Цела Македонија
                   
396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 00:53Промовирано

Lenovo Tab 2 A10-70 NEKORISTEN !

Марка: - Lenovo TAB 2 A10-70 Опис: - Таблетотите се буквално нов...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 19:54ОРИГИНАЛ ТАСТАТУРА СО ФУТРОЛА ЗА SAMSUNG GALAXY S6

Продавам оригинал тастатура со футрола за таблет Samsung Galaxy Tab S...


3.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 18:55ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 14:11Продавам таблет Asus Google Nexus 7

Таблетот е во одлична состојба нема никаква гребнатинка или некоја ма...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 11:04Apple Ipad 2

Prodavam Apple Ipad 2 bez Icloud. 16 gb memorija. Iako e so puknato...


2.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Таблети

30 јун 09:54Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 00:53OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јун 19:44Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven

Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven Ima GPS i ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 јун 19:22Prodavam nov Alcatel joy tab 2

Prodavam nov Alcatel joy tab 2


3.900 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
5.500 МКД
Кавадарци

Таблети

29 јун 15:01Tablet Lenovo Tab3 8

Koristen 2 godini specifikacii: Color - Black • WiFi Tablet • 8.0...


5.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јун 13:25Samsung galaxy tablet

Се продава нов таблет, добиен како награда. Таблетот е во оригиналнот...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

28 јун 16:31IPAD 2 16GB

тел: 070 928 248


4.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Таблети

28 јун 04:48Tablet Lenovo IdeaTab S6000H

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима картички Конфигурации:...


1.800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Таблети

28 јун 00:40Tablet - Lenovo Tab 4 7' (TB-7305F) Crn

Prodavam socuvan lenovo tablet.


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

27 јун 11:59Drzac za tablet za vo kola DUNLOP

Drzac za tablet za vo kola DUNLOP...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

27 јун 11:56Apple iPad mini 1455 model

Apple iPad mini 1455 model + Bluetooth tastatura ultra thin


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 јун 11:17Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot e kako nov nema nikava grebnatina. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

24 јун 15:55Prodavam ipad 2

Prodavam ipad 2. Nema punjac, baterija drzi mnogu. Specifikacii na li...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

24 јун 09:32SAMSUNG TAB S6 LITE P610 OCTACORE 4GB/64GB 10.4" 2000X1200/8

Се продава таблет Самсунг. Уредот е како нов купен пред 8месеци и мно...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Штип

Таблети

24 јун 01:17iPad 2021 256 giga NOV

iPad9 2021 edition 256 giga space grey 10.2-inch-NOV Se prodava skro...


29.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 јун 00:21Samsung tab 3 p5200

Se prodava tablet samsung tab 3 10.1inc vo.ispravna sostojba


230 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Таблети

23 јун 00:06Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


370 €
или предлог цена
Штип

Таблети

22 јун 18:10Tablet HUAWEI T3 10

Kako nov mnogu malku koristen,bez nikakvi zabeleshki


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

22 јун 18:03Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

22 јун 07:55Apple ipad 2 16giga bez icloud

Prodavam apple i pad 2 16 giga so malku napuknato staklo no celosno f...


2.290 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

22 јун 07:19Ipad pro 10.5

Ipad pro 10.5 vo super sostojba se si funkcionira se raboti sleduva s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Таблети

19 јун 08:44Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

17 јун 18:48iPad 2, 32GB 3G

iPad 2, 32GB 3G. Bel. Ima skrsen touchscreen ama raboti odlicno po ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

17 јун 15:28Tablet 10.1" Asus Transformer TF101 odlicno socuvan

Prodavam odlicno socuvan tablet Asus Transformer TF101, so 10.1" ekra...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 јун 09:09Prodavam tablet lenovo idea tab 10" 16Gb interna memorija

Kako nov, so zaštitna folija preku, vo kutija, odlično drži baterija ...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

14 јун 17:24iPad 11 Pro M1 128gb

Koristen 1 mesec , kupen vo istyle East Gate, so garancia, i origi...


700 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

13 јун 14:38*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31Lenovo tablet laptop Miix 320-10ICR-80XF001VGE

donesen od svajcarija bateria drzi 2-3 casa moze da se koristi i k...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

12 јун 11:29Chuwi hi 10 pro skoro nov

Vo odlicna sistojba celiot aluminium i tastatura aluminum. Dual boot....


9.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

10 јун 18:22Lenovo MIIX 3 Windows Tablet

Sostojba kako nov bez nikakvi tragi od koristenje Kompletna kutija


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

10 јун 13:00Asus ZenPad 7”

Tabletot e odlicno socuvan bez mana doagja zaedno so kutija polnac i ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

09 јун 15:39Nov tabled dva pari ukljycen 5900den

Mnogu jak ja sodrzi platformata za uciliste


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

08 јун 16:59Windows tablet

Tabletot ima puknato staklo (ne smeta za rabota) Raboti na windows 8...


2.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Таблети

08 јун 10:34Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s

Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s перфектно сочуван со AMOLED екран 1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 јун 04:52Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам