Подкатегорија:
                   
468 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

SSD SAMSUNG 850 PRO 512 GB

https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drive...


Денес 09:46NVMe Netac 5000MB/s 500GB

Prodavam nov NVMe disk 5000MB/s 500GB GEN 4X4 so 5 godini garancija ...


5.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:33  НОВ ОГЛАС

NVMe Netac 7200MB/s 2TB

Prodavam nov NVMe disk 7200MB/s 2 TB GEN 4X4 so 5 godini garancija m...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:32  НОВ ОГЛАС

WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


800 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 МКД
Вчера 19:28SSD 120, 240 Kingston

Prodavam SSD A400 120 gb novi


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12Hardisk 4TB

Продавам 12 некористени Wesern Digital 4TB WD40PURZ Sata 6Gb/s cenat...


5.000 МКД
или предлог цена
- 92 % Попуст
60.000 МКД
Вчера 13:00Hard Disk Hitachi 1TB 2TB

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi: Hitachi 1TB - 900 denari Hit...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 12:19HDD hard diskovi 3 komada od po 1tb 2.5' za laptop desktop

Prodavam tri hard diska komplet ispravni od laptopi se izvadeni za pr...


1.099 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 МКД
Вчера 12:00NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19 -Site se vo ispravna sostojba i bez poja...


1.350 МКД
или предлог цена
Вчера 10:59Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, 3.5 " red NASware 3.0 model od...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 10:52hard disk 8tb.My Cloyd network. nas

hard disk 8tb.My Cloyd mirror network nas,2x4tb..swiss


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
27 сеп 23:29JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
27 сеп 15:04SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:01HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:50Se prodava Hard Disc Seagate Barracuda 2TB

Се продава HDD Seagate Barracuda 2TB 3.5''. Цената е 3300 денари.


3.300 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:31SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1800den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.800 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:22SSD 480GB Kingston A400

Prodavnica za kompjuterska oprema SSD 480gb kingston a400 - 3000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:22Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuva...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
27 сеп 01:35Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
27 сеп 01:33Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
27 сеп 01:30Hdd 500gb wd Sata , ili menuvam za SSD

Prodavam hdd 500gb Sata Ili go menuvam za Ssd sose adapter Ili ku...


900 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:26Eksterni hard diskovi 5TB

Се продаваат нови екстерни хард дискови со капацитет од 5TB: Inten...


5.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:35Externi Hard diskovi hdd 5TB

Prodavam novi externi diskovi od 5TB. Model: western digital Elem...


5.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 12:32SSD, NVME, USB HDD - Golem izbor - Novi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III - 1290 denari Maxell SSD 240GB 2.5" S...


1.290 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:49Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 13000 d...


13.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 09:47Western Digital 1TB

Western Digital 1TB WD10EZRZ


1.200 €
или предлог цена
26 сеп 08:30Prodavam evtino !! Hard disk HDD (4Tb, 1Tb, 500gb, 320 gb )

2 hdd po 4 Tb ( 3000 den ) 4 hdd po 1 Tb ( 1000 den ) 3 hdd p...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 04:06Western Digital 4TB

Western Digital 4TB WD40EZRZ Под гаранција


3.500 €
или предлог цена
25 сеп 23:19128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M....


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 14:30Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:40Prodavam IDE i SATA hard diskovi za Desktop kompjuteri

IDE DISKOVI 80 GB 500 denari 160 GB 600 denari 200 GB 700 denari ...


500 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:21HDD 3.5

WD 2TB 1700 denari Samsung 1.5TB HD154UI 1000 denari - 2 komada Hit...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 00:14SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
24 сеп 20:37HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


24 сеп 17:49HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch


3.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:49HDD

VNATRESEN HDD 1TB 1500DENARI TOSIBA EKSTEREN 2.5 HDD 4TB 4000DENARI ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:50Prodavam HARD DISKOVI za laptop i desktop

Hard disk - diskovi 500GB - SATA 1100 DENARI 320GB - SATA 600 DENA...


900 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:17Хард Диск Seagate Desktop HDD 1TB

Хард Диск Seagate Desktop HDD 1TB Модел ST1000DM003 Хард дискот е ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:45PRODAVAM HARD DISK 3.5 SEAGATE 500 GB 7200 RPM !!!!

Prodavam hard disk marka Seagate 500 GB 7200 RPM, Sata. Hard diskot e...


999 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:23HDD 10 TB WD

Prodavam hdd 10 tb western ditital


12.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:55Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам