Подкатегорија:
                   
617 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Procesor dual core E5300 E5500 E5800 core2 duo E7500 E8400

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, socket LGA775, za desktop kom...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
30 јун 11:45CPU G4930 H310 LGA1151 G3930 G3900 G5600

Нови со гаранција: CPU Intel G3930 tray LGA1151 (6,7 gen) 3,80...


3.800 МКД
или предлог цена
30 јун 10:27Intel Xeon Procesor E3-1220 v2 CPU = i7 2600

ntelXeon Processor E3-1220 v2. 8M Cache, 3.10 GHz . Socket : Ivy br...


30 јун 09:11Procesor i3 6100 so original kuler

Prodavam procesor i3 6100 so original kuler


3.000 МКД
или предлог цена
30 јун 02:31i5 4570 i5 4590S

Продавам процесори i5 4570 и i5 4590S


2.500 МКД
или предлог цена
29 јун 15:18Ryzen 5 3600X

Се продаваат процесори Ryzen 5 3600X со нов сток кулер.


8.000 МКД
или предлог цена
29 јун 15:13Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3500Den Dostapni x 2 2) Intel® Cor...


3.500 МКД
или предлог цена
29 јун 14:48MINI Coller for laptop

Collerot e toj od slikiti. Mozi da se vidi po prethodno zakazuvne. Sl...


29 јун 11:18Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155 https://ark.intel.com/c...


3.500 МКД
или предлог цена
28 јун 23:39Procesor Intel Core i7 4770K Nikogas Neoverklokuvan

Продавам процесор Intel Core i7 4770K во одлична состојба никогаш не ...


5.000 МКД
или предлог цена
28 јун 22:01Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 14:17IntelCore i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3890den Intel® Core™ i3-6100...


3.490 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.890 МКД
28 јун 14:03INTEL PROCESORI

Intel® Core™ i5-4570 @ 3.20GHz-Cena 2350Den Dostapni 4 -Intel® Core™ ...


1.100 МКД
или предлог цена
28 јун 13:59AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ry...


27 јун 22:43Delovi za kompjuter

Maticna-----A320 Procesor----Ryzen 3 1200 Kukiste Delovite se vo isp...


80.000 МКД
или предлог цена
27 јун 16:29Процесор i5-3570K

Продавам процесор i5-3570 К-верзија што се оверклокува


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
27 јун 11:24Процесор i7-2600

Продавам процесор i7-2600 4 Cores 8 Threads.


3.400 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 МКД
27 јун 11:22Intel G630

Lga 1355. Tel broj: 072244890


600 МКД
или предлог цена
27 јун 09:20Се продава i7-4710MQ Laptop CPU

Се продава i7-4710MQ Laptop CPU 4 cores/ 8 threads up to 3.5 GHz ...


50 €
или предлог цена
27 јун 08:32Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max speed 3.80GHz

Se prodava procesorot Intel Core i7-2600 base speed @ 3.40GHz / max s...


26 јун 19:41Intel Core i7 5820k (15M Cache, up to 3.60 GHz)

Total Cores: 6 Total Threads: 12 Processor Base Frequency: 3.30 GHz...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јун 09:59Ryzen 9 3950x 16core 32threads

kupen direktno od fabrika rozenburg i shipping e napraven preku dhl s...


27.500 МКД
или предлог цена
26 јун 02:40Ryzen 9 3900X bez cooler eftino

Celosno ispraven, koristen 6 meseci. Fiksna cena 18.000 denari, ako ...


18.000 МКД
или предлог цена
25 јун 20:29Procesor Intel i5 6500T 6M Cache, up to 3.10 GHz

Prodavam procesori. Intel® Core™ i5-6500T Processor 6M Cache, up...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јун 12:38Intel® Core i9-10850K (20M Cache, up to 5.20 GHz)

Продавам неколку месеци користен Core i9 10850K Total Cores: 10 Tot...


19.000 МКД
или предлог цена
25 јун 11:27Ryzen 9 3900X + ASUS PRIME X570-PRO + Liquid ML240L RGB 2.0

Останати уште: CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000 SSD/NV...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 19:59I7-6700T

e prodava procesor i7-3770 2.80ghz (LGA1151) vo odlicna za poveke inf...


5.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:39I5-3570k

e prodava procesor i5-3570k 3.40ghz 4cores 4threads (LGA1155) vo odli...


24 јун 14:38I7-3770

Se prodava procesor i7-3770 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1155) vo odli...


3.500 МКД
или предлог цена
24 јун 14:36I7-2600

Se prodava procesor i7-2600 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1155) vo odli...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 14:33I5-4570

Se prodava procesor i5-4570 3.20ghz 4cores 4threads vo odlicna sostoj...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 14:31Intel I3 3220 3.30 GHZ socket LGA 1155 kuler

Intel I3 3220 3.30 GHZ socket LGA 1155 kuler


24 јун 05:40razlicni spliteri za coleri,fanovi

Novi spliteri za fanovi slika 1 400 denari slika 2 500 denari s...


400 МКД
или предлог цена
24 јун 01:33AMD FX-8320, Gigabyte GA-970A-DS3P, 16 GB RAM 1866

Se prodava procesor,kuler, maticna plocha i dve plochki ram 2x8gb ddr...


8.500 МКД
или предлог цена
23 јун 23:052 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


1.200 МКД
или предлог цена
23 јун 12:14Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
22 јун 09:08AMD Ryzen 7 5800x —NOV—

Се продава нов процесор Ryzen 7 5800x,потполно нов воопшто не користе...


21 јун 15:44i3 7100 7th

Moze i kargo


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
21 јун 14:56Procesor Intel i9-11900 2.5 GHz up to 5.2 GHz

Procesor Intel i9-11900 2.5 GHz up to 5.2 GHz , nov neotpakuvan. Info...


350 €
или предлог цена
21 јун 13:32Ryzen 5 3600 BOX

Se prodava procesorot od naslovot, vo odlicna sostojba, koristen bez ...


9.000 МКД
или предлог цена
21 јун 11:20Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам