Подкатегорија:
                   
646 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

Нови, со гаранција, фирма: # 1. # 2. HDD TOSHIBA 1TB - 1,700ден (2 г...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56Prodavam nov Intel Core i5-9600K

Prodavam nov Intel Core i5-9600K, 3.7GHZ,9MB CACHE za LGA 1151


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processor

Pradavam nov Intel® Core™ i5-4460 Processo, vo kutija zapakovan proce...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Noctua NH-D14

Продавам кулер за процесор Noctua NH-D14, користен 2 години со други ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15Procesor Intel i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz

Se prodava Intel Core i3-7100 Processor 3M Cache, 3.90 GHz Se proda...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 11:03Procesor

Se prodava


Вчера 10:19Intel Pentium E5200

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/37212/intel-pent...


Вчера 08:29Procesor za LGA775, Q9500, Q8400, E8500. Quad & Dual Core

Procesori ( CPU ) 👉 Q9500 - 1100 ден Quad Core, 2.83 GHz, 6MB Cac...


17 авг 20:53Intel Core i7-6700 i7 6700 3.4 GHz Quad-Core Quad-Thread 65W

Intel Core i7-6700 3.4 GHz Quad-Core Quad-Thread 65W CPU Processor LG...


17 авг 19:38KULER COOLER GLACIALTECH AM2 AM3 AM3+

Prodavam kuler za AMD socket AM2 AM3 AM3+ GlacialTech


17 авг 18:37CPU Intel Core i9

CPU Intel Core i9-11900F Rocket Lake 8-Core 2.5GHz LGA 1200 16MB BOX ...


17 авг 15:53ryzen 7 5800x asrock x570 taichi 32gb ram

prodavam set procesor ploca i ram koristeni samo nekolku meseci


17 авг 15:34Intel Pentium G2020 2.90GHz Costa Rica

Intel Pentium G2020 2.90GHz Costa Rica


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 14:56Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
17 авг 14:00Be Quiet! Shadow Rock 2 Intel/AMD

Kulerot e vo odlicna sostojba super e za Gaming doagja so kutija i si...


2.000 МКД
или предлог цена
17 авг 05:36I3-4170 3.70ghz

Se prodava procesor i3-4170 3.70ghz (LGA1150) vo odlicna sostojba, za...


2.000 МКД
или предлог цена
16 авг 15:24I7-4790 3.60ghz

Se prodava procesor i7-4790 3.60gh 4cores 8threads (LGA1150) vo odlic...


4.000 МКД
или предлог цена
16 авг 15:21I7-6700 3.40ghz

Se prodava procesor i7-6700 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1151) vo odli...


5.000 МКД
или предлог цена
16 авг 15:09I5-6500

Se prodava procesor i5-6500 3.20ghz (LGA1151) vo odlicna sostojba, za...


4.000 МКД
или предлог цена
16 авг 15:00I5-4460s

Se prodava i5-4460s 2.90ghz (LGA1150) vo odlicna sostojba, za poveke ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:57I7-3770s

Se prodava procesor I7-3770s 3.10ghz 4cores 8 threads (LGA1155) vo od...


3.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:55I5-2500

Se prodava procesor i5-2500 3.30ghz (LGA1155) Vo odlicna sostojba za...


2.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:51Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156


750 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.000 МКД
16 авг 12:47KULER ZA PROCESOR

KULER ZA PROCESOR


500 МКД
или предлог цена
16 авг 12:17Procesor i ram memorii

Amd athlon 64 x2 4200 dual core 2.2 mgh Cena 500 den Ram memorii d...


16 авг 07:57Intel Core 2 Quad Q9550S

Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 13...


1.800 МКД
или предлог цена
16 авг 03:12Processor intel i3-8100 3.60Ghz

Intel i3 8100 3.6 Ghz


15 авг 18:50Processor intel i5-4460 3.2Ghz

Intel i5 4460 3.2Ghz


15 авг 18:48Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max speed 3.80GHz

Se prodava procesorot Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max s...


15 авг 16:05Intel i5-9500 6 core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151

Intel i5-9500 6core 9gen 9M Cache, up to 4.40 GHz LGA1151 koristen ...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.990 МКД
14 авг 21:56Processor I7 720qm za laptop

Prodavam ispraven processor za laptop I7 720qm... Moze i so moja mon...


14 авг 14:55Inter / AMD Stock cooler

Se prodava kuler INTEL : Cena --- 300 denari. Telefon za informa...


300 МКД
или предлог цена
14 авг 14:34Кулери за Socket 775, 1150, 1151, 1155, 1156

Продавам кулери без никаква мана компатибилни за LGA Socket 775, 1150...


399 МКД
или предлог цена
14 авг 13:29Продавам процесори Socket LGA 775 и 1155

Socket 775 Q9400 Quad Core 2.67 GHz - 1500 денари Q9300 Quad Core 2...


По Договор
или предлог цена
14 авг 13:21Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 13:08Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58Ryzen 9 3900X bez cooler eftino

Celosno ispraven, koristen 6 meseci. Fiksna cena 18.000 denari, ako ...


18.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:20Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам