Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Siemens A280 Fiksen Bezicen telefon

Siemens A280 Fiksen Bezicen telefon


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

Денес 18:42Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
Денес 08:09Se prodava poloven bezzicen telefon bezicen Fujitel

Se prodavaat polovni bezzicni telefoni: Fujitel, NEC i Panasonic. Tel...


600 МКД
или предлог цена
23 јун 13:39Novi

Panassonic i hagenuk kako novi ekstra cena 800 den komplet dva bezicn...


1 €
или предлог цена
22 јун 15:24Paasonik telefoni

bezicen i fiksen vo mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
19 јун 21:56Swisvoice BTouch bežicni telefon

Swiss voice BTouch bezicni telefon koji ima mogucnost da povezete mo...


75 €
или предлог цена
17 јун 19:52Nov telefon Panasonic

https://www.tehnomarket.com.mk/product/29391862/panasonic-kx-tg2511fxm


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

11 јун 03:48Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон

Prodavam ispraven Bezicen telefon - Фиксен безжичен телефон


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

04 јун 17:30Panasonic

Исправен Испраќам по карго


700 МКД
или предлог цена
04 јун 06:48Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moznost za...


700 МКД
или предлог цена
04 јун 06:47BEZICEN TELEFON PANASONIC

BEZICEN TELEFON PANASONC ISPRAVEN


1.000 МКД
или предлог цена
03 јун 13:09Nov nekoristen Siemens Gigaset so 3 slusalki i Internet

Нов некористен безжичен телефон Siemens Gigaset Dect C610 IP [Made in...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 јун 17:53HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni

ХИТНО ЕВТИНО, оригинал Дект Панасоник телефони, некористени, донесен...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

01 јун 17:51Panasonic бежичен

Многу сочуван - исправен може испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
01 јун 10:17panasonic beszicen telefon povolno

panasonic vo super sacuvana sostojba


500 МКД
или предлог цена
31 мај 11:49Итно продавам безжичен телефон Панасоник

Итно продавам безжичен телефон Панасоник во одлична состојба многу по...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

31 мај 10:27Telefon Panasonic bezicen

Se prodava Telefon Panasonic bezicen. Skoro nov. Kontakt: 075 44 06...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

30 мај 09:54Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна...


600 МКД
или предлог цена
29 мај 12:51Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
27 мај 13:24Bezzicni telefoni

Bezzicen fiksen simens panasonik i drugi ispravni 1500 den kontakt 07...


25 €
или предлог цена
19 мај 21:36Bezicni i mobilni telefoni

Ispravna sostojba cena po dogovor tel 075 232 682


20 €
или предлог цена
19 мај 21:36Prodavam bezicen telefon Panasonic

ispraven


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 мај 07:51Fiksna linija fiksen pripejd broj bez pretplata so telefon

Fiksen broj na VIP linija pripejd koj raboti kako mobilen (moze da se...


1.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

22 апр 09:38Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон

Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон во одлична состојба, вооп...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

03 мар 17:32Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон

Се продава Panasonic фиксен бежичен телефон, многу малце користен во ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

20 фев 18:19Panasonic fiksen bezicen telefon

Donesen od svajcarija neupotreben Vo kutija Crna boja Prakjam po...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

02 јан 21:14Panasonic KX-TG2511FX

Се продава фиксен тел. Панасоник користен 6 месеци. Си брмчи без греш...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

24 дек 15:58Panasonic KX-TCA 120 FX B

Bezicen telefon PANASONIC ISPRAVEN KAKO NOV DOMET 100 m. Moze ispora...


800 МКД
или предлог цена
04 дек 10:45Panasonic телефони

Безжичен и класичен во многу добра состојба како на слика


800 МКД
или предлог цена
04 дек 10:45FIKSEN TELEFON KAKO MOBILEN

FIKSEN TELEFON OPCII KAKO MOBILEN SE NADOPOLNUVA PRIPEJD SE KORISTI N...


60 €
или предлог цена
02 дек 19:23Telefon Panasonic

Telefon panasonic ispraven


600 МКД
или предлог цена
26 ное 07:51Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
09 окт 16:17Siemens gigaset bezzicen telefon

Mnogu malku koristen, se prodava vo fabricka kutija


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:52Panasonic bezicen telefon

Koristen mnogu kratko vreme, komplet vo fabricka kutija so novi NiMH ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

07 окт 03:13Panasonic DECT telefoni bezzicni evtino

Polovni digitalni telefoni DECT Panasonic, razni modeli, cena od 400 ...


400 МКД
или предлог цена
06 окт 16:03Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
03 окт 13:23Panasonic bezicen telefon

Prodavam bezicen telefon vo odlicna sostojba, mnogu malce koristen, ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:31Panasonic bezicen nov nekoristen

Panasonic telefon Nov nekoristen Vo orginalno pakuvanje so site doda...


1.199 МКД
или предлог цена
23 јул 17:14Bezzicen telefon so 2 slusalki - Philips D130 DUO

Prodavam bezzicni Phlips telefoni, edniot e centrala, a drugiot go pr...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

12 јун 17:28BEZICEN TELEFON PANASONIC

Bezicen telefon Panasonic Ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 13:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам