Цела Македонија
                   
486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 јун 11:41Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

08 јул 17:19Sony ericsson w595 odlicno socuvano

Telefonot e vo odlicna sostojba se funkcionalno na nego sleduva so po...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

08 јул 12:46Magnetna Bubica Bubici Micro Model so mali baterii

Magnetna Bubica 2022 Mini Model ! Ednostavna za koristenje Koristi ...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

06 јул 21:402 in 1 Digital Display SMD 8586 Soldering Station

2 in 1 Digital Display SMD 8586 Soldering Station BGA Rework Solder ...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 јул 12:17samsung a10 so dve kartici malku koristen

telefonot e mnogu malko koristen ispraven se


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

05 јул 21:35maticna ploca maticni ploci za telefoni

plocite se ispravni provereni ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

05 јул 21:33nokia 100 ne grebnat socuvan kako nov

ispraven se


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

05 јул 21:24IGO GPS NAVIGACIA NA MOBILEN,TABLET,GARMIN,TOMTOM I DRUGI

PRODAVAME I INSTALIRAME GPS NAVIGACIJI PIONEER 7inci ZA KOLI,KAMIONI,...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

05 јул 15:40Magnetna Bubica 2022 Model so mali baterii (ne e kineska)

Magnetna Bubica 2022 Mini Model ! Ednostavna za koristenje Koristi ...


2.300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

04 јул 21:39Iphone 6s

Prodavam iphone 6s odlicno socuvan so nego sleduva Baterija 100% ...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Останато

04 јул 19:42DRON SO WI FI DIREKNO SLEDENJE

Se PRODAVA NOF DRON SE POVRZUVA SO VASIOT MOBILEN I DIREKNO SE GLED...


3.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 јул 12:58Power bank

Prodavam 2 power bank 5600mah Moze 1, moze komplet 2 Cena na eden e ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

02 јул 18:09Servisiranje i delovi za site mobilni Samsung, Huawei, HTC,

Ekrani za site mobilni i promena na istite, Touch, Baterija, zvucnik....


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 јул 13:05Prodavam ekran za samsung note 10 lite

Komplet so montaza. Ekranot e originalen


7.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

30 јун 19:40Otkupuvam skrseni telefoni samsung huawei

Ponudete samsung a20e a12 a21s a32 a52 j4 plus j6 plus a10 Huawei p4...


10 €
или предлог цена
Битола

Останато

30 јун 18:58Iphone 12 pro max zaklucen

Telefonot e 256 gb avstraliski zaklucen na icloud clean mode. Vo odli...


400 €
или предлог цена
Битола

Останато

30 јун 07:51IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

--- Изнајмувам и продавам 100% невидливи минијатурни бежични слушалки...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

29 јун 18:47Fiskalna kasa Nova

Se prodava fiskalna kasa Duna nova! 2000den Fiksno!!!


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

28 јун 15:53Iphone 7

Iphone 7 32 gb raboti na site mrezi sleduva polnac smeneta baterija


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

25 јун 20:41**iPad Mini 2 16gb Kako nov**

Bez znaci na koristenje so cist icloud. Sleduva so polnac


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 јун 10:22**iPad Air 2 64gb kako nov**

Bez znaci na koristenje ispraven komplet. 15.4.1 softver posleden B...


160 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 јун 10:21IZNAJMUVANJE I PRODAZNA NA NOVI BUBICI bubica бубици бубица

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно кристал...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

24 јун 15:03Tablet Nokia t20 LTE 64gb

Nov neotpakuvan Nokia tablet ,dobien na poklon od A1 . Zemen e pred 3...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

17 јун 13:36Novi Fabricki Bubici, Bubica, Бубици, Бубица

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% не...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 јун 20:49iPod nano 3rd Gen/Fat 4Gb

✅Se prodava ✅iPod nano 3rd Gen/Fat 4gb ✅So nego sleduva usb kabel ...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

16 јун 18:38PRODAZBA Micro Magnetna Bubica Model 2022 (mali baterii)

Prodazba na Magnetna Micro Bubica 2022 Model so mali baterii.. Set...


2.300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

16 јун 14:26Novi Fabricki Bubici -Ne Se Kineski (bubica бубица бубици)

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 јун 12:55Novi Fabricki Bubici ( Bubica Бубици Бубица )

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% не...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

14 јун 11:43SONY BATERII ZA BUBICA

Se prodavaat Sony baterii za bubica koza boja ! Najkvalitetni na paz...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

13 јун 20:57Novi bubici NE SE KINESKI ( bubica бубици бубица)

=== НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ БУБИЦИ === --- Изнајмувам и продавам 100% н...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

13 јун 18:47Apple Pencil 1 (first generation)

Se prodava Apple Pencil 1 . Koristeno eden mesec , kako novo.Kupeno o...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

12 јун 23:08Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F

Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F


500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

12 јун 22:56HD Kamera Endoskop za Android Telefon, Laptop- 5 metri kabel

Endoskop HD kamera, se priklucuva na Android telefon ili na Laptop, i...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 јун 22:07IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 јун 11:41Samsung s6 s7 s7 edge s8 i s8 plus maticna maticni ploci

Telefonite se so skrseni ekrani i ispravni maticni. Mozna e i montaza...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

09 јун 06:20PEJDJER

PRODAVAM PEJDJER ZA KOLEKCIONERI.CENA 450 EVRA NE ODGOVARAM NA VIBER ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 јун 15:07Slusalki iPhone Orginal

Orginalni slusalki za iPhone so lighting jack


1.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Останато

06 јун 10:30Apple Android Stylus pen pencil penkalo

Novo Apple/ Android Stylus pen/ pencil/ penkalo. - High sensitivity,...


3.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јун 10:37Prodavam 3 wireless polnaci i 3 wireless risiveri

Prodavam 3 wireless polnaci i 3 wireless risiveri Novi neotvoreni. Ri...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 јун 14:35Alcatel 1s

Modelot e 5028. Zacuvan ispraven raboti na site sim karticki.


69 €
или предлог цена
Битола

Останато

01 јун 23:41Страна 4 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам