pod garancija

ITNOO!!! Nokia 3 zacuvan kako nov ne e mnogu koristen garancija do 1...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јан 19:12Se prodava mobilen telefon Xiaomi Redmi ^A

Seuste pod garancija.


4.000 МКД
или предлог цена
17 јан 17:08iPhone 6S PLUSa

Prodavam iPhone 6s plus Rose Gold telefonot e dosta zacuvan ima stakl...


220 €
или предлог цена
28 дек 10:146s. 6s 6splus. 4s 1000den

3 tel icloud. 1000 den 6s. 1 7 plus 3500. napuknati ekrani. 4s o...


1.000 МКД
или предлог цена
11 дек 22:42Samsung S8 So puknat Ekran

Telefonot e koristen okolu 6 meseci . Ekranot mu e puknat dr se si ...


150 €
или предлог цена
02 ное 13:09Baram stari motoroli C115,C117 ili C123

Mi trebaat stari motoroli c115(najdeno) ,c116 i c123 za delovi. kupuv...


500 МКД
или предлог цена
14 сеп 16:42Samsung j3

Samsung j3 2016 so skrsen ekran tel:077623133 mozna e i zamena tele...


1 МКД
или предлог цена
28 мај 04:36PRODAVAM HUAWEI P9 LITE

PRODAVAM HUAWEI P9 LITE VO ODLICNA SOSOTOJBA BEZ GREBNATINKA


4.500 МКД
или предлог цена
16 апр 20:45iphone 6 s plus

puknato staklo i dugmeto ne rab kontakt na viber


120 €
или предлог цена
02 апр 08:49iphone 6s 64 GB Neverlock

Iphone 6s 64gb neverlock (raboti na site kartichki) **Telefonot e v...


180 €
или предлог цена
01 апр 14:20IPhone 8 plus

Se prodavaat 2 IPhone 8 plus 64gb memorija koristeni 7 meseci


500 €
или предлог цена
27 мар 22:50iphone 6s 64gb NEVERLOCK

Iphone 6s 64gb neverlock (raboti na site kartichki) **Telefonot e ...


200 €
или предлог цена
17 мар 17:39Se prodava Alcatel 1

Se prodava cisto nov Alcatel 1 metalic gold nov otvoren samo da se vi...


5.000 МКД
или предлог цена
14 мар 20:12ALCATEL U3 2018

Prodavam ALCATEL U3 2018, nov, komplet vo kutija (slusalki, usb kabel...


2.500 МКД
или предлог цена
07 мар 12:19Kupuvam maticna za LG G4 H815

Kupuvam ispravna MATICNA PLOCA ZA LG G4 H815,ponudete so IMEI ,baraj...


По Договор
или предлог цена
25 фев 17:28Se prodava

Se prodavaat Iphone x Iphone xs Iphone xs max Telefonite se so ...


111.111 МКД
или предлог цена
09 фев 23:02Se prodava huawei p8 lite pod garancija.Staklo!!

Ekstra sostojba garancija pola godina...13mp so led blic , predna 5mp...


3.500 МКД
или предлог цена
26 јан 14:24Havarisani - Rasipani Telefoni

Xiaomi MI 4 2015 - 2200 den ( Puknat ekran drugo se funkcionira ) ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јан 13:03Iphone 6

Se prodava iphone 6 vo odlicna sostojba moze i zamena za iphone 7 i...


10.000 €
или предлог цена
16 дек 18:11Iphone 7 Iphone 6sPlus Samsung galaxy s7 edge

Site telefoni se vo top sostojba i rabotat na site mrezi. Iphone 7-32...


300 €
или предлог цена
05 дек 09:07Se prodava iPhone 6

Se prodava iPhone 6 Kako novvv Mnogu dobro socuvan so nego ode maska ...


9.000 МКД
или предлог цена
29 ное 23:27SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY J5 2016

SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY J5 2016 2 GODINI KORISTEN OSTETENA E SAMO Z...


1 €
или предлог цена
27 ное 16:21Samsung s6 SM-G920F

Se prodava Samsung s6 vo top sostojba. LAUNCH Announced 2015, Mar...


130 €
или предлог цена
12 ное 13:26Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам