Подкатегорија:
                   
446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

hard diskovi , HDD 2.5" 3.5" 500gb , 1Tb

Prodavam polovni hatd diskovi 2.5" i 3.5" od 500gb i 1tb. seagat...


700 МКД
или предлог цена
25 јун 12:37HDD 500Gb

Seagate 500Gb


800 МКД
или предлог цена
24 јун 12:27Hard Disk 500GB 160GB 80GB

Se prodavaat polovni hard diskovi HDD 2.5" Health Status 100% Seagat...


300 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
600 МКД
23 јун 07:30UNIVERZALNA KUTIJA ZA HARD DISK

Novi vo kutija --za nadvoreshen hard disk voopshto ne raboteni cen...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јун 00:28SSD 120, 240 Kingston

Prodavam SSD A400 120 gb novi


2.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:36Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
21 јун 19:28SSD 120 GB Gigabyte - скоро ново

Одлично и многу брзо SSD. Цена: 990 ден. Праќам по карго. Контакт:...


990 МКД
или предлог цена
21 јун 16:09HDD WD 500GB 7200RPM

Se prodava nov malce koristen HDD WD 500GB-Sata (WD5003ABYX) Enterpri...


1.300 МКД
или предлог цена
21 јун 09:44Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.600 МКД
или предлог цена
20 јун 17:37Hard disk Western Digital 500gb sata 3,5"

Prodavam dva hard disk ispravni testirani bez losi sektori western di...


700 МКД
или предлог цена
20 јун 14:433TB TOSHIBA P300

7200 RPM 64M BUFFER KONTAKT SAMO TELEFON


2.500 МКД
или предлог цена
20 јун 13:54Hardisk

EXTERNALEN HARDISK LACIE D2 QUADRO ZA MAC PROFESIONALEN SO ALIMIN KAS...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 12:58WD Caviar Blue 4TB (5400 RPM, 64MB Cache, SATA3)

Дискот е користен околу 1 година. Произведен 21DEC2020. Моделот е WD4...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
20 јун 11:56Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 15000 d...


15.000 МКД
или предлог цена
19 јун 11:58Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc

Se prodavaat kompletno ispravni hdd za laptop i personalen kompjuter ...


18 јун 12:21Hard diskovi 500GB i 1TB

Se prodavaat polovni hard diskovi: 500GB - 900 1TB - 1500 За о...


900 МКД
или предлог цена
16 јун 12:55Hdd. Ide. Sata

Razni golemini


500 МКД
или предлог цена
15 јун 15:22Hard Disk HGST Travelstar Z7K500-500GB

Prodavam polovni hard diskovi za laptop 4 parchinja HGST Travelstar...


900 МКД
или предлог цена
15 јун 09:01500GB HDD HITACHI

Se prodava 2.5 500GB HDD za laptop marka HITACI Potpolno zdrav mozhi...


1.200 МКД
или предлог цена
14 јун 21:17WD 1TB

Se prodava 3.5 1TB HDD Western Digital za desktop kompjuter Delumno ...


800 МКД
или предлог цена
14 јун 21:17HDD 750GB 3.5 SEAGATE 7200rpm

Se prodava 3.5 750GB HDD za desktop vo dobra sostojba Kontakt: 076...


1.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:17Hard Disk Hitachi 1TB 2TB

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi: Hitachi 1TB - 900 denari Hit...


900 МКД
или предлог цена
13 јун 12:27Prodavam hard diskovi 3.5" SATA

Дисковите се 100% функционални 1 TB WDC WD1002FAEX-00Z3A0 - 1500 ден...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 09:11Hard Disk WD 1TB

Hard Disk WD 1 TB - 1200 den (100% ispraven) Maxtor ide 80 gb -...


1.200 МКД
или предлог цена
12 јун 23:411TB HDD

ispraven bez bed sektori ..


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 22:04Hard disk toshiba 1TB

Hard diskot e 100% health i 100% performance Cena 1000den fiksna, moz...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јун 16:21HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42GIGABYTE SSD 240GB

Продавам Gigabyte SSD 240GB


1.600 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42HGST 3.5-Inch 3TB NOVI NEOTPAKUVANI hdd hard disk

novi diskovi neotpakuvani HGST 3TB 3.5 inch


3.500 МКД
или предлог цена
10 јун 09:22Asus Strix 1660 Super 6G OC

Asus STRIX 1660 super 6G OC


350 €
или предлог цена
09 јун 19:04Western Digital 500GB SATA 3.5 Hard Disk

Malku koristen bez nikakov problem WD 500GB. 7200 RPM 6 Gb/s 16MB Cac...


800 МКД
или предлог цена
09 јун 16:48продавам 128G SSD

продавам 128G SSD со активирана и лиценциран Windows 10 pro


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Ново SSD Kingston 960GB

Се продава ново, неотпакувано Kingston SSD модел A400 со капацитет 96...


4.800 МКД
или предлог цена
07 јун 20:48HDD ZA LAPTOP I DESKTOP POLOVNI I NOVI

HARD DISKOVI ZA LAPTOP I DESKTOP OD 120GB DO 4TB BEZ BAD SEKTORI 100%...


05 јун 20:17Nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB Eksteren HDD kompletno pak...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 14:30SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe SSD

Prodavam malku koristen SSD SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe S...


900 МКД
или предлог цена
04 јун 08:451TB SATAlll USB3.0 2,5" HDD hard disk

Prodavam nov 1TB Toshiba HDD vo novo transparentno (bezbojno) kukist...


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 10:34Toshiba P300 3.5" 1TB

За слика од SMART пишете ми на вибер. Само Скопје, не праќам по карг...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 11:58Toshiba 3.5" 1TB

За слика од SMART пишете ми на вибер. Само Скопје, не праќам по карг...


1.100 МКД
или предлог цена
31 мај 11:58Nov 2,5" SSD 120GB SATAlll USB3.0

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1200den 180...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 10:54Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам