Цела Македонија
                   
401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat tableti

Ispravni samo treba da se preinstaliraat po 800 den


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

06 мај 11:06Tablet Acer Iconia One 7

Se prodava tablet Acer Iconia One 7. >>>Ekranot mu e skrsen<<< Ek...


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

01 мај 15:55Se prodavaat dva tableti mediacom

Edniot e Ispraven samo wifi nesto ne fakja a drugiot nejke da se zap...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

30 апр 10:30FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.230 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07FIREFLY B7300 QUAD CORE 1.2 GHZ/8GB/7" 1024X600/2XCAM/A4.4

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen * C...


2.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07NOVI TABLETI 7"/512/8GB Firefly B7300 Black Quad Core 1.2GHz

Specification: * Screen: 7.0” 1024*600 Capactive Touch screen *...


2.230 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

26 апр 12:07Apple ipad model 1822

Tabletot e vo odlicna sostojba cenata e za keš


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

21 апр 08:56Продавам Micrrosoft Surface 8.1 RT

Celosno funkcionalen Microsoft Surface Tablet so tastatura.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

03 апр 22:06Se prodava apple tablet

Pali samo jabolcego go pokazuva


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 апр 14:07Se prodava asus tablet

Raboti samo stakloto e puknato


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 апр 14:06Se prodava tablet budget

Ispraven samo tachot ne rabofi


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 мар 19:29Se prodava medion tablet

Ispraven samo tachog ne fakja


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 мар 19:26Acer tablet so original futrola Germanija

se prodava tablet acer so originalna futrola od germanija tabletot i...


20 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Таблети

28 фев 21:26SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019

SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019 8 INCEN SO KUTIJA STAR EDEN MESEC SO SKRS...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

07 дек 13:09Se prodava trevi tablet

Vo top sostojba so puknato staklo ama tacot raboti


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 дек 13:08Se prodava acer tablet

Puknato e stakloto si raboti se top


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 дек 13:08Se prodava tablet 10 inch

Top sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

02 дек 13:07Touch screen za Lenovo Idea Tab A1000L

Prodavam touch screen za Lenovo Idea Tab A1000L novi.


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

01 дек 10:10Mediacom SmartPad Go 7 Quad Core 1.3GHz/1GB/8GB/7.0" IPS/3G/

Memory: 8GB Flash internal RAM: 1GB DDRIII Display: 7” LCD ca...


3.190 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Mediacom SmartPad 10.1 Pro 64bit Quad 1.3GHz/2GB/32GB/10.1"

SPECIFICATION Memory: 32GB Flash interna microSD card slot (max. ...


6.990 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Firefly M1016 Gold 64bit Octa Core 1.5GHz/2GB/32GB/10.1" Ful

* Screen: 10.1” Full HD 1920*1200 Capactive Touch screen * CPU: Oct...


6.520 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Таблети

30 ное 10:39Wacom mobile studio pro Creative pen computer13

-WACOM PEN PRO2 -INTEL I7 6567U -WINDOWS 10 PRO -96%ADOBE RGB -IN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 ное 20:26Prodavam ili kupuvam rasipan tablet samsung galaxi N 8000

Prodavam ili kupuvam rasipan tablet samsung galaxi N 8000


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

16 ное 13:07OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

13 ное 15:47OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


79 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

11 окт 11:51Се продава Huawei MediaPad 7'' WiFi+3G

Таблетот речиси не е ни користен. Наполнет р максимум 5 пати. Стар е ...


4.500 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

09 окт 14:53ACER Insomia tab 500 Tablet

Tabletot e kupen od Neptun


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

06 окт 19:58Se prodava tablet asus

Malce puknato stakloto


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

03 окт 19:24Podesiva univerzalna futrola za 7" tableti

ФУТРОЛА ЗА 7“ ТАБЛЕТ, заштитете го вашиот таблет од удари, последици ...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Таблети

16 сеп 01:54Se prodava captiva tablet

Puknato staklo ama raboti tacot vo top sostojba


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

08 сеп 17:32Se prodava tablet trekstor

Ispraven vo odlicna sostojba


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

01 сеп 14:45Vivax Tablet 10"

vivax tablet 10" ekstra


2.000 €
или предлог цена
Штип

Таблети

30 авг 09:34Samsung Galaxy Tab S 10.5

Se prodava Samsung Galaxy Tab S 10.5 , bukvalno kako nov bez nitu edn...


9.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

23 авг 14:10Prestigio hd

Se prodava pr3stigio so skrsen ekran


20 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

13 авг 12:10OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD -2-3-4-AIR1-2MINI IPAD PRO SO ICLOUD I BES


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

07 авг 12:33Prodavam ili kupuvam rasipan samsung galaxi N 8000

Tabletot ima problem so maticnata kupuvam ist vakov so ispravna ploca...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јул 18:18IPad air 2

Se prodava iPad air 2 ,64gb zacuvan so Kozna fotrola bez polnac. Ipad...


299 €
или предлог цена
Прилеп

Таблети

11 јул 20:12iPad 3G 64 gb

Ipad e mnogu sačuvan so originalna zaštitna maska e raboten baterijat...


100 €
или предлог цена
Битола

Таблети

01 јул 10:50ASUS tablet nekoristen

Se prodava nekoristen asus tablet.Isto kako nov.Mozhe da se vidi vo s...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

01 јул 00:56Страна 9 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам