Подкатегорија:
                   
467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Hard disk SEAGATE Baracuda 120GB IDE 7200rpm 3.5 inchen HDD

Hard disk SEAGATE Baracuda 120GB IDE 7200rpm 3.5 inchen HDD


1.200 МКД
или предлог цена
09 сеп 23:40Hdd 1tb Segate

Poloven raboti perfektno bez nikakvi problemi.


1.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 16:53Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD


2.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:55HARD DISK - HDD 500GB ZA KOMPJUTER PC

Prodavam isparaven baz bad sectors HDD 500GB 3,5inch Model :Samsung ...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 20:28HDD 500Gb

Seagate 500Gb


800 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:09Seagate Enterprise 300GB 15.000RPM SAS

Prodavam 17 parcinja SAS hard diskovi za server kupeni od London :...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 14:55Hitachi hard disk 500 gb

Се продаваат хард дискови, 5 комада, цената е од парче, Sata 3.5,супе...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 09:24HARD DISK WD CAVIAR GREEN 2TB 3.5"

Se prodava sata hard disk WD CAVIAR GREEN 2 TB 3.5". Hard diskot e v...


2.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:19poloven hard

poloven hard hitaci 500g


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 07:39HDD 500 GB SATA

Prodavam 100% ispraven HDD od 500 gb sata konekcija 3,5 inci


1.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 14:04SanDisk Portable

se prodava nov voopsto ne upotreben eksteren disc 500gb SSD 078...


1 €
или предлог цена
03 сеп 11:11Se prodavaat hard diskovi evtino

se prodavaat 3 hdd 80 gb i 2 hdd 160 gb bez bad sectors 1000 den za ...


999 МКД
или предлог цена
01 сеп 20:49Hard disk WDC WD5000AAKX 500 GB

Diskot e vo odlicna sostojba malku e koristen 16 MB Cache Interface...


1.100 МКД
или предлог цена
01 сеп 16:51Nov 2,5" SSD 120GB SATAlll USB3.0

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1200den 180...


1.200 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:09Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
31 авг 18:47HDD WD CAVIAR GREEN 1TB / 2TB 3.5"

Se prodava sata hard disk WD CAVIAR GREEN 2 TB 3.5". Hard diskot e v...


2.500 МКД
или предлог цена
31 авг 11:431TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija

Se prodava 1TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija


30 авг 08:40HARD DISK - HDD 500GB ZA LAPTOP 2,5"

Prodavam ispraven bez bad sectors HardDisk za laptop 2,5 inch Toshib...


900 МКД
или предлог цена
29 авг 21:50HARD DISK - HDD 160GB ZA LAPTOP 2,5"

Prodavam HardDisk za laptop 2,5inch WD - 160GB Seagate - 160GB


400 МКД
или предлог цена
29 авг 21:131TB SATAlll USB3.0 2,5" HDD hard disk

Prodavam nov 1TB Toshiba HDD vo novo transparentno (bezbojno) kukist...


2.500 МКД
или предлог цена
25 авг 21:05SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1.200 МКД
или предлог цена
24 авг 17:14Netgear ReadyNAS NV+ v2

NAS-от поддржува до 4 дискови. Во NAS-от моментално се наоѓаат 4 пар...


5.500 МКД
или предлог цена
24 авг 00:34HD 250 , 500 GB SEAGATE TOSHIBA 1TB,WD 3TB i TOSHIBA 4TB

Hard diskovi 250 GB 600 denari , 500 GB SEAGATE 800 denari , TOSHIB...


3.200 МКД
или предлог цена
23 авг 13:39Hard disk 1TB za Laptop 2.5 Segate

Diskot e vo malku koristen bez bad secktori imate dokaz od hd sentine...


1.400 МКД
или предлог цена
23 авг 10:16Toshiba NAS N300 8 TB

Malku koristen, vo odlicna sostojba


9.000 МКД
или предлог цена
22 авг 15:26Hdd. Ide. Sata

Razni golemini


500 МКД
или предлог цена
22 авг 14:24Prodavam exteren hard disc 1TB Western digital.

Prodavam nadvoresen hard disc Western digital 1Terabajt, odlicen, bez...


20 €
или предлог цена
21 авг 10:20SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO

Nov vo kutija. Kupen ne e upotrebuvan. So slednite specifikacii: SSD...


4.000 МКД
или предлог цена
19 авг 17:381TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.600 МКД
или предлог цена
17 авг 09:17Hard disk 500gb za laptop 2.5"

Odlichna sostojba 500gb 2.5" HGST


800 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
16 авг 20:14HARD DISK HDD 4TB WD Red SATA

Prodavam Hard disk HDD 4.0 TB WD Brend SATA, Vo odlicna sostojba, bez...


16 авг 14:53HDD WD 120GB 2,5' za laptop

Се продава хард диск за лап-топ Western Digital 120 GB WD1200BEVS


500 МКД
или предлог цена
16 авг 12:47HDD WD 160GB 3.5' за PC

Се продава хард диск за PC; Western Digital WD1600AAJS 160GB


400 МКД
или предлог цена
16 авг 09:34HDD Samsung 250GB 2,5' za laptop

Се продава HDD Samsung 250GB 2,5' 5400 rpm за лап-топ.


500 МКД
или предлог цена
16 авг 09:30HDD Seagate 500GB 7200RPM 2.5' SATA 6.0Gb/s

Se prodavaat dva X 2 Seagate - ST9500620NS Seagate Constellation.2 ...


1.200 МКД
или предлог цена
16 авг 09:28WD RED 8TB NAS

WD Red 8TB NAS Hard Disk Drive - 5400 RPM Class SATA 6 Gb/s 128MB C...


8.800 МКД
или предлог цена
15 авг 22:44HDD TOSHIBA 250GB 2.5', хард диск

Се продава исправен HDD TOSHIBA MK2555GSX ATA 250GB 2.5' за лап-топ.


500 МКД
или предлог цена
15 авг 14:48Nmve XPG 1TB

Se prodava SSD NVME XPG 1TB Read/write 3500/3000 Moze zamena za gra...


100 €
или предлог цена
15 авг 13:36HDD Seagate 80GB ST380013AS

Се продава стар исправен без Bad-sektori Seagate ST380013AS 80GB 3.5'...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 13:04Страна 3 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам