Подкатегорија:
                   
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodavaat gpu. Gt 610 i Hd 4850

Gigabyte GV-N610SL-1GI- 500 den. Sapphire HD 4890 New Edition 1000- ...


03 јул 12:14Prodavam graficka GEFORCE RTX 3080

Продавам нова графичка картичка, ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TRINI...


49.995 МКД
или предлог цена
03 јул 11:31ASUS TUF GTX 1660 S (30 meseci garancija) Graficka

Se prodava graficka karta gtx tuf 1660s GAMING 6gb koristena 6 meseci...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
03 јул 10:11Nvidia RTX 3080 OC GIGABYTE GAMING (LHR)

Broj: 072725589 (moze i viber, whatsapp da me pisate) Se prodav...


780 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 €
03 јул 09:13Asus Nvidia GTx 1060 OC

Se prodava grafichka kartichka Asus NVidia GTX 1060 od prv gazda mnog...


12.000 МКД
или предлог цена
03 јул 08:14Asus Rog Strix RTX 3060 OC Edition 12 GB

garancija od setec do 15.09.2024 fiksna cena


27.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
32.000 МКД
02 јул 19:11GeForce GTX660 2GB DDR5 192BIT

Grafickata e top uste gi tera skoro site novi igri uste ja koristam i...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
02 јул 18:46ASUS RX580 4GB

ASUS RX580 4GB SUPER SOSTOJBA


02 јул 18:31Se prodava r9 280x super socuvana

Super socuvana r9 280x 3gb gddr5


5.500 МКД
или предлог цена
02 јул 16:37Sapphire RX 470 zamena

Sapphire RX 470 4GB moze zamena za 8gb 1070 1080 ili slicni so moja d...


5 €
или предлог цена
02 јул 15:35MSI GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta

Се продава MSI GeForce RTX 3080 GAMING Z TRIO 10GB (non LHR)


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
02 јул 12:51Graficka VGA 2GB

Se prodava graficka 2gb VGA HDMI DVI Vo ispravna sostojba Pisete n...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јул 11:52Graficka 512MB

Se prodava graficka Asus EN8400 512MB 400denari Ispravna Prakjam...


400 МКД
или предлог цена
02 јул 11:51RX 570 8GB · ASUS ROG-STRIX

prodavam dobra graficka ASUS strix grjmerska verzija tivka i bespre...


02 јул 09:04Se prodavaat/menuvaat 2x5700xt Asus Rog Strix

Se prodavaat 2x 5700xt Asus Rog Strix Ili menuvaat za RTX 3080 ...


900 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 €
02 јул 08:51Xfx RX 570 4GB

Xfx RX 570 4GB, polovna smeneta termalna pasta, rabotena godina dena...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
02 јул 07:10ASUS DUAL GTX 1070

Grafička kartica ASUS DUAL GTX 1070 upotrebena samo za renderiranje. ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
01 јул 23:31Продавам графичка NVIDIA RTX 2060 Dual

Продавам графичка картица NVIDIA RTX 2060 Dual Palit. Графичката е в...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
01 јул 19:24EVGA GTX 1080 8 GB ( rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka evga 1080 8 gb


18.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
21.000 МКД
01 јул 18:44Rig 6 x 470 8gb Sapphire nitro mining edition - 187mhs

Se prodava Sapphire rig so 187 mhs Moze zamena za kola


1.750 €
или предлог цена
01 јул 18:44Нови кулери за Sapphire Nitro + RX590 RX580 RX570 RX480 RX47

Нови кулери за Sapphire Nitro+ RX590 RX580 RX570 RX480 RX470


01 јул 15:40Нови кулери за ASUS STRIX RX 470 570 580 пар 2 ком.

Нови кулери за ASUS STRIX RX 470 580 570 GTX 1050Ti 1070Ti 1080Ti (95...


01 јул 15:40Нови кулери за XFX RX 470/570 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 470/570 (85mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


01 јул 15:39Нови кулери за GIGABYTE RX 470 480 570 580/ пар 2 ком.

Нови кулери за GIGABYTE GTX1050 Ti 1060 1070 Ti 1080 RX 470 480 570 5...


01 јул 15:39Нови кулери за XFX RX 580/590 пар 2 ком.

Нови кулери за XFX RX 580/590 (95mm) Пар 2 ком. = 800 ден.


01 јул 15:39GIGABYTE GT730 2GB

GIGABYTE GT 730 2GB Graphics Card Map GDDR3 GT730 2GB Video Cards for...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 14:57GIGABYTE GT730 2GB Video Card

GIGABYTE GT730 2GB Видео картичка GV-N730-2GI D3 128-битни GDDR3 граф...


1.300 МКД
или предлог цена
01 јул 14:47Graficka 1GB so hdmi out

Se prodava graficka karticka So Hdmi out/VGA/Dvi 1GB Ddr3 Vo ispr...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
01 јул 13:09GIGABYTE GTX 670 Windforce Overclocked Edition

Картичката е GIGABYTE GTX 670 Windforce Overclocked Edition Тој е vr...


5.500 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
8.000 МКД
01 јул 12:13XFX 580 8gb

Prodavam XFX 580 8gb vo odlicna sostojba redovno cistena, smeneto pr...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
01 јул 11:18Продавам графички 4гб ХИТНО

продавам графички асус 100евра ком. редовно чистени работат совршено,...


01 јул 08:17Ati Radeon HD 4650 128bit DDR3

20 evra


01 јул 07:36Prodavam graficka

Nvidia gtx 950 Vram 2 Gb


30 јун 20:53Nvidia Geforce GTX 1050 ti MSI 4GB

Nvidia Geforce gtx 1050 ti msi 4gb Koristena za gaming CSGO Ne e kor...


30 јун 18:45SAPPHIRE PULSE Radeon RX 550 4GB GDDR5

Се продава гафичка Radeon RX 550 4GB GDDR5


30 јун 17:56Geforce GT740... 2G...DDR5

Prodavam skoro nova Afox geforce GT 740 2Giga....DDR5...128bit


75 €
или предлог цена
30 јун 17:50Prodavam graficki od 4gb

rx 470 asus i gigabyte super socuvani za igri ili majning, 28Mh+ kori...


30 јун 17:17Prodavam graficki karticki MSI GTS 250 i ASUS GT 520

Graficka karta (GPU): MSI GeForce GTS 250 512MB koja sto podrzuva DX1...


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:20RX 580 8GB GIGABYTE & ASUS, VIDI OGLAS ZA CENA

EXTRA CENA ZA DVETE KOMPLET!!! ******************23000**************...


12.000 МКД
или предлог цена
30 јун 13:14Rajzeri 009S rajzeri za mining

Novi rajzeri za graficki 600den Prakam i po kargo


30 јун 09:35Страна 2 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам