Цела Македонија
                   
413 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 19:22PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 18:42Wacom Intuos Pro Paper edition - Tablet za crtanje

Prodavam skoro novo Wacom Intuos Pro Paper edition, malku koristeno, ...


10.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

Вчера 17:52Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

Вчера 17:06Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


350 €
или предлог цена
Штип

Таблети

Вчера 15:46Ipad Mini 3 4G wifi

se prodava Ipad Mini 3 4G wifi vo bezprekorna sostojba bez grebnatink...


120 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

Вчера 15:32Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka

Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka LTE ...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 10:21Microsoft Surface Pro 5

Kako nov, donesen od USA. ima: I5 procesor 256gb hard disk 8gb ram...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 08:10TABLET ASUS A500 - EKRAN 10.1"inci - EVTINO

Se prodava Tablet Asus A500 socuvan kako nov...so jaka baterija...mo...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Вчера 07:04  НОВ ОГЛАС

TABLET HAUWEI MediaPad T5 socuvan

TABLET HAUWEI MEDIAPAD T5 SO KARTICKA NA SITE MREZI RAM 2GB SO...


110 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

29 сеп 21:46ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 21:07Alcatel nov

Nekoristen


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

29 сеп 19:03Apple Pencil (2nd Generation) for Apple iPad Pro

Продавам 1. Apple Pencil (2nd Generation) многу малку користен во од...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 12:34Se prodava Lenovo tablet so sim karta 8 inca so puknat displ

Se prodava 8 inca Lenovo tablet so sim karta ispraven tac puknat disp...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

29 сеп 10:07Se prodava apple ipad so sim karta mod .A 1430 zaklucen

Se prodava Apple ipad so sim karta mod A 1430 zaklucen super socuvan ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

29 сеп 09:53iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro

Продавам 1. iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro исто така мно...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 сеп 23:06Futroli za tablet 7"

Futrola za 7" tablet LENOVO. Nova vo kutija, neotpakuvana. Temno kaf...


800 МКД
или предлог цена
Скопје

Таблети

28 сеп 14:57PRODAVAM POLOVEN TABLET ,,LENOVO,, OD 8 INCHI

Prodavam poloven tablet ,,LENOVO,, od 8 inchi, model TB3-850F, andro...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Струга

Таблети

28 сеп 13:59Ipad pro M1 11”

Se prodava Ipad pro M1 11” vo perfektna sostojba bez grebnatinka, kor...


47.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

28 сеп 13:38SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH TABLET NOV *24M GARANCIA*!

SAMSUNG A7 LITE 8.7INCH 3/32GB CAMERA 8M-PIXEL ZA POVEKE INFO:0709944...


160 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

28 сеп 12:35Wacom Intuos S

Таблетот е користен неколку пати и е речиси нов. Спецификации: http...


60 €
или предлог цена
Струмица

Таблети

28 сеп 10:31Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

28 сеп 07:40Apple iPad 4 Wi-Fi Icloud lock

Apple iPad 4 Wi-Fi 16GB ios 10.3.2 Заклучен на icloud Како што...


1.499 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

27 сеп 23:19tablet Samsung Galaxy Tab 3 (GT-P5210

samsung tablet mod.gt-5210 ,so neispravna baterija a mnogu socuvan od...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

27 сеп 17:07Lenovo Yoga Tab 3 850F

LENOVO TAB 3 YOGA 8″ YT3-850F • 1GB RAM Memory • 16 GB Storage


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

27 сеп 17:00Lenovo Tab E7

Prodavam NOV tablet Lenovo Tab E7, bez polnac. Lenovo Tab E7 (TB-710...


2.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

27 сеп 17:00Ipad 6

Odlicna baterija so ipadOs 16


190 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

27 сеп 14:47TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

27 сеп 07:45Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 64GB

Се продава Таблет PC Samsung Galaxy Tab A8 SM-X205 LTE 4G 2022 10.5" ...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

27 сеп 00:09TABLET ASUS A500 - EKRAN 10.1"inci - EVTINO

Se prodava Tablet Asus A500 socuvan kako nov...so jaka baterija...moz...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
Струмица

Таблети

26 сеп 19:13Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 ***top***

Tabletot e vo top sostojba, maksimalno socuvan. Dimensions 2...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

26 сеп 13:29IPAD APLE 9th

Polovni Ipad tableti.100% socuvani,malku koristeni. info 071 362 226


270 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

26 сеп 13:00Apple Pencil

Novo vo kutija


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

25 сеп 21:32Samsung tab 4

Samsung tab 4


1 €
или предлог цена
Тетово

Таблети

25 сеп 21:32Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot raboti bez problemi, edina mana e s...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 сеп 17:21Apple iPad Pro (12.9-inch, 4th generation)2020 256gb

Apple iPad Pro (12.9-inch, 4th generation)2020 256gb bukvalno nov so ...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 сеп 14:57Apple ipad 2 16giga bez icloud

Prodavam apple i pad 2 16 giga so malku napuknato staklo no celosno f...


2.290 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

25 сеп 13:07ipad 2

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se nor...


1.400 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
1.800 МКД
Бутел / Скопје

Таблети

24 сеп 15:05INSIGNIA tablet

Prodavam socuvan tablet koristen eden mesec


3.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

24 сеп 11:53Lenovo tablet i laptop

Laptop model: ThinkPad G530 Tablet model: Mix 3-830


5.999 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

24 сеп 09:01Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам