Цела Македонија
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tablet Samsung

Se prodava tablet Samsung Galaxy Tab E. Golemina na ekran 9.6", vnatr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 10:43iPad 4 th gen

Se prodava iPad 4 th gen funkcionalen original kupen od Svedska.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Битола

Таблети

Денес 10:17Tаблет за цртање Wacom Intuos S Black Pen Tablet

Prodavam tаблет за цртање Wacom Intuos S Black Pen Tablet, скоро нов,...


3.800 МКД
или предлог цена
Кратово

Таблети

Вчера 23:49Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Вчера 21:04  НОВ ОГЛАС

Apple ipad mini 8" kako nov - mobicom

Apple ipad mini 8" crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ek...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Вчера 21:02  НОВ ОГЛАС

Tablet 10.1" Asus Transformer TF101 odlicno socuvan

Prodavam odlicno socuvan tablet Asus Transformer TF101, so 10.1" ekra...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 19:10Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетотите се буквално нов...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 15:05НОВ Lenovo TAB 2

СЕ ПРОДАВА НОВ Lenovo TAB 2


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 15:04Samsung galaxy tab s7

se prodava tablet samsung tab s7 komplet so kutija s pen i garancija...


22.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
24.000 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

Вчера 13:00Samsung Galaxy Tab 2

Se prodava mnogu zacuvan tablet Samsung zaedno so kabel za polnenje i...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

Вчера 12:23Ipad 2 32 gb

Ipad 2 so 32 gb. Nema nikakvo ostetuvanje po staklo nitu izgrebano. N...


3.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Таблети

Вчера 09:36SAMSUNG TAB 6

Prodavam tablet samsung tab a6 pojavuva linii na ekranot ama nemu sme...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Гази Баба / Скопје

Таблети

Вчера 09:30Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


350 €
или предлог цена
Штип

Таблети

Вчера 07:55Se prodava tablet Bleckwiev 10" Tab nov eftino

Se prodava tablet tab Bleckwiev nov neodpakuvan so site dodatici sto ...


7.700 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 МКД
Прилеп

Таблети

Вчера 06:53Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 авг 21:05Lenovo Yoga Tab 3 850F

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F • 1GB RAM Memory • 16 GB Storage


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 авг 21:05IPAD 2 16GB

тел: 070 928 248


4.500 МКД
или предлог цена
Делчево

Таблети

11 авг 17:53BlackBerry PlayBook

BlackBerry PlayBook не користен


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:51iPad 2

Model number A1396 on the iPad 2


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 авг 09:41Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

10 авг 19:07Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. ...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

10 авг 15:46Huawei matepad T10

Prodavam tablet Huawei MatePad T10 4Gb ram 64Gb rom sim karticka 10" ...


8.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

10 авг 12:17Samsung Tab S6 4g LTE 6gb 128gb

Prodavam skoro nov so kutija tastatura i penkalce SAMSUNG GALAXY TAB...


22.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

10 авг 11:31Se prodava Ipad Air (4th generation) wi-fi 256gb

Ipadot e vo besprekorna sostojba bez zabeleshki doagja so tastatura f...


470 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 авг 10:32Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 64GB

Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 LTE 4G 2022 10.5" ...


15.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

10 авг 10:31Apple IPad 6th gen Zaklucen so ICloud

Tabletot e zaklucen so icloud ne e resetiran bara passcode ima edna l...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 авг 22:36Apple Pencil

Novo vo kutija


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Тетово

Таблети

09 авг 22:31Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

09 авг 22:27IPAD MINI 64 GB wifi+ Cellular

IPAD MINI 64 GB wifi+ cellular Odlicen raboti perfektno Komplet so...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

09 авг 21:32Prodavam nov Alcatel joy tab 2

Prodavam nov Alcatel joy tab 2


3.900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

09 авг 19:10samsung tablet

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64GB 4GB RAM Tabletot e nov, kupen Mart 20...


17.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
18.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Таблети

09 авг 18:32Samsung TAB S5e

Prodavam nov tablet Samsung. Neuklucen, voopsto ne koristen, nov. Gar...


21.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Таблети

08 авг 11:03Tablet za graficko crtanje

Tabletot e nov germanski ,mnogu malku upotrebuvan... Prakjam po karg...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

08 авг 10:59Se prodava 7 inci lenovo tablet ispraven mod T2-A7-10 F

Se prodava lenovo tablet 7 inca super socuvan ispraven cena 1000denari


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

07 авг 18:38ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 авг 00:04Tablet

Tablet


130 €
или предлог цена
Битола

Таблети

06 авг 17:30TABLET HAUWEI MediaPad T5 socuvan

TABLET HAUWEI MEDIAPAD T5 SO KARTICKA NA SITE MREZI RAM 2GB SO...


110 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

06 авг 17:24Microsoft Surface Go 128gb/8gb Ram

Kako nov. Funkcionira odlicno. So original tastatura od Microsoft što...


15.000 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

05 авг 12:50Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR

Prodavam Ipad mini 3, so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 авг 12:18Huawei MediaPad T3 10” - kako nov

Prodavam Tablet Huawei MediaPad T3 10”, model AGS-W09, mnogu malku ko...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 авг 12:18Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам