Цела Македонија
                   
397 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 00:53Промовирано

Екрани и тач панели за сите видови на таблети

I PAD2,I PAD 3 i 4, IPAD MINI тач панели I PAD2,I PAD 3 i 4 IPAD M...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 апр 09:11Servis i rezervni delovi za iPad i tablet PC

Servis i rezervni delovi za site vidovi na tableti, iPad, iPad mini. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 апр 09:10iGO Primo na Tablet -GPS NAVIGACIJA ZA CELA EVROPA

KAMIONSKA I AVTOMOBILSKA za CELA EVROPA. Navigacijata sodrzi tocki...


499 МКД
или предлог цена
Охрид

Таблети

06 апр 08:54Samsung Tablet 10.1 + Tastatura !!!

Prodavam Tablet Samsung kako Nov!! ( Made In Norway ) donesen od N...


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

05 апр 13:18Za Tablet 15” menuvam Smartwatch Blackview x1 neotpakuvan

Za kvaliteten Tablet 15’ menuvam neotpakuvan nov Smartwatch Blackview...


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Таблети

04 апр 15:50iPad

Puknat ekran, tachometer ne raboti + fatrola gratis


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

03 апр 20:06Acer Iconia A1-810

Android kit kat 4.2.2


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
Битола

Таблети

03 апр 14:03Prodavam Compaq TC 1000

Prodavam Compaq TC 1000, 10,4". Nema penkalo raboti so tastaturata ko...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

03 апр 08:52Se prodava 10 inca Lenovo tablet mod.7600H so sim karta

Se prodava ispraven 10 inca Lenovo tablet so sim slot mod.7600 H so f...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 апр 15:23Huawei MediaPad M5 8 silikonska futrola

Silikonska zastitna futrola za tablet Huawei MediaPad M5 8, nova neup...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

31 мар 18:57Продавам Таблет и слушалки

Таблетот е купен на 27.12.2021 и е користен многу малку. (Заедно со ф...


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

30 мар 21:05OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2-3MINI SO ICLOUD I BES ICLOUD


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 мар 13:48iPad Pro 11-inch 3rd Generation

Prodavam iPad Pro 11-inch 3rd Generation 128gb. Neotpakuvan, kupen ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

26 мар 13:26OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD AIR 1-2-3-4-AIR1-2MINI IPAD PRO SO ICLOUD...


245 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 мар 19:18iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB - 12M.Garancija

iPad Air(4th gen.)Wifi+Celullar 64GB 12 Meseci Garancija📝 Cena👉47...


479 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

25 мар 10:45qualcore 1027 overmax

Se prodava tablet, vo ispravna sostojba, 2gb ram, 16gb vnatresna memo...


3.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

23 мар 21:49Touch screen za Lenovo S6000

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab S6000. Znac...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Lenovo A1000L Touch Screen Staklo

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A1000L. Zna...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Touch screen za Lenovo A7-50 A3500

Prodavam nov neupotrebuvan Touch Screen za Lenovo IdeaTab A3500. Znac...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 мар 16:28Samsung Galaxy Tab S5e 10.5" garancija

Tabletot e ekstra zacuvan, kupen od Neptun, pod garancija do 03.2022 ...


16.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

22 мар 23:06Se prodava tablet LG G Pad 8.3 inchi (rasipan tac)

Se prodava tablet LG G Pad 8.3 inchi (rasipan tac so se display znaci...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

22 мар 21:12APPLE IPAD 16GB WIFI

APPLE IPAD 16GB WIFI Malku napuknato staklo se si raboti bes nikakov ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

22 мар 08:48Medion Tablet so 1gb ram — kako nov

tabletot nema niedna grepka. Ram memorija ima od 1 gb ,vnatresna memo...


1.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Таблети

21 мар 09:33Vodafone Smart Tab 4

Vodafone Smart Tab 4. Odlicen tablet, ima napuknat touchscreen ama ne...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

20 мар 18:25Tablet Orion 70 L Skrsen ekran

Na Tabletot mu e skrsen ekranot i dzekceto za polnejne e rasipano nem...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

18 мар 21:11Таблет

Се продава нов таблет iPad Pro М1. 070816011


По Договор
или предлог цена
Радовиш

Таблети

18 мар 20:42PRODAVAM TABLET

Prodavam tablet koristen eden mesec so kutija i zastitna futrola ,pol...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

13 мар 21:18APPLE IPAD 5 32GB WI-FI KAKO NOV ISTO MOBIL SHOP

Isto kako nov full paket ipad 5 32gb wi-fi + futrola + staklena folia


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

11 мар 13:52IPAD 5 32GB WIFI KAKO NOV FULL MOBIL SHOP

Kako nov ipad 5 32gb wifi full paket


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

09 мар 12:34OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

08 мар 15:00Se prodava tableti samsung tab

Se prodava tablet Samsung tab a 2016 16gb 2gb ram 4500 Samsung tab...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

03 мар 22:46Samsung TAB S5e

Prodavam nov tablet Samsung. Neuklucen, voopsto ne koristen, nov. Gar...


400 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

01 мар 20:50Se prodava 10 inca Polaroid tablet

Se prodava 10 inca Polaroid tablet ispraven samo dzekot za polnenje t...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

22 фев 10:12Huawei MatePad 11 Tablet( таблета)- 6GB+128GB

Full set Huawei matePad 11 It is for sale because it is not used. H...


480 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

17 фев 23:09Tablet Dell

Prodavam tablet Dell (ne pali). moze i zamena [ponudete] cena 1200 de...


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

17 фев 18:10Microsoft Surface Pro 4 Core i7 6650U 8GB RAM

Microsoft Surface Pro 4 - 12.3" - Core i7 6650U - 8 GB RAM - 256 GB S...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

15 фев 12:02iPad 3 16gb

👍🏻


6.150 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

12 фев 20:03Продавам таблет Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate Duo

Продавам половен таблет, заштитен со фолија, без никаква маана. Табле...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

09 фев 16:03Wacom Tablet za Crtanje

Tabletot e vo odlicna sostojba. Go imam vekje 2 godini, no mnogu retk...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 13:39Tablet Prestigo

Se prodava tablet Prestigo Multipad 7


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

07 фев 10:21Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам