Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

KUPUVAM PRAZNO DESKTOP KUKISTE

Plakam do 500 denari vo zavisnost od sostojba I sto nudite.kontakt na...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:18Prodavam kukiste

Prodavam prazno gejmersko kukiste Spire. Ima vo nego: 1x DVD - RW ...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:50NZXT H510 WH / BK / RD,BK

Се продаваат нови NZXT H510 куќишта во сите бои, цената ваќи до потро...


4.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 МКД
23 сеп 14:28CoolerMaster MasterBox 5

Куќиштето е користено 2 години и е во одлична состојба.


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:16Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 14:03Kukjiste za kompjuter so CD Citac

Se prodava kukjiste za kompjuter so CD citac , ispravno sve si raboti.


1.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:34Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


7.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:28Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad

Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad ispravni, socuvani


30 €
или предлог цена
18 сеп 10:46Nov kompjuter i5 11generacija

Nov kompjuter i5 11generacija MB GIGABYTE Z490 GAMING X, CUP INT...


70.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:59kukiste komjuter Deepcool Tesseract Mid Tower

Deepcool Tesseract Black/Blue Mid Tower 1000 den posledna cena


1.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 02:03Matrix kukjiste odlicno zacuvano

Kukjisteto e prazno Odlicno zacuvano Novo e 2300 ja go davam za 1000d...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 12:24polovno kukishte

polovno kukishte


500 €
или предлог цена
05 сеп 07:38Куќиште Riotoro CR100BE

Се продава куќиште Riotoro CR100BE. Купено е во август 2020 година, б...


1.200 МКД
или предлог цена
03 сеп 20:39Kompjuter kukiste za delovi

Kukiste za delovi, se ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:02Kukista ATX NZXT H510

Prodavam novi kukista ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x12...


4.200 МКД
или предлог цена
01 сеп 07:31ПРОДАВАМ HAF-XM with transparent side window

Кукиштето е без ниту една гребка , одржувано со мерак , се работи за ...


7.000 МКД
или предлог цена
27 авг 10:36Гејмерско куќиште

Продавам гејмерско куќиште Три вентилатори Тешко и стабилно Моб...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:00Kukjishte deepcool tessaract

Deepcool tessaract so 3 ventilatori


1.800 МКД
или предлог цена
16 авг 11:41Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 09:57Куќиште за компјутер

Може и со напојување


600 МКД
или предлог цена
24 јул 19:54Kukjiste so napojuvanje, procesor maticna i dr.

Prodavam kukjiste so nekoi komponenti za nego Napojuvanje, maticna, p...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јул 17:10Kukjiste matrix, dobar kvalitet i ventilacija

Se prodava prazno kukjiste matrix Odlicno zacuvano Moze da vi pratam ...


1.300 МКД
или предлог цена
19 јул 15:42Kukiste DELUX

Prodavam prazno kukiste DELUX


500 МКД
или предлог цена
14 јул 02:35Gigabyte Midi Tower IF 333

Prodavam kukiste Gigabyte Midi Tower IF 333. Prostor za graficka kart...


1 €
или предлог цена
07 јул 12:47Delovi za 32 bit kompjuter

32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba Procesor Intel celeron 2,2 ...


900 МКД
или предлог цена
17 јун 20:51Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:09P4 ploca / kukiste

Se prodava komplet kukiste so dobro socuvani elementi: - Kukiste - ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:31Delovi za kompjuteri

Продавам секакви делови за десктоп компјутери од LGA775 и DDR2 ерата,...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 12:17Kukiste smart

Prodavam kukiste vo odlicna sostojba. Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
19 апр 09:22Se prodava kompjuter so i3

Kompjuterot e so slednite specifikacii GA-H81M-DS2 Lga1150 soket ma...


12.000 МКД
или предлог цена
15 апр 11:54postolje

postolje so trkalca za desktop kompjuter kako na slikata


300 МКД
или предлог цена
20 мар 10:52NOVO mini-ITX Kukjishte RGEEK L80S komplet so 150W PSU

RGEEK L80S (Top Cover with Holes) Mini-ITX Aluminium Computer Case: ...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 17:06Kompjuter

Kompjuter za delovi za servi za otpornici strujni tela za delovi za e...


10 €
или предлог цена
08 мар 14:42Kukiste Zalman Z11.

Se prodava kukjiste Zalman Z11. So kukjisteto dogajaat i tri kuleri 1...


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 13:44Kukiste za kompjuter

Dobar za office kompjuteri


800 МКД
или предлог цена
06 фев 14:49Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech

Се продаваат комплет


1.500 МКД
или предлог цена
07 јан 14:23Se prodavaat stalazi - polici za graficki karticki

Site se racno izraboteni i vo odlicna sosojba… Poveke info na 0762211...


500 МКД
или предлог цена
04 јан 19:01Kompjuter

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni kompo...


400 €
или предлог цена
31 дек 16:52Cooler Master MasterBox MB520 RGB

MODEL NUMBER: MCB-B520-KGNN-RGB MATERIALS: Steel, Tempered Glass, Pl...


3.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:22D 920, HDD 160GB, 2GB ram,500w,DVD RW

se prodavaat ispravni delovi za pc Pentium D 920 dual core 2.80ghz 4...


2.200 МКД
или предлог цена
01 дек 21:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам