Подкатегорија:
                   
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Gigabyte 1660 6gb

Користена 3 години, без никаква маана или забелешка. Графичката не е...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:45  НОВ ОГЛАС

Gigabyte 1060 6gb Xtreme Gaming

Најдобриот модел на 1060 6GB, графичката е без никаква маана, никој ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:43  НОВ ОГЛАС

MSI 2060 6gb

продавам графичка карта MSI 2060 6gb купена од анхоч пред 3 години, п...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:41  НОВ ОГЛАС

GTX 1050 Ti G1 Gaming 4G

ispravna sostojba bez nikakva mana za poveke info javete se !!!


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava XFX RX580 8gb

Se prodava graficka kartica XFX rx580 8gb. Koristena e za rabota vo ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:39Graficka Nvidia GeForce GT 610 2gb

******* Kontakt na VIBER ********* Chipset: NVIDIA GeForce GT 610 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01Sapphire RX 580 4GB

Се продава RX 580 4GB Sapphire никогаш не копана користена само за ...


Вчера 20:21RTX 3060 12GB MSI VENTUS

Vo odlicna sostojba


27.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.000 €
Вчера 17:28Gigabyte GeForce GTX 770 2GB WindForce 3x

Kako nova vo kutija Mnogu malku e igrano so nea gtx770


5.999 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 15:59ASUS DUAL RX 6600XT 8GB DDR6

Grafickata e koristena samo mesec dena isklucivo light gaming so loka...


25.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.000 МКД
Вчера 15:59rx 5700 xt

prodavam msi rx 5700xt gaming x 8gb .vo odlicna sostojba redovno cist...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Вчера 14:33Kupuvam 4gb rigovi i graficki

Kupuvam rigovi i graficki


1.234 €
или предлог цена
Вчера 14:26Graficka Karta Msi Rx 5700 Xt

Dve graficki komplet 700e Fiks


349 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
399 €
Вчера 14:24Nvidia Geforce Asus ROG STRIX GTX 1070 8GB

Se prodava grafichka karta Nvidia Geforce Asus ROG STRIX GTX 1070 8GB...


Вчера 14:15  НОВ ОГЛАС

Nvidia NVS315 graficka karta

Se prodava Nvidia NVS315 graficka karta. Link: https://www.nvidia....


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

GYGABYTE GTX 970 WINDFORCE 4G, GTX1050Ti 4G

Prodavam 2 graficki vo opisot Odlicno socuvani, Gygabyte GTX970 cen...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Manli GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава Manli GeForce RTX 3080 - 10GB (non LHR) 1700 евра карта...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Вчера 11:51Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GPU Graficka Karta

Се продава Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER 6GB 400 евра карта. ...


Вчера 11:51ASUS ROG GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 STRIX-GTX1060-O6G-GAMING

ASUS ROG GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 PCI Express 3.0 Video Card STRIX-...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 11:01ASUS DUAL GTX 1660S 6GB EVO ( Graficka)

Se prodava graficka karta gtx 1660s 6gb evo koristena 1 godina, uste ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 00:56Gigabyte RX 5700 XT со 16м гаранција

На продажба RX 5700 XT со преостаната гаранција 16 месеци Цена 350е...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
04 јул 22:43MSI RX570 4gb ***SUPER SOSTOJBA***

Graficka MSI rx570 4gb super sostojba


04 јул 21:19Geforce Rtx 3080 vision

Prodavam graficks


2.100 €
или предлог цена
04 јул 21:17Gigabyte 1660s 6GB GDDR6

1660s 6gb koristena za gaming Preostanata garancija uste 7 meseci


04 јул 18:14RTX 3060 / 3080 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Користен...


04 јул 16:47Се продаваат графички 3070

Се продаваат графички 3070ки донесени од странство, немаат гаранција ...


450 €
или предлог цена
04 јул 14:05ASUS Turbo GeForce RTX 2070 8GB

ASUS Turbo GeForce RTX 2070 8GB Koristena samo za gaming


04 јул 14:00Graficka 1660 6GB

Grafickata ima garancija do 9ti mesec 2022god. Mnogu malce koristena.


11.990 МКД
или предлог цена
04 јул 13:11MSI GTX 650 Ti Power Edition

Se prodava GTX650Ti PE 1GB DDR5 vo odlicna sostojba. Grafickata ja im...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
04 јул 12:44Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


04 јул 12:42rx 6600 xfx speedster swift 210

Продавам графичка карта rx 6600 8gb xfx speedster swift 210 користен...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
04 јул 11:07Graficka 730ka 4gb

Se prodava graficka karticka 730ka so 4gb, kompletno ispravana i ne e...


04 јул 08:29GTX MSI 1060 ARMOR OCV1 3GB

Се продава графичка карта NVDIA GeForce GTX MSI 1060 ARMOR OCV1 3GB...


04 јул 05:13Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4gb

Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4GB GDDR5 vram so bios od 290X (...


04 јул 00:11Hladnjak so ispravni kuleri za RX 570 MSI ARMOR

Se prodava hladnjak komplet so ispravni kuleri za RX 570 MSI ARMOR i ...


03 јул 22:56RTX 3060 3070 3080 NVIDIA 6700 VGA novi LHR

0. ZOTAC RTX 3050 8GB GAMING Twin Edge OC нови 17,000ден 1. ZOT...


17.000 МКД
или предлог цена
03 јул 22:44Продавам графичка картичка GeForce GT 730 DRR3 2GB

Во исправна состојба, работи само на VGA приклучок.


2.400 МКД
или предлог цена
03 јул 15:40Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


32.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
34.000 МКД
03 јул 15:02Gigabyte 3080 Ti EAGLE 12GB

Prodavam 3080 Ti Gigabyte 3080 Ti EAGLE 12GB koristena 5 meseci smene...


770 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
850 €
03 јул 14:55GTX 750Ti 2GB GDDR5

Се продава графичка NVidia GeForce GTX 750 Ti 2GB GDDR5. Графичката...


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
03 јул 12:34Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам