Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG.IPHONE.HUAWEEI XIAOMI ODKUP.MOBISTRK

ODKUP NA NOVI I POLOVNI TELEFONI PO PAZARNI CENI ISPLATA VEDNAS STA...


30 мар 07:46Промовирано

Откуп на нови и половни телефони ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!

Откуп на нови и половни телефони од брендовите Apple, Samsung, и Xiao...


08 авг 18:08Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Baterija za bubici bubica SONY 337 SR416SW

SONY 337 најмалата батерија со трајност до 10 часа. Една за 190,00 д...


190 МКД
или предлог цена
12 јул 12:07power bank

polnete go vasiot telefon kade i da ste sekade kade sto nemate prista...


200 МКД
или предлог цена
28 јун 19:18Kingston G2 WIFI-hotspot Powerbank

Mobilna baterija na USB so citac na USB (data ili 3G-4G) i citac ...


45 €
или предлог цена
23 јун 15:06Батерија за Huawei Honor 6 - Baterija HB4242B4EBW

Батеријата е модел HB4242B4EBW. Може да се искористи како замена кај ...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јун 16:45BATERII SAMSUNG@БАТЕРИИ САМСУНГ

СИТЕ МОДЕЛИ НА БАТЕРИИ НА ЕДНО МЕСТО. ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА ОД 3 МЕСЕЦИ....


1 €
или предлог цена
04 јун 10:46Power bank Konfulon Q11

Power bank Eksterna baterija fast charge Realni 10000 mah Ekstra ...


1.199 €
или предлог цена
31 мај 20:57Redmi powerbank

20000amp Fastcharge 2outputs 2 input (usb ,usb C)


1.400 МКД
или предлог цена
19 мај 17:05baram baterija za iphone 6s original

Kupuvam originalen baterija za iphone 6s


1 МКД
или предлог цена
10 апр 20:55Eksterna baterija /power bank - ednas koristena

Zdravo, Prodavam eksterna baterija / power bank, za mobilen telefo...


550 МКД
или предлог цена
03 мар 15:28HOMTOM

KUPUVAM VAKVA BATERIJA


11 €
или предлог цена
13 сеп 15:09Solaren Power Bank

☀⚡ Соларен и електричен полнач (Power Bank) ⚡☀ === ЗА САМО 699 ДЕ...


699 МКД
или предлог цена
31 јул 16:29baterija baterii za site mobilni telefoni

Kvalitetni baterii za site mobilni telefoni po ekstra ceni


1 €
или предлог цена
06 јун 00:37Baterija za Samsung S3

Se prodava baterija za Samsung S3 vo ispravna sostojba


499 МКД
или предлог цена
09 мај 11:41Power Bank 10000mA - KONFULON - Original

Prodavam nov power banko od marka KONFULON. Powerbankot od oglasot e...


999 МКД
или предлог цена
24 апр 21:44Baterija za Mobilen telefon - GERMANY

Se prodavat bateri za mobilni telefoni 10 000mAH MADE IN GERMANY ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 апр 17:10Iphone 5/5s External \ 2500 mAh

Iphone 5/5s External \ 2500 mAh


450 МКД
или предлог цена
27 мар 17:15Prodavam baterii za site telefoni

Prodavam baterii za site telefoni


600 МКД
или предлог цена
16 мар 21:09Baterija za nokia 6210 i 6310 nova

Baterija nova za nokia 6210 i 6310 novi imam poveke komada edna e 600...


600 МКД
или предлог цена
03 мар 07:17POWER BANK -BATERIJA NOVI

Novi power bank Razlicni golemini i jacina


400 МКД
или предлог цена
28 фев 15:44POWERBANK 5000mAh

Se prodava POWERBANK 5000mAh so 2 USB Vleza...Powerbankot moze da se ...


1 €
или предлог цена
13 јан 02:49POWERBANK 16800mAh

Se prodava nov Powerbank 16800mAh so tri USB vleza...


1 €
или предлог цена
13 јан 02:44Baterija za Iphone,samsung huawei,htc,xiaomi,alcatel i dr

Najevtini baterii i ekrani za site modeli prakjam po kargo


500 МКД
или предлог цена
10 дек 21:11Oргинални батерии за сите Мобилни Телефони

Oргинални батерии за сите Моблни телефони За повеќе информации Јав...


По Договор
или предлог цена
07 окт 21:14Резервна Батерија за Samsung со полнач

Батерија 3.8V за Samsung телефон Li-Ion батерија со 7.60Wh


350 МКД
или предлог цена
24 сеп 08:53iPhone 5, 5S, 6, 6S БАТЕРИИ ЗА МОБИЛЕН

БАТЕРИИ за мобилни телефони iPhone


799 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:30ORIGINALNA koristena baterija za Sony Xperia M4 Aqua

Оригинална користена батерија за Sony Xperia M4 Aqua во добра состојб...


390 МКД
или предлог цена
19 јул 10:57se prodava

Nova baterija za Iphone 6 plus


700 МКД
или предлог цена
14 јун 13:00prodavam maski za iphone 5

prodavam maski za iphone 5 vo red se i prodavam baterija za iphone 5


700 МКД
или предлог цена
23 фев 21:46BATERII KAKO NA SLIKITE

Prodavam baterii za Alcatel, iphone kineski i siemens od postarite mo...


100 МКД
или предлог цена
31 јан 20:39baterii za samsung i i phone

baterii za samsung i iphone sam s 4 350 denari sams s5 400 denari ...


300 МКД
или предлог цена
20 јан 14:12Power bank poveke modeli

Prodava power bankovi od poveke modeli od 2400mAh do 10000mAh ce...


1 МКД
или предлог цена
18 јан 18:09Manta Power Bank

4000mah


400 МКД
или предлог цена
18 јан 15:18Power Bank

Novi orginalni i neotpakovani Powerbank Coolpad EBC100C, 10400mAh  0...


1.390 МКД
или предлог цена
15 окт 18:10Baterija za htc m7

Baterija za htc m7. Neupotrebeno. 500 denari Kontakt 077835201


500 МКД
или предлог цена
13 окт 18:14IPHONE SERVIS - BATERIJA ZA IPHONE 7 6S+ 6S 6+ 6 5SE 5S 5G

Професионален, најстручен, најсигурен и најевтин сервис за Вашиот мо...


По Договор
или предлог цена
15 авг 23:11Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам