Подкатегорија:
                   
637 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3500Den Dostapni x 2 2) Intel® Cor...


3.500 МКД
или предлог цена
31 јул 23:29Intel dualcore E5300 E5700 E5800 core2 duo E7400 E7500 E8400

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, socket LGA775, za desktop kom...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
31 јул 19:20I3 540

I3 540 3.06 GHz Socket 1156. Odlicen procesor, za domasna rabota, a ...


31 јул 13:33Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


2.500 МКД
или предлог цена
30 јул 18:18Продавам процесори Socket LGA 775 и 1155

Socket 775 Q9400 Quad Core 2.67 GHz - 1500 денари Q9300 Quad Core 2...


500 МКД
или предлог цена
30 јул 17:57Procesor Intel Core i7 4770K Nikogas Neoverklokuvan

Продавам процесор Intel Core i7 4770K во одлична состојба никогаш не ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 јул 16:59Intel celeron D cpu

Prodavam procesor Intel celeron Pisete poraka odma vrakjam Prak...


500 МКД
или предлог цена
30 јул 16:50Laptop procesor core2duo T5550 1.83/2m/667

Prodavam Laptop procesor core2duo T5550 1.83/2m/667 kako na slikata ...


400 МКД
или предлог цена
30 јул 16:49Procesor Intel Pentium G3220 3.0GHz

Prodavam Procesor Intel Pentium G3220 3.0GHz 4th Generation Process...


999 МКД
или предлог цена
30 јул 16:49Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156

Се продава процесор i3-540 4M Cache, 3.06 GHz LGA 1156


1.000 МКД
или предлог цена
30 јул 16:03CPU AMD Ryzen 5 3600 BOX

Се продава процесор AMD Ryzen 5 3600 Купен од Setec Со гаранциј...


8.990 МКД
или предлог цена
30 јул 14:23Procesor INTEL PENTIUM

Prodavam Procesor INTEL PENTIUM G2030 3.00 GHZ vo odlicna sostojba ...


900 МКД
или предлог цена
30 јул 00:12CORSAIR H75 (CW-9060015-WW) Liquid Cooling

CORSAIR H75 (CW-9060015-WW) Liquid Cooling. So dva kuleri, bez drzaci...


1.500 МКД
или предлог цена
29 јул 22:51Prodavam procesor intel Celeron D

Prodavam procesor Intel Celeron D 256K Cache, 2.40 GHz, 533 MHz FSB s...


29 јул 21:10AMD Athlon x4 950 AM4 socket 3.5GHz-3.8GHz Turbo

Procesorot e odlicen za normalna rabota,za igri kako i za kopanje. P...


1.200 МКД
или предлог цена
29 јул 19:39Intel Xeon Procesor E3-1220 v2 CPU = i7 2600

ntelXeon Processor E3-1220 v2. 8M Cache, 3.10 GHz . Socket : Ivy br...


29 јул 09:21Intel i7 4790K

Se prodava procesor i7 4790K vo odlicna sostojba. Procesorot nikogas ...


6.600 МКД
или предлог цена
29 јул 09:18Продавам процесор Intel I5 3470 up to 3.60GHz

Се продава следниот процесор: Intel® Core™ i5-3470 Processor 6M Cach...


2.500 МКД
или предлог цена
28 јул 20:02CPU za lga 1155

Prodavam CPU G630 za socket lga 1155


28 јул 15:07Se prodava kuler

Se prodava socuvan kuler ispraven sve vredi da ze vidi


1 МКД
или предлог цена
26 јул 20:01Ryzen 3 2200g

без гаранција, функционира перфектно, оригинал кутија и кулер


3.500 МКД
или предлог цена
26 јул 15:35Процесори и Кулери за Intel и AMD

Половни и Нови процесори за Десктоп компјутери, за постари или нови к...


26 јул 07:45Se prodava komplet CPU,RAM i Maticna

Intel core 2 Duo E7400 @2.80GHz 4gb ram 1333MHz


1.000 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
3.000 МКД
25 јул 14:57Procesor CPU Intel i3 -3240 3.40Ghz

Se prodava procesor poloven no odlicen bez nikakov problem. Za cenata...


50 €
или предлог цена
24 јул 14:13Продавам графички картички евтино

Се продаваат следниве графички 1. GIGABYTE GV-N240SL-1GI 1GB GDDR5 -...


1 МКД
или предлог цена
24 јул 13:54HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

Нови, со гаранција, фирма: # 1. # 2. HDD TOSHIBA 1TB - 1,700ден (2 г...


1.700 МКД
или предлог цена
23 јул 17:10Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 04:25Intel E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен двојадрен процесор Intel E8400 (6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz...


500 МКД
или предлог цена
23 јул 04:23AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz Black Edition

Исправен четворојадрен процесор AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz Black Ed...


900 МКД
или предлог цена
23 јул 04:20Intel I5 8600k

Processor intel I5-8600k unlocked


9.500 МКД
или предлог цена
22 јул 07:50MINI Coller for laptop

Collerot e toj od slikiti. Mozi da se vidi po prethodno zakazuvne. Sl...


21 јул 16:53Laptop CPU Intel Core i7-2670QM 6M Cache, up to 3.10 GHz

Intel Core i7-2670QM 6M Cache, up to 3.10 GHz


1.800 МКД
или предлог цена
21 јул 13:38Amd Athlo II 64 bit

Amd Athlon II 64 bit za PC


1.000 МКД
или предлог цена
20 јул 14:45AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


19 јул 20:13Intel Core i3-9100F 4.2 GHz + Maticna

Intel Core i3-9100F 4.2 GHz Gigabyte B365 maticna Solidna Forma ...


19 јул 20:12Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


19 јул 20:12Procesor Intel i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz

Se prodava Intel Core i3-7100 Processor 3M Cache, 3.90 GHz Se proda...


18 јул 18:18Computer Cooler 120mm 12cm 15 LED Illuminated - Novi

15x LED Illuminated Computer Cooler DC FAN Transparent Brushless Cool...


250 МКД
или предлог цена
18 јул 12:12Intel Core i5-2500K 3.30GHz

Intel Core i5-2500K 3.30GHz Class: Desktop Socket: LGA1155 Cloc...


3.000 МКД
или предлог цена
18 јул 12:00Se prodava Intel core i3-4170 procesor

Se prodavaat 2 intel core i3 procesor-4170 lga-1150 Cen 4000 den Ko...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 07:27Страна 3 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам