Подкатегорија:
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
26 јул 17:45Промовирано

Otkup Na Mobilni Telefoni Samsung iPhone Xiaomi Huawei

-Otkup na mobilni telefoni -Po najrealna Otkupna cena -Servis,Prod...


03 авг 15:27Промовирано

Dodatoci za Mobilen Telefon

Nadvoresna baterija za Tel Cena 950 den Tel 075987889


950 МКД
или предлог цена
10 авг 11:44Power Bank MS L300 20000mAh - NOVI

MS BANK L300 20000mAh Power Bank 5V 2A micro USB+TYPE-C Black Dime...


1.300 МКД
или предлог цена
10 авг 10:29nova baterija za s5

baterijata e ganc nova samsung s5


10 €
или предлог цена
08 авг 17:51337 Baterii za bubici, bubica, бубица, бубици

Se prodavaat baterii 337 za bubici na golemo i malo.


200 МКД
или предлог цена
07 авг 17:35Nova baterija za HTC 10

Prodavam nova baterija za HTC 10, kupena vo stranstvo za 25eur, ja lr...


20 €
или предлог цена
06 авг 20:38Orginalna Baterija za Bluboo Maya 3000 mAh

Orginalna Baterija za Bluboo Maya


500 МКД
или предлог цена
29 јул 15:53Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
29 јул 08:03Baterii, polnaci za stari telefoni.

Prodavam ,baterii za poveke vidovi na Nokia i drugi stari retro model...


1 МКД
или предлог цена
26 јул 03:06Power bank maxlife travel battery 20000mAh micro USB type C

Se prodava nov power bank maxlife travel battery 20000mAh micro USB i...


1.600 МКД
или предлог цена
14 јул 17:04Батерија за LG Nexus 5

Се продава нова батерија за LG Nexus 5. Тел. бр. за контакт: 078/9...


500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:15Се продава батерија за Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
01 јул 15:06Samsung Galaxy S10 Plus Baterija Battery

Se prodava nova baterija za Samsung Galaxy S10


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:59BATERIJA ZA SAMSUNG S4 ( NOVA)

Se prodava nova baterija za Samsung Galaxy S4, donesena od Germanija


400 МКД
или предлог цена
01 јул 11:26337 Baterii za bubici, bubica, бубица, бубици

Se prodavaat baterii 337 za bubici na golemo i malo.


200 МКД
или предлог цена
09 јун 11:40Baterija Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro/ Mate 20/ P20 Pro HB436

Се продава нова батерија не користена не монтирана за 📱Huawei Mate 1...


650 МКД
или предлог цена
08 јун 12:45Батерија за Prestigio 4500

Се продава нова некористена батерија за мобилен телефон Prestigio 4500


10 €
или предлог цена
03 јун 11:01Samsung note 10plus baterija

ORIGINALNA BATERIJA ( NE KINESKA NE KUPENA OD NAS PAZAR), IZVADENA OD...


600 МКД
или предлог цена
28 мај 14:42BATERII ZA APPLE IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+/6S/6S+

ORIGINALNI BATERII ZA SITE IPHONE TELEFONI SO PISMENA GARANCIJA OD 3-...


1 €
или предлог цена
27 мај 10:47Baterija za Samsung J3 16

Baterijata e Orginal Samsung Super Sostojba


450 МКД
или предлог цена
05 мај 14:52Sony Ericsson BA700 Baterija za Xperia Neo/Ray/Pro

1500mAh


500 МКД
или предлог цена
03 мај 13:44PowerBank 2200 mAh

Нова резервна батерија комплет со кутија и кабелче НОВА! 2200 mAh D...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 07:41Baterii za postari mobilni.

Baterii za postari mobilni telefoni.Koristeni, naponeti. testirani, i...


150 МКД
или предлог цена
01 мај 10:15Note 3 orginal baterija

Prodavam orginal baterija za note 3.Baterijata e nov ne koristeno.Don...


800 МКД
или предлог цена
24 апр 23:04Originalna baterija za iphone 8

Se prodava originalna baterija za iphone 8


По Договор
или предлог цена
04 апр 17:12power bank 2000ma

Se prodava nov power bank baterija 5v 2600mah


5 €
или предлог цена
23 мар 13:43Baterija za Samsung J7 2016

Се продава користена батерија за samsung j7 2016.Батеријата одлично ...


600 МКД
или предлог цена
15 мар 19:15ПРОДАВАМ БАТЕРИЈА ЗА DOODGE Model: X6/X6 Pro

Продавам малку користена батерија за мобилен телефон: Doodge Model: 6...


490 МКД
или предлог цена
06 мар 12:23NOVA baterija za SONY XPERIA Z2A Z2 MINI!!

Nova baterija za Sony Xperia Z2A Z2MINI (LIS1547ERPC) 3000mah. Isp...


500 МКД
или предлог цена
21 фев 08:37SAMSUNG некористена батерија

Продавам некористена батерија Samsung Battery EB535163LU Battery ...


1 €
или предлог цена
13 фев 10:42Baterii Sony 337 za bubici

Za povekje informacii kontaktirajte na 070-758-102


180 МКД
или предлог цена
18 јан 10:47Powerbank nadvoresna baterija Trust urban - novi

Se prodavaat novi powerbank baterii + bateriska svetilka. Trust Urban...


800 МКД
или предлог цена
13 јан 14:44NOVI SONY 337 BATERII ZA BUBICA

Novi sony 337 baterii za bubici bubica Za pogolema kolicina ke se ...


200 МКД
или предлог цена
02 дек 20:10NOVA BATERIJA NOKIA BL-4U 1110mAh....190ден.

Продавам оригинална,неотпакувана батерија NOKIA BL-4U 1110mAh 3.7v це...


190 МКД
или предлог цена
28 ное 23:14Power bank, External Battery 3600mAh/2A

Prodavam novi Power bank 3.600mAh 2A. Imaat eden izlez 5v i eden vl...


350 МКД
или предлог цена
24 ное 18:42Baterija za Xiaomi Note 4 / Note 4X BN43

Nova baterija za Xiaomi Note4/ Note 4X


700 МКД
или предлог цена
19 ное 08:19BATERII- SAMSUNG I LG

PRODAVAM ODLICNO Socuvana EDNA BATERIJA LG .ZA MOBILNI TELEFONI L...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 07:55Baterija za Gigabyte LTE GSMART Kupuvam

Kupuvam baterija za mobilen telefon Gigabyte LTE GSMART


1 €
или предлог цена
20 сеп 13:56BATERIJA BA-750 SONY ERICSSON XPERIA

Prodavam originalna baterija BA-750 za xperia sony ericsson. Bater...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 18:27Baterija za homtom ht 30

Nova baterija za homtom ht30


800 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:30Baterija za samsung s6 edge

prodavam nova baterija za samsung s6 edge


500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам