Цела Македонија
                   
14297 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rig / Риг / Rigovi Rx570/470 sapphire 4gb !!!!

Se prodavaat rigovi so rx470 / 570 4gb !!! Rigovite se so 6/8/10/12...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

28 јул 15:59Промовирано

OTKUPUVAM NOVI I POLOVNI LAPTOPOVI OTKUP NA LAPTOPI KUPUVAM

Otkup na laptopi Novi i polovni laptopi od site marki. Ispravni i ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:34Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Секаков тип на ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava ipad pro 12.9 inch 128gb + 4g

Tabletot e dobro zacuvan i doagja zaedno so ipencil


450 €
или предлог цена
Велес

Таблети

Денес 12:08Ipad 3

Se prodava ipad 3 vo dobra sostojba raboti prefektno


60 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
80 €
Кичево

Таблети

Денес 12:0510.1' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 30 pin

Se prodava 10.1' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 30 pinski priklucok...


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Tastatura za Msi Cx600 cx500 cx700 ex620 ex630 cx605

Se prodava tastatura za Msi CX600 CX500 cx605 cx700 EX620 EX630 EX625...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Tastatura za Acer 5542 5538 5551 5536 5740 7740 5742 8572

Se prodava Tastatura za Acer Aspire 5542 5538 5551 5536 5740 7740 574...


700 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Novi HDMI kabli, kabel, M/M, 3 tipa, 1.8M, 1.5M i 1M

Se prodavaat HDMI kabli M/M, 3 tipa, 1.8M, 1.5M i 1M. Ceni od 100 do ...


Денес 12:01Baterija za Lenovo G50-45, G50-30, G50-70, G50-80, G500

Se prodava baterija za Lenovo G50-30 G50-45 G50-70 G50-70M G50-80 Z70...


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Otkup na Ispravni i neispravi laptopi(Asus, Lenovo, Dell, HP

Vrsam otkup na Ispravni i neispravi laptopi od site brendovi (Asus, H...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:00Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:0015.6'' Laptop Toshiba C850D, Amd Dual Core, HDMI

Se prodava odlicno zacuvan 15.6'' Laptop Toshiba C850D, so Amd E1-120...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:0015.4" Laptop Acer Aspire 5315, Core 2 Duo, zacuvan

Se prodava zacuvan 15.4" Laptop Acer Aspire 5315, so Intel T5800 Core...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:0015.4'' Laptop HP 6720S, Intel Dual core, 2GB Ram

Se prodava 15.4'' Laptop HP 6720S so Intel T2370 Dual core procesor n...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 12:00Gigabyte GT-730

Prodavam polovna graficka Gigabyte GT-730, 2GB, DDR3. Grafickata e vo...


1.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.650 МКД
Денес 11:57HP 655 socuvan odlicno bez zabeleski

Lap topot raboti perfektno Socuvan maksimalno Sleduva so polnach B...


4.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:56HP OMEN 15,6" cor I 7.512nvmi,16g RAM NOVVV PRODAVAM

Prodavam nov ne koristen HP OMEN. Kupen 16 09 2020 so tri god garan...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:55GIGABYTE GT 710 2GB DDR5(GARANCIJA OD ANHOCH)

СЕ ПРОДАВА ГРАФИЧКАТА ОД НАСЛОВОТ.ИСТАТА Е ОДЛИЧНО ЗАЧУВАНА И НЕ МНОГ...


Денес 11:54Laptop Dell

se prodava poloven laptop Dell - karakteristiki i objasnuvanja na sli...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
Денес 11:48White Shark - Caracal

✅ Висока прецизност ✅ 50мм премиум драјвери за одличен стерео звук ...


Денес 11:45Mini rig 2x3070 1x3080. 220 Mhs so garancija

Mini rig 2x3070 1x3080 nov so germanska garancija so tri garficki kar...


1 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:40DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:25MAG GML1951

MAG GML1951 LED Monitor Size: 18.5 inch Contrast Ratio: 1000:1 Br...


25 €
или предлог цена
Денес 11:24ROG-STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING

1506 MHz engine clock in OC mode for outstanding 1080p gaming experie...


9.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
10.000 МКД
Денес 11:23Core™ i5-9400 Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz)

Processor: i5-9400 Code Name: Coffee Lake Lithography: 14 nm # of ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.990 МКД
Денес 11:23Prodavam hard diskovi Seagate barracuda 4TB

Seagate Barracuda SATA 3 4TB Ostana uste edno parce na zaliha So ga...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:18Se prodava I5 4570 3.20ghz

I5 4570 3.20ghz Lga 1150 Prakjam po kargo! https://ark.intel.com/co...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:18Toshiba satellite l500 laptop rasipana graficka za delovi il

Prodava odlicno socuvan laptop toshiba satellite l500 so i3 procesor ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:17HDD Toshiba 2.5" hard disk 500gb iapraven odlicen

Prodavam dobar hard disk toshiba 2.5" 500gb, izvaden od kumpjuter por...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Денес 11:17Laptop Asus L502m intel, 4gb ram 500gb hdd socuvan

Prodavam odlicno socuvan laptop asus l502m, ne e pagjan ne e osteten ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:17Laptop kompjuter Acer Aspire 5611 intel core duo

Prodavam solidno socuvan laptop Acer Aspire 5611, kompletno ispraven ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:17Laptop kompjuter Medion MAM2150 so amd procesor

Prodavam odlicno socuvan laptop Medion MAM2150, postar laptopo komple...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:17Laptop kompjuter ASUS X59SL intel core2duo 15.4 ekran 500gb

Prodavam odlicen laptop asus x59sl ispraven i so solidni performansii...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:17KOMPJUTER GAMING NOV FORTNITE CS GO GTA V 2 GODINI GARANCIA!

Prodavame novi RED GAMING kompjuteri. Napraveni so najkvalitetni komp...


449 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:14SET ZA CISTENJE NA DVD/CD

SET ZA CISTENJE NA OPTIKA NA DVDVREZACI SO TECNOST ZA CISTENJE GEMBI...


200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 МКД
Денес 11:14Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:14USB CITAC NA CIP KARTICI OMNYKEY

CITAC NA CIP KARTICI OMNIKEY SO USB PRIKLUCOK ZA PC I LAPTOP VO ODLI...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
Аеродром / Скопје

ПОС уреди

Денес 11:13SERVIS ZA PC LAPTOP GAMING DELOVI NOVI FORMAT !!

Sve za tvojot kompjuter/laptop Rezervni delovi Novi kompjuteri Rep...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:13Printer

Printer glanc nov


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:06Продавам таблет Asus Google Nexus 7

Таблетот е во одлична состојба нема никаква гребнатинка или некоја ма...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

Денес 11:05USB 2TB 3.0

USB Flash Drive 3.0 2TB


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 10:56Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


Денес 10:56Страна 1 од 358

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам