Цела Македонија
                   
398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 00:53Промовирано

Tablet Prestigo

Se prodava tablet Prestigo Multipad 7


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

07 фев 10:21Evtino, nov tablet so tastatura

Евтино нов таблет донесен од Германија со тастатура, футрола, полнач,...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 фев 00:17Instaliranje na GPS navigacija za Android telefoni tableti i

NAJEFTINO I BRZOOOO!!!!!! najnovi mapi 1. Instaliram, IGO i SYG...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 фев 20:14kindle paperwhite 4 case futrola

nova futrola za 4 , neupotrebuvana, pogresno naracana so podarok zast...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

06 фев 08:34*** Apple iPad Mini ***

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! Cenata ne e fiksna 16 GB ROM...


159 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 фев 14:55Samsung tab A6

Prodavam ta samsung A6 donesen od svajcari mnogu e sacuvan


1 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

02 фев 11:12Tablet Samsung prodavam

Se prodava tablet SAMSUNG 10 inči, dobro sočuvan, ne servisiran, bate...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

01 фев 19:00Microsoft Surface Pro 8

Se prodava Microsoft Surface Pro 8 so Windows 11 11th Gen Intel Co...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

31 јан 00:26Lenovo A2107A

Se prodava tablet Lenovo A2107A. Tabletot e kupen vo Amerika i e vo d...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Таблети

30 јан 19:22Kobo aura edition 1 ebook ereader e-book

Prodavam nova zastitna maska sleepcover case za Kobo aura edition 1. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

30 јан 17:57ACER iconia TAB 10" 2GB ram 32GB mmc

Prodavam eden od najdobrite serii na teblet marka ACER iconia Tab so ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јан 10:25ACER B1 750 se prodava

ACER B1 750 tablet se prodava ne ispravna maticna (skrsen konektorot ...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

27 јан 09:42Apple iPad PRO SWITZERLAND

-Apple iPad PRO (11-inch 3rd generation) 8GB 128GB -Donesen od CH 🇨...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

23 јан 11:21iPad 8ma generacija (2020) 10.5

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen 128 GB Socuvan, bez grebna...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 јан 10:10Pen Tablet XP-PEN Deco03

Pen Tablet XP-PEN Deco03 tablet za crtanje nov neupotrebuvan 10 inch ...


4.200 €
или предлог цена
Струмица

Таблети

20 јан 08:49iPad Air Wi-Fi + Cellular (4G)

-iPad Air Wi-Fi + Cellular (4G) -Neverlock (rabotit so site karti) ...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

17 јан 13:31Ipad 2

Socuvan..dobro drzi baterija


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

16 јан 21:20tach za tablet 10 "

prodavam nov tach za 10" tablet za dimenzii javete se na 075/33-77-66


По Договор
или предлог цена
Велес

Таблети

16 јан 12:28Продавам iPad Mini 2 16gb

iPadot e како нов. Без никакви забелешки, сочуван перфектно без ниедн...


100 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

14 јан 18:36SURFACE PRO 3 I PRO 4 ADAPTER 2000 DEN

Naracan po greska


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јан 13:16Tablet PC Teclast 128GB

Prodavam rečisi nov tablet PC koristen samo edna sedmica i toa povr...


170 €
или предлог цена
Радовиш

Таблети

11 јан 10:01ASUS TRANSFORMER TF 700 KL prv sopstvenik

Fiksa cena za ponisko ne me barajte Kako nov


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

09 јан 12:03Apple iPad PRO SWITZERLAND

-Apple iPad PRO (11-inch 2nd generation) Donesen od CH 🇨🇭


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

30 дек 13:59Huawei MatePad T 10 nov 2godini garancija

Huawei MatePad T 10 nov 2godini garancija ne otpakuvan


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 дек 11:41NOVA BATERIJA ZA TABLET MOBILEN TELEFON 3300mAh

Prodavam novi baterii za mobilen ili tablet so moznost za lemenje na ...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

18 дек 18:58Tesla l7 za delovi

Puknat ekran, neispravna maticna, nema baterija


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

18 дек 17:28Futrola za iPad

Futrola za iPad skoro nova


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

14 дек 13:255 komada iPad 2

5 komada iPad 2, so skrseni touch screen, glavno funkcioniraat, ama ...


2.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

08 дек 14:36*** SAMSUNG TAB A7 *** iButik mk

PRODADENO!


139 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

06 дек 10:06Samsung tablet

Sve ispraven baterija drzi


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Таблети

05 дек 19:53iPAD 2017 APPLE PRV SOPSTVENIK OD SWICELAND VIDI OGLAS

PRODAVAM IPAD 3GS 16 GB INTERNA MEMORIJA / 1 GB RAM VO KOMLET SO ADA...


11.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Таблети

05 дек 18:54Prodavam Samsung Tab S2 so sim karticka kako nov.

Prodavam Samsung Tab S2 kako nov bes niedna grepka so sim karticka i ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

03 дек 17:48*** SAMSUNG TAB A so S PEN *** iButik mk

SAMSUNG TAB A 8" 2019 so S PEN!!! IMA GARANCIJA! MOZE I ZAMENI ...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 ное 09:24Servisiranje na site vidovi tablet kako i rezervi delovi

servis za tableti i delovi za tableti baterii konektori ekrani tac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:51ekran,displej za kineski tableti

ekran,displej za kineski tableti


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:51bateria za tablet

baterija za tablet od 2600mah , 2800mah , 4000mah , 6000mah , 8000mah...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:50tac za tablet 7"

tac za tablet 7" odgovara za mpman,trevi,tesla,st,qurd i drugi kinesk...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:50Se prodava Acer tablet 8 inca ispraven malce tacot puknat

Se prodava Acer 8 inca tablet ispraven tacot malce puknat no funkcion...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

24 ное 13:48Se prodava Acer iconiatab 8w super socuvan neispraven

Se prodava Acer 8 inca skoro nov vo kutija super socuvan nejke da sta...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

24 ное 13:37Apple iPad mini SWITZERLAND

-Apple iPad Mini 2021 (6th generation 4GB RAM 64GB) -Donesen Od CH �...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

20 ное 12:40Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам