Цела Македонија
                   
396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 00:53Промовирано

AIR 2 tablet so 64 GB WIFI+CELULAR perfektna sostojba bez to

Raboti na site karticki na najnoviot softver e doaga komplet so kutij...


189 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

03 јун 14:09SE PRODAVA TABLET Android 4.2

TREVI tablet 7 inch, so puknato staklo malku e upotreben skoro nov. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

03 јун 13:05Apple Pencil

Novo vo kutija


6.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

03 јун 11:07Samsung tab 4

Samsung tab 4


1 €
или предлог цена
Тетово

Таблети

03 јун 11:06Apple iPad 10.2 (2021)

Pradavam nov voopsto nekoristen ipad + apple pencil pod garancija ust...


23.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

02 јун 10:02Panasonic FZ-A1 Toughpad

Panasonic FZ-A1 Toughpad odlicno zacuvan so originalen polnac i kutij...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Кисела Вода / Скопје

Таблети

02 јун 01:12Tablet PC Nextbook 8"

Се продава таблет PC Nextbook 8" во екстра сочувана состојба , нема н...


2.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

01 јун 17:23Microsoft Surface Pro 3

Odlichna sostojba, donesen od USA. Ima: I7 procesor 4ta generacija ...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

01 јун 16:37ASUS Transformer Book T100TAF

Во одлична состојба, бел, не е многу користен, бил наменет за школувњ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 мај 15:03Kindle Paperwhite 7gen za delovi

Продавам Kindle Paperwhite 7gen, за делови. Цена 1200мкд.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

29 мај 10:15Apple iPad /MINI /AIR/ /PRO/ SWITZERLAND

-Apple iPad site modeli doneseni od CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 iPad Air iPad ...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

28 мај 11:33Apple iPad Air (SWITZERLAND)

iPad Air Wi-Fi + 4G Neverlock (rabotat so site sim-karti)


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

28 мај 11:32Se prodava Microsoft RT

se prodava Microsoft rt malce koristen si raboti sve bez problem doag...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

27 мај 16:28TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

24 мај 14:39Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan! Doagja so komplet...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

23 мај 17:08Asus Google Nexus 7

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i k...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

16 мај 14:49Alcatel Tablet NOV

Novi tableti voopsto nekoristeni 2 kom Viber 078 275 715 Fiksna cen...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

16 мај 12:22iPad (7th Generation) WIFI 32GB

Во одлична состојба. Купен за возрасно лице да чита книги. Многу малк...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 мај 14:29Windows10 tablet

Marka Medion ,kako nov e , slabo koristen so zastitna futrola/postolj...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

12 мај 10:50Tablet za graficko crtanje

Tabletot e nov germanski ,mnogu malku upotrebuvan... Prakjam po karg...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

08 мај 11:53Samsung Galaxy Tab E

Prodavam samsung galaxy tab e nogu dobar so cybana


80 €
или предлог цена
Струга

Таблети

07 мај 09:24Vivax tablet

Za delovi .Ne se pali inaku e vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

03 мај 23:57Samsung Galaxy Tab A8 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy Tab A8 2022 10.5” Black, white. 4/64GB. NOVI NEAKTIVIR...


12.990 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

03 мај 08:09Таблет

Се продава нов таблет, цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Таблети

02 мај 20:17lenovo tab 4 8

Se prodava LENOVO TAB 4 8' inca. So kutija Dobien e na poklon. Ima pl...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 мај 10:38Asus MeMO Pad 7 Me176cx

Tabletot e dobro socuvan no ima problem so maticna. Drugo se raboti! ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Таблети

30 апр 21:45Se prodava Ipad 9 - 7ma generacija

Se prodava ipad 9 - 7ma generacija, celosno sochuvan, raboti bez prob...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

29 апр 13:00Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov 075561562 075561562


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

27 апр 20:28Panasonic FZ-M1 TOUGHPAD

Panasonic FZ-M1 TOUGHPAD I5 PROCESOR 8GB RAM 120 GB SSD


400 €
или предлог цена
Кочани

Таблети

25 апр 13:24Tablet trekstor ispraven

Tabletot raboti sve najnormalno ama ima nekoj problem so wifi. Go pre...


500 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

22 апр 17:35iPad Air 3rd Gen 2019 + Apple Pencil

iPad Air 3rd Gen 2019 + Apple Pencil Kako novi, realno se koriste...


440 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

18 апр 19:38iPad 9.7 2017 iCloud

tabletot e extra zacuvan zaklucen na icloud


130 €
или предлог цена
Виница

Таблети

17 апр 13:31Microsoft Surface Pro 5

Kako nov, donesen od USA. ima: I5 procesor 256gb hard disk 8gb ram...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

16 апр 19:51Таблет, марка Ampe A -10 со сим карта

Таблетот е многу зачуван , значи исправен со предна и задна камера, 1...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Таблети

15 апр 19:53Apple iPad 128GB tablet PC

About this product Product Information Offering a host of feature...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

15 апр 08:31VIVAX kids tablet TPC 705

VIVAX таблет TPC-705 Kids е таблет дизајниран за едукација и забава н...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

14 апр 13:24Ipad 2/64GB cellular ,prodavam,tablet!

Vo odlicna sostojba!


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

13 апр 09:53Delovi za dell venue 11 pro so i5

Displej ispraven Maticna ispravna Baterija nemam


877 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

11 апр 10:37Popravka na site modeli na tableti

Popravka na site modeli na tableti Samsung,Lenovo,Acer,Asus,Tesla,Med...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 апр 09:11Екрани и тач панели за сите видови на таблети

I PAD2,I PAD 3 i 4, IPAD MINI тач панели I PAD2,I PAD 3 i 4 IPAD M...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 апр 09:11Страна 3 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам