Цела Македонија
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ekran,displej za kineski tableti

ekran,displej za kineski tableti


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:51bateria za tablet

baterija za tablet od 2600mah , 2800mah , 4000mah , 6000mah , 8000mah...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:50tac za tablet 7"

tac za tablet 7" odgovara za mpman,trevi,tesla,st,qurd i drugi kinesk...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 ное 17:50Se prodava Acer tablet 8 inca ispraven malce tacot puknat

Se prodava Acer 8 inca tablet ispraven tacot malce puknat no funkcion...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

24 ное 13:48Se prodava Acer iconiatab 8w super socuvan neispraven

Se prodava Acer 8 inca skoro nov vo kutija super socuvan nejke da sta...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

24 ное 13:37Apple iPad mini SWITZERLAND

-Apple iPad Mini 2021 (6th generation 4GB RAM 64GB) -Donesen Od CH �...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

20 ное 12:40Apple iPad SWITZERLAND

-Apple iPad 10.2 (9th generation) 3Gb Ram -Doneseni od CH 🇨🇭🇨🇭🇨...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

20 ное 12:40ME173X

Asus ME173X tablet. Odlicen ima mala naprslina na touchot kako vlakno...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

18 ное 00:19Tablet - HUAWEI MediaPad T3-10

Tabletot se prodava od pricina sto nemam potreba od nego, koristen e ...


6.000 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

13 ное 14:56Adapter - Polnac Ipad apple

Genuine Apple iPod Power Adapter Charger Model A1070 Output 12V 0.6...


1.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Таблети

13 ное 11:43Alcatel-Tablet

Prodavam Alcatel One Touch Pixi 7 Tablet


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

30 окт 20:44Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:51ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 окт 13:50Ekran i apple ipad mini

Originalen izvaden od zaklucen ipad mini 1. Mozna e i montaza


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

28 окт 20:18Ipad 6th generation (2018)

Kupuvam neispraven ili zaklucen na icloud ipad 6ta generacija model 2...


1 €
или предлог цена
Скопје

Таблети

22 окт 01:28Maska za tablet Lenovo AB E8 Tablet TB-8304

Нова маска за таблет Lenovo 8"


500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

20 окт 19:28Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа...


199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:30ASUS MEMO Pad 7

Се продава таблет ASUS кој е сочуван максимално и нема ни една мана.Г...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

20 окт 13:29Asus Nexus 7

Asus Nexus 7 , odlicen tablet so lollipop 5.1.1 Android , 1 GB ram i ...


2.600 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

14 окт 09:41Apple ipad 2 16gb

Apple ipad 2 16gb tabletite se celosno ispravni samo imaat puknato st...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

12 окт 07:47iPad 6

Se prodava iPad 6 gold, kupen od Neptun, kako nov


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

02 окт 19:42LENOVO ThinkPad 2GBram 64gb memorija windows

Prodavam tablet LENOVO ThinkPad so processor INTEL ATOM 2GBram 64gb ...


9.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

02 окт 16:212 Tableti Samsung i 1 Quart odlicna sostojba

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart malku koristen bez grepka. Edni...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 сеп 10:45Уникатен модел

Продавам таблет anderson Уникатен модел, може да се види по сликите


3.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 08:17Речиси нов

Продавам таблет Samsung ,речиси нов


2.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 08:17Gigaset QV831

Spustena cena, se sluci mala naprslina kak vlakno na touchot. Dobro p...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

26 сеп 06:03Хуавеи Медиа пад

Продавам таблет Huawei media pad Нов со гаранција од Телеком Со сим...


5.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

25 сеп 08:10Kindle tablet za citanje knigi

Mnogu malku koristen…top zacuvan


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

24 сеп 17:352 TABLETI SAMSUNG , I 1 QUART MALKU KORISTEN

Prodavam 2 Tableti Samsung, i 1 Quart mnogu malku koristen bez grepk...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 сеп 15:27Acer Iconia B1-770

Acer Iconia B1-770 tablet so 5.0.1 Android , ima folija na ekranot k...


2.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

17 сеп 15:09SE PRODAVA TABLET

TABLET NEXBOOK 7P12-8G ISPRAVEN --1300 den. navigacija ----------...


1.300 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

15 сеп 22:40Lenovo ThinkPad 8

Skrsen touch, ama raboti preku celiot ekran. Lici kako da go pregazil...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

29 авг 09:25SAMSUNG GALAXY TAB A6

Prodavam SAMSUNG GALAXY TAB A6 7”vo sostojba ne razlicna od nova.Ist...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 авг 09:01X10 tablet

X10 touchlet, 10 inch, koristi mini usb polnac kako navigaciite sto k...


1.200 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

24 авг 10:58Futroli za tablet 7"

Futrola za 7" tablet LENOVO. Nova vo kutija, neotpakuvana. Temno kaf...


800 МКД
или предлог цена
Скопје

Таблети

23 авг 08:45iPad mini 1

iPad mini 1, skrsen display i touch. Se polni, znaci baterijata drzi,...


1.000 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

22 авг 09:52Prodavam fatrola za Samsung s8.4 nova

Prodavam fatrola za Samsung s8.4 nova


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

17 авг 22:24Tablet VIVAX TPC-81203G

Tabletot ima puknat touchscreen, ekranot e zdrav, I gi nema plastikit...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

11 авг 12:58ACER ICONIA TAB A1 - 810

NEISPRAVEN so slednive karakteristiki tablet with no support for...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Таблети

01 авг 06:18TABLET QUART

Prodavam tablet QUART vo odlicna sostojba. Tabletot e ispraven sam...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Таблети

30 јул 11:33Страна 6 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам