Цела Македонија
                   
1483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Desktop PC

Se prodava desktop PC - intel i5 9400F - GeForce 1650 - Ram 2x8GB ...


500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

06 авг 14:39Промовирано

Apple iMac 21.5-inch, 2016 , i5 Processor

Se prodava Apple iMac 21.5 inch Konfiguracija: Processor: 2.8 GHz ...


650 €
или предлог цена
03 авг 13:46Промовирано

Kompjuter i monitor

Монитор: Philips 244e Матична плоча: Foxconn p55a Процесор: Intel(...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

09 јун 19:05Промовирано

Кукиште со напојување + Матична + процесор + рам + двд ром

Продавам куќиште со напојување од 700W, = 1000 ден. внатре има ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
12 авг 23:49ULTRA DESKTOP GAMING KONFIGURACIJA

CPU: Intel Core i5-11500 Rocket Lake 6-Core 2.7GHz boost 4.6GHz LGA ...


65.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 23:13DELL Optiplex 3010 - GAMING Desktop / Kompjuter / Kukiste

НОВ! Уште со налепници од страните. Processor: i3 3220 (3.40 GHz) Gr...


13.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

12 авг 22:36Monitor i Kompjuter i7 4.4Ghz, GTX 970, 16GB Ram

Prodavam kompjuter i monitor -Intel i7 4790k 4.4Ghz -HyperX Fury ...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 19:50Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


58.900 МКД
или предлог цена
12 авг 19:22Kompjuter so licenciran Windows10

PC kompjuter komplet so Licenciran Windows 10. Pogoden za kancelaris...


18.000 МКД
или предлог цена
12 авг 14:46NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6650 XT i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


59.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
60.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6600 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


54.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJUTER RTX 3080 i7 12700K 32GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


109.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3070 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


69.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3060 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


57.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38ASUS i3 7Gen(3.9GHz,8GB DDR4, 250GB SSD 500GB HDD, N210 1GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
12 авг 13:18ASUS G35CG i7-11700KF/Z590-E Gaming/16 GB DDR4 RAM/SSD 512GB

Се продава high-end ASUS ROG G35CG десктоп куќиште со следната конфи...


999 €
или предлог цена
12 авг 12:28i3 3.7GHz GTX750Ti LOL Dota2 CSGO Fortnite Valorant PC Zone

Prodavam gaming konfiguracija, socuvana, kako nova. Site komponenti s...


13.000 МКД
или предлог цена
11 авг 22:57Prodavam polovni konfiguracii i delovi za kompjuteri

CPU: i3-8100, 3600 MHz MB: Gigabyte B360M H RAM: 8GB Kingston Hyper...


15.000 МКД
или предлог цена
11 авг 22:57IMAC 27" I5 16GB 1TB SSD

Se prodava IMAC 27" 2010godina so I5 procesor nadgraden do 16gb RAM i...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 22:05DELL OptiPlex 3020 MT PC – Intel Core i5-4570 3,2 GHz

DELL OptiPlex 3020 MT Desktop PC – Intel Core i5-4590 3,3 GHz Quad Co...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
11 авг 17:25Dell Optiplex 3020

Dell optiplex 3020 I5 serija 5 8gb ram 500gb hdd


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 15:39Acer Aspire Core i5

Intel® Core™ i5 - 3.40 GHz. Ram : 8 GB DDR3. HDD : 500 GB. Grafic...


100 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
6.000 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 13:41HP Core i7 8GB Ram 250GB SSD

Hp Paviliano Elite HPE Intel® Core™ i7 - 3.60 GHz. Ram : 8 GB DDR...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 13:40PC Intel Core i5

Intel® Core™ i5 3470 - 3.50 GHz. HDD : 500 GB. Ram : 8 GB DDR3 1600M...


90 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.500 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 13:40Hp m9000 kvaliteten kompjuter so WIFI

Specifikacii: Amd athlon 64 x2 5000 2.6ghz (dual core) Asus nvidia 8...


2.500 МКД
или предлог цена
11 авг 13:27KOMPJUTER MEDION PC MED MT8007N BRENDIRAN

KOMPJUTER MEDION PC MED MT8007N HDD SSD 256+HDD SATA 1TB CPU I7 3...


1 €
или предлог цена
11 авг 12:11PRODAVAM KOMPLET KOMPJUTER-"ISPRAVEN".

Продавам комплет компјутер "исправен" -Монитор-LG -Тастатура -Маус -...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 10:42Gaming pc 3800x GTX 970

Se prodava konfiguracija so slednive komponenti: CPU: AMD Ryzen 7 38...


40.000 МКД
или предлог цена
11 авг 09:21Десктоп гејминг конфигурација i5

Се продава десктоп конфигурација со следните карактеристики: Intel...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
11 авг 08:23Десктоп компјутер Fujitsu i5 процесор

Се продава следната конфигурација: Fujtisu Esprimo P720 core i5-4...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
11 авг 08:23Компјутер потполно во функција-за дома,канцеларија,играње

Матична плоча-ASRock ALiveNF5-SATA2+ Процесор-AMD Phenom 9750 Quad-c...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 07:56Dell Precision T1500 workstation PC I7

Se prodava desktop kompjuter Dell Precision T1500 workstation PC done...


По Договор
или предлог цена
11 авг 07:40Nano PC desktop mobile kompjuter office

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


9.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 23:34İ7 6700 8gb ram gtx 760 corsair h100i

İ7 6700 8gb ram 500gb hdd Cooler master kukıste 500w real power ...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 21:18Купувам Commodore 64 или Commodore 128 (C64 , C128)

Купувам Commodore 64 или 128 и додатоци. Може исправно или неисправно...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 20:33NOV KOMPJUTER i3-Comet Lake,M.2....

Se prodava nov kompjuter so slednive komponenti: -Intel Core i3-10320...


19.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 19:58NOV KOMPJUTER i5-KF,16GB,M.2...

!!!!!!! CENA 30000den.!!!!!! -Intel Core i5-11600KF Rocket...


31.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
34.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 19:58HP Z420 Workstation

Se prodava HP Z420 Workstation, vo odlicna sostojba. Dizajniran za ra...


500 €
или предлог цена
10 авг 18:00Desktop PC i5, 8GB RAM, 240GB SSD, GT1030

Intel(R)Core™ i5 4460 - 3.20 GHz SSD: 240 GB RAM memorija : 8 GB G...


11.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.900 МКД
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 17:16Odlicen setup desktop kompjuter so 19ka ASUS LCD monitor.

AKCIJA !!! Kompleten setup desktop kompjuter so odlicna konfiguracija...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 15:35LENOVO Think Centre m71z

Se prodava LENOVO Think Centre m71z, all in one kompjuter, pogoden z...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 13:22Се продава Desktop Компијутер со Монитор

Се продава Копијутер со Монитор со тестатура и Gaming глувче копијуте...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 12:54Pentium Dualcore

Prodazba na pentium dualcore kompjuteri Pogodni za onlaine ucenje gl...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 12:34Страна 3 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам