Подкатегорија:
                   
618 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Cooler / Kuler Za LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3, i5, i7

Процесор кулер за матична со Socket LGA 1155 / 1151 / 1150 Intel i3,...


600 МКД
или предлог цена
01 јун 15:09Maticna ploca procesor ram

Maticna GIGABYTE GA-P31-DS3L 4GB DDR2 PROCESOR INTEL CORE2DUO CPU ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 08:40Intel dualcore E5300 E5700 E5800 core2 duo E7400 E7500 E8400

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, socket LGA775, za desktop kom...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
31 мај 19:25Intel i3 4170 so ili bez kuler

Prodavam odlicen Core i3 4170 so fabricki Intel kuler ili bez. Cenat...


31 мај 18:24INTEL i3-540 procesor i kuler

INTEL i3-540 procesor i kuler


31 мај 11:10Prodavam Procesor LGA 775 Core2Quad Q9400 2.66GHZ 6MB, kes

Prodavam Procesor LGA 775 Core2Quad Q9400 2.66GHZ 6MB, kes 4 Core. S...


31 мај 06:36Inter / AMD Stock cooler

Se prodava kuler INTEL : Cena --- 300 denari. Telefon za informa...


300 МКД
или предлог цена
30 мај 18:13Intel Xeon E5-2683 v4

Prodavam dva polovni procesori intel xeon 2683v4, 16cores/32threads, ...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мај 12:00Prodavam Procesor intel i3-10105 3.70GHz

Procesorot e 6 meseci upotreben Za poveke info 071580819 javetese


27 мај 17:56Вентилатори Corsair ML140 PRO RGB

Продавам 4 вентилатори Corsair ML140 PRO RGB. 2 се нови, 2 се кори...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мај 09:29cpu i3 4150

Процесор одличен cpu i3 4150 сокет 1150 поволно https://ark.intel.c...


2.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:24Fan Controller LC-Power 5.25“ Touch - LC-CFC-3

Се продава Fan Controller LC-Power 5.25“ Touchscreen - LC-CFC-3, ско...


800 МКД
или предлог цена
26 мај 11:28Intel Kuleri za LGA 1150

Prodavam dva koristeni ispravni kuleri za LGA 1150. Edniot koristen n...


25 мај 22:20Kuler Cooler Master

Kulerot e ispraven odgovara i za Intel i za AMD procesori


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
25 мај 19:04intel i5 9400f cpu i5-9400f nov

procesorot e nov ne e voopsto upotreben na konfiguracija tel. info 07...


25 мај 13:01Ryzen 7 1700

Се продава процесор Ryzen 7 1700, со следната спецификација: AMD Ryz...


24 мај 07:28Cooler 12 ne otvoren RGB

Се пушта и по карго


300 МКД
или предлог цена
22 мај 22:00Procesor Intel i7-6700

Procesorot se prodava od pricina sto vekje ne mi e potreben Inace n...


21 мај 22:34Intel® Pentium® Processor E5300

Intel® Pentium® Processor E5300 2M Cache, 2.60 GHz, 800 MHz FSB


700 МКД
или предлог цена
19 мај 16:20Intel Penitum D Processor 925 4M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz

SL9KA Intel Pentium D Processor 925 4M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB ...


450 МКД
или предлог цена
19 мај 16:01Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz

Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz


400 МКД
или предлог цена
19 мај 15:59Е 5500 Dualcore

Продавам половен интелов процесор Е 5500 Dualcore - сокет 775. Процес...


19 мај 00:28Intel Celeron G1620

Продавам половен процесор Интел Целерон Г11620 сокет 1155. Процесорот...


19 мај 00:28CPU AMD Athlon™ 740 x4 Quad Core

Се продава процесор AMD Athlon™ 740 x4 Quad Core Процесорот е испр...


990 МКД
или предлог цена
18 мај 14:31Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010...


15 €
или предлог цена
17 мај 21:44Se prodavaat LGA 775 procesori

se prodavaat 3 procesori ispravni pentium d 925 3.0ghz celeron 43...


16 мај 17:33ryzen5 1600 + maticna a320m zaedno

ryzen 5 1600 6 cores 6 treads 3.85 mhz + maticna a320m asus se prod...


8.900 МКД
или предлог цена
15 мај 21:10PROCESOR G3930 ZA LGA 1551 SOCKET

Prodavam nov celeron procesor G3930 za LGA 1551 socket


15 мај 16:08INTEL G3260

procesor


14 мај 15:11AMD Athlon x4 950 AM4 socket 3.5GHz-3.8GHz Turbo

Procesorot e odlicen za normalna rabota,za igri kako i za kopanje. P...


1.500 МКД
или предлог цена
13 мај 15:54Computer Cooler 12 cm so 15 Led - Novi

15x LED Illuminated Computer Cooler DC FAN Transparent Brushless Cool...


250 МКД
или предлог цена
12 мај 11:44Pentium III процесори на 866 , 900 , 1000 , 1300 Ghz

Комплет 2400 ден По парче: Pentium III (1300/256/100/1.5v) = ...


2.400 МКД
или предлог цена
11 мај 15:34Procesor i7-870

donesen od svajcarija vidi slika prakjam po kargo


4.200 МКД
или предлог цена
11 мај 02:11Procesor AMD Phenom 9750

donesen od svajcarija vidi slika prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
11 мај 02:06Procesor i5 2500

donesen od svajcarija prakjam po kargo vidi slika


2.500 МКД
или предлог цена
11 мај 02:02Processor Intel® Core™ i5-3570

donesen od svajcarija prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 01:59kuler za intel

socuvan 075 594 530 socet Lga 775


06 мај 22:44CPU Core 2 Duo E6850 3,0/4M/1333 06 LGA 775

Продавам процесор Intel core 2 duo E6850 на 3,0 GHz 4 M кеш, 1333 MHz...


500 МКД
или предлог цена
03 мај 21:52Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


6.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:28Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.500 МКД
или предлог цена
03 мај 14:28Страна 4 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам