Цела Македонија
                   
1480 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Desktop PC

Se prodava desktop PC - intel i5 9400F - GeForce 1650 - Ram 2x8GB ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

06 авг 14:39Промовирано

Gaming PC

Procesor - Intel I5 - 9400 F (4.1 Ghz) Ssd - 256 GB Kingston (kupeno...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


150 €
или предлог цена
14 авг 23:13GAMING PC i5-9400F GTX 1650 GAMER KOMPJUTER

TEL ZA KONTAKT ZIVKO: 077 504 698 077 504 698 077 504 698 konfi...


25.000 МКД
или предлог цена
14 авг 23:08iMac Apple 1311 Mid2011 21.5" i5

Donesen od svajcarija Vo odlicna sostojba Bluetooth apple tastatu...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 22:54AMD Конфигурација

Gigabyte B450M DS3H Ryzen 5 1600af XFX RX580 4gb Hyperx Fury 2x8GB...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 22:00Prodavam ispraven pentium 4 kompjuter

Kompjuterot e odlicno zacuvan i ispraven Ima 160gb hard disk Mislam ...


800 МКД
или предлог цена
14 авг 21:01Gaming pc i5 10600 rx580 aoc 144hz

Mende 078220369 Mende 078220369 Kukjishte cooler master red (dodaden...


29.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 20:11SE PRODAVA GAMING KOMPJUTER

SE PRODAVA GAMING KOMPJUTER. INTEL I5 7500 RAM 16 GB DDR4 SSD 256 ...


1 €
или предлог цена
14 авг 19:56KOMPJUTERI

SE PRODAVA CELOSNO OPREMENO INTERNET CAFE SO SKORO NOVI 30 KOMPJUTER...


1 €
или предлог цена
14 авг 19:56DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th/4GB RAM/128GB SSD

vrtete na 071 496-732 DELL OPTIPLEX 7010 i3 3220 3th gen MNOGU TIVO...


3.790 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 19:10Gaming PC 3

Prodavam Gaming konfiguracija so slednive specifikacii: 1. Procesor:...


10 МКД
или предлог цена
14 авг 18:59ODLICEN KOMPJUTER HP COMPAQ QUAD 500GB RAM 4GB proveri

SUPER SOCUVAN HP COMPAQ 8000, CORE 2 QUAD RAM 4 GB HARD DISC 500 G...


80 €
или предлог цена
14 авг 17:43Desktop PC

Se prodava desktop pc so windows 10 i sledni komponenti : MB : GA-H6...


7.000 МКД
или предлог цена
14 авг 15:50Продавам компјутер за секаква намена

Куќиште - DELL Процесор - I7 860 up to 3.46GHz 4cores, 8threads, 8 M...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 13:14Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 13:05Продавам компјутер

Продавам компјутер со следниве спецификации: Матична плоча - GA-H61M...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 12:59GAMING PC Компјутер за Гејминг

Куќиште - PowerBox Процесор - AMD FX-4300 Black Edition 4.0GHz 4core...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 12:51Prodavam kompjuter vo odlicna sostojba

Куќиште - HP Процесор - I5 2500 up to 3.70GHz, 6 MB Intel® Smart Cac...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 12:43HP Elite 8200 CMT / i5 2500 / 14GB Ram / GTX650Ti

Se prodava Desktop HP Elite CMT vo odlicna sostojba. Specs: CPU i...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 11:55Intel Core i5-11400F, Nvidia RTX 3050 8GB, 1TB SSD - Нов

Се продава следната конфигурација: 1. MB: Asus PRIME H510M-A 2. C...


49.000 МКД
или предлог цена
14 авг 11:23Lenovo thinkcentre m93p

malku koristeni odlicni micro desktop kompjuteri Lenovo. DVD e gratis...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 11:20Kompjuter+monitor

PC 2 gb ram, 256gb hdd, amd athlon dual core4600+ 2,4 GHz, instaliran...


60 €
или предлог цена
14 авг 11:16Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:54гејминг i5 9500f nv1050ti 4gb 16 gb ram ssg500gb

mb asus prime cpu i5 9500f gpu asus nv 1050ti 4gb polovna ..gejmi...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

14 авг 08:25Xiaomi Mi 23.8 Desktop Monitor 1c nov 112233

monitorot e nov kupen e 9900den


7.000 МКД
или предлог цена
14 авг 03:14Се продава десктоп компјутер

Продавам десктоп компјутер со следните карактеристики -Матична плоч...


25.000 МКД
или предлог цена
13 авг 23:53Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 1/3 години ...


36.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 21:20AMD Gaming PC

RYZEN 2600 - izgubena garancija ASUS a320m-k NOVA, kupena od setek ...


31.000 МКД
или предлог цена
13 авг 20:48M1 Mac Mini 2020

Се продава Apple M1 Mac Mini како нов. https://istyle.mk/apple-mac...


37.500 МКД
или предлог цена
13 авг 19:14SE PRODAVA GAMER PC, 16GB RAM, i5 , RX 480 4GB, SSD

Се продава гејмерски компјутер, сите игри ги игра без проблем и без д...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
13 авг 16:39Kompjuter - konfiguracija Intel i7 8700k, RTX 3070

Се профава компјутер во супер состојба со следната конфигурација: Ма...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
13 авг 14:35Desk top computer AMC Pro Vista

Se prodava desk top kompjuter AMC Pro Vista. Komplet so monitor BenQ,...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 14:20Dell 3650 Pc i7-11700 Windows Pro

Dell 3650 Tower Workstation i7-11700 Се продава нов, не отпакуван De...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 14:08Продавам компјутер за играње игри и се останато

Матична плоча - Intel Процесор - Core™2 Quad Processor Q8200 2.33 GH...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 13:05Продавам компјутер

Продавам компјутер со следниве спецификации: Матична плоча - GA-H61M...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 13:00Компјутер за секаква намена

Куќиште - DELL Процесор - I7 860 up to 3.46GHz 4cores, 8threads, 8 M...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 12:56GAMING PC Компјутер за Гејминг

Куќиште - PowerBox Процесор - AMD FX-4300 Black Edition 4.0GHz 4core...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 12:50Prodavam kompjuter vo odlicna sostojba

Куќиште - HP Процесор - I5 2500 up to 3.70GHz, 6 MB Intel® Smart Cac...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 12:35INTEL XEON E5-1650, 16GB RAM, NVME ssd

Se prodava desktop konfiguracija Intel Xeon E5-1650 v.2 3.5Gz 16 ...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 11:36Desktop PC - kompjuter za Office use(само куќиште) kompjuter

Desktop PC za Office use (куќиште), moze da se koristi za prodavnica....


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 10:02Desktop kompjuter FILIPS

Prodavam desktop kompjuter FILIPS ispraven 17 inci Komplet so zvucn...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 08:25Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам