Цела Македонија
                   
1487 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов компјутер сеуште под гаранција

Се продава десктоп компјутер сеуште под гаранција, користен само неко...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:04Промовирано

EXTRA GAMING / VIDEO EDIT / RENDERING /

Odlicna konfiguracija so edna od najdobrite graficki kartici vo sveto...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
999 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

21 јун 11:49Промовирано

SE PRODAVA DEKSTOP KOMPJUTER

Se prodava slednava konfiguracija davam i monitor gratis Procesor: 1...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

01 јул 12:02Промовирано

DELL AlO i5-8500 6 core 8gen 4.10 GHz/9M/8 gb RAM/256 GB SSD

DELL OPTIPLEX 5260 win 10 i5 8500 6 core 8gen 3.00 GHz up to 4.10 ...


14.990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 18:35KOMPJUTER GAMING NOV FORTNITE CS GO GTA V 2 GODINI GARANCIA!

Prodavame novi RED GAMING kompjuteri. Napraveni so najkvalitetni komp...


399 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 18:18Kompjuter PC- Amd Ryzen 5 3600x,Amd Radeon rx590 8g,16gb RAM

Se prodava Kompjuter - Desktop Pc so specifikacii : Amd Ryzen 5 3600...


45.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 17:49PRODAVAM APPLE iMAC 27-inch, MID 2011, PERFEKTEN, PROCITAJ..

PRODAVAM APPLE iMAC SO 27-inchi EKRAN, MID 2011, SO VGRADENA HD KAMER...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 16:45Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4

Se prodava Dell G5 Desktop i7 1070F,Hdd NVMe M.2 1Tb,16Gb DDR4.,Licen...


27.000 МКД
или предлог цена
29 јун 16:16Мемории за Desktop DDR2 и DDR3 од 2 GB

******ПОПУСТ ОД 30% АКО СЕ КУПАТ СИТЕ МЕМОРИИ И ПРОЦЕСОРИ******* Мемо...


450 МКД
или предлог цена
29 јун 15:06Kompjuteri i3, i5, i7

******ПОПУСТ ОД 20% НА КОМПЛЕТНИ КОМПЈУТЕРИ или 30% СИТЕ плочи, CPU**...


7.000 МКД
или предлог цена
29 јун 15:06Komplet Pc

Komplet kompjuter Monitor LG Tastatura Maus Kukiste Kontakt /0758482...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 14:17GAMING PC - i5 9400F - GTX 1050 TI - 16GB RAM HYPERX

Se prodava odlicen pc koristen samo za igri. GPU:ASUS GeForce GTX 105...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
29 јун 12:40Prodavam desktop pc i3/500gb/8gb so monitor Lg17

Prodavam desktop PC kompjuter Processor: intel i3 Ram 4gb Hard dis...


99 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 10:26DELLS COMPUTER i3

Компјутерот е во одлична состојба и не е многу користен. Камера -Гра...


250 €
или предлог цена
29 јун 08:36Fujitsu Esprimo P2560

CPU Intel Core 2Duo E7500 2,93 GHz Hard drive 80Gb HDD 4Gb Ram CD ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

29 јун 07:55desktop i7 4790 16gb ram

prodavam desktop konfiguracija: procesor : i7 4790 4core 8threads m...


14.000 МКД
или предлог цена
29 јун 00:41Комплет куќиште матична, процесор,графичка...

071313125


2.500 МКД
или предлог цена
28 јун 22:42KORISTEN KOMPJUTER i5-760,8GB,SSD

Maticna MSI P55-GD55 DDR3 RAM DDR3 8gb 1666MHz Graficka9500GT 1Gb DDR...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 22:35Gaming PC

Се продава многу малку користен Gaming PC. Компоненти: Motherboard M...


35.000 МКД
или предлог цена
28 јун 20:10Asus ROG Strix G35DX konfiguracija

Se prodava Asus ROG Strix G35DX - AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Proce...


55.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 18:01СЕ ПРОДАВА: КОМПЈУТЕР HP COMPAQ 6000 PRO VN-784EA

CPU:INTEL DUO CORE E7500 2.93 GHz RAM: 2GB HDD: 320GB GPU:Integrat...


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
28 јун 16:14INTEL XEON E5-1650, 16GB RAM, NVME ssd

Se prodava desktop konfiguracija Intel Xeon E5-1650 v.2 3.5Gz 16 ...


11.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 14:09Kukiste

Se prodava kukiste DDR 3 4 GB na 1333 procesor Intel dual core E5400 ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јун 12:03Gamer i7-6700/Saphire RX 480/16GB RAM/GigabyteH110/120GB SSD

Se prodava Gaming PC so slednive specifikacii: -CPU: Intel® Core™ ...


27.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 11:21Fujitsu Esprimo E910 I5/RadeonHD-8490-1GB/RAM-8GB/HDD-250GB

Se prodava mid gaming brendiran kompjuter Fujitsu Esprimo E-910 so sl...


5.900 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 11:21Kompjuter ispraven i spremen za upotreba

Se prodava kompjuter Intel celeron 2.9ghz 2gb ddr2 ram 80gb hard disk...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
28 јун 10:26Kompjuter dual core,3gb ram odlicen!

Se prodava kompjuter Intel dual core e5200 2.5ghz 3gb ddr2 ram 320gb ...


1.500 МКД
или предлог цена
28 јун 10:24I7 3770, 16gb ram, 500gb ssd, 2tb hdd, rx 570 4gb,windows 11

Se prodava gaming pc So slednata konfiguracija Procesor I7 3770- ekvi...


21.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
22.990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

28 јун 09:24Ryzen 2700X GTX 1060 3GB 16GB RAM

PROCESSOR: AMD RYZEN 2700X 8Core 3.7GHz up to 4.3GHz Гаранција до: ...


590 €
или предлог цена
28 јун 01:38Kompjuter DELL

Се продава оригинален компјутер DELL Optiplex 760 купен од Макпетрол....


3.003 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 21:06Americki hP kompjuteri

Se prodavat americki kompjuteri povejke modeli: https://support.hp...


150 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
3.000 €
27 јун 20:24HP Z420 Workstation

Se prodava HP Z420 Workstation, vo odlicna sostojba. Dizajniran za ra...


500 €
или предлог цена
27 јун 19:56Se prodava dekstop kompjuter i5

Se prodava dekstop kompjuter i5 4 gen, na 8 giga ram, so NVIDIA GeF...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 18:35Lenovo v530s

Se prodava lenovo v530s, so cpu i3 8 gen, 1 tb hdd, na 8 giga ram , i...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 18:34Se prodava gaming computer i7

Se prodava gaming computer vo odlicna sosotjba i7 4 gen, so ssd 250 i...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 18:34Продавам i9 конфигурација.

Малце користен со гаранција На сликите има информација околу него ил...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
799 €
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 17:33Nano PC desktop mobile kompjuter office

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 16:13KOMPJUTER КОМПЈУТЕР PC ПЕРСОНАЛЕН

Продавам компјутер MB: ASUS P5K https://www.asus.com/SupportOnly/P5...


6.500 МКД
или предлог цена
27 јун 15:36Kompjuter RTX 3070/Ryzen 7 3700x NOV

Se prodava Kompjuter: MB-Gigabyte B550M ds3h CPU-Ryzen 7 3700x R...


1.599 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.666 €
Крива Паланка

Десктоп компјутери

27 јун 14:19Се продава компјутер

Graficka GT 740 2GB, ima plus ssd 250GB, maticna ASUSTEK compjuter ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 13:44Dell 3650 Pc i7-11700 Windows Pro

Dell 3650 Tower Workstation i7-11700 Се продава нов, не отпакуван De...


800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 12:12Се продава топ гејмерска конфигурација

Се продава топ гејминг компјутер со следните спецификации: Процесор:...


35.000 МКД
или предлог цена
27 јун 12:05Kompjuter

Se peodava desktop komjuter komplet so biro. Komtak ma ovoj broj 071...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

27 јун 11:49Страна 4 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам