Подкатегорија:
                   
458 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3TB TOSHIBA P300

7200 RPM 64M BUFFER KONTAKT SAMO TELEFON


2.500 МКД
или предлог цена
20 јун 13:54Hardisk

EXTERNALEN HARDISK LACIE D2 QUADRO ZA MAC PROFESIONALEN SO ALIMIN KAS...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 12:58WD Caviar Blue 4TB (5400 RPM, 64MB Cache, SATA3)

Дискот е користен околу 1 година. Произведен 21DEC2020. Моделот е WD4...


3.500 МКД
или предлог цена
20 јун 11:56Poveke Hdd i ssd za laptop i desktop Pc

Se prodavaat kompletno ispravni hdd za laptop i personalen kompjuter ...


18 јун 12:21Hard diskovi 500GB i 1TB

Se prodavaat polovni hard diskovi: 500GB - 900 1TB - 1500 За о...


900 МКД
или предлог цена
16 јун 12:55Hard Disk HGST Travelstar Z7K500-500GB

Prodavam polovni hard diskovi za laptop 4 parchinja HGST Travelstar...


900 МКД
или предлог цена
15 јун 09:01Hard Disk Hitachi 1TB 2TB

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi: Hitachi 1TB - 900 denari Hit...


900 МКД
или предлог цена
13 јун 12:271TB HDD

ispraven bez bed sektori ..


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 22:04HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42GIGABYTE SSD 240GB

Продавам Gigabyte SSD 240GB


1.500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42Asus Strix 1660 Super 6G OC

Asus STRIX 1660 super 6G OC


350 €
или предлог цена
09 јун 19:04продавам 128G SSD

продавам 128G SSD со активирана и лиценциран Windows 10 pro


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB Eksteren HDD kompletno pak...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 14:30SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe SSD

Prodavam malku koristen SSD SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe S...


900 МКД
или предлог цена
04 јун 08:451TB SATAlll USB3.0 2,5" HDD hard disk

Prodavam nov 1TB Toshiba HDD vo novo transparentno (bezbojno) kukist...


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 10:342.5" HDD za laptop 1TB nov

Se prodava hard disk WD BLUE 1TB nov nekoristen voopsto


1.700 МКД
или предлог цена
26 мај 18:49Nadvoresen hard disk SAMSUNG 1TB USB 1000GB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 1TB 1000GB USB HDD kompletno pakuva...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD


2.000 МКД
или предлог цена
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 2TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 2TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 4TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 4TB Purple Surveillance 24/7 SATA 3 HDD


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 22:55PRODAVAM DVA HDD USB Externi

HDD 12 tb, 6 2 tb. usb 3.0. exteren HDD. sostojba malku koristen za ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
22 мај 19:35JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 22:35Hard diskovi 2 kom, Gejmerska tastatura i DVD

Prodavam hard diskovi 2 komada ispravni edniot e 80GB a drugiot 160 G...


550 МКД
или предлог цена
20 мај 14:36SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1800den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.800 МКД
или предлог цена
20 мај 13:55Hard disk

3 hard disk 160g ispravni trite za 1300den


500 МКД
или предлог цена
19 мај 07:46WD Red 3TB Hard Disk

Samo e otvoren i okluchen.


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:07SSD 2.5" Samsung 870 QVO 4TB SATA3

Se prodava polovno SSD Samsung 870 QVO 4TB. So garancija i celosna am...


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:104TB Eksteren Disk - Verbatim Store 'n' Save External USB 3.0

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno nap...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:104TB Eksteren disk - A-Data HM800 External Disk

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno nap...


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:09PCIe to NVME m.2 , SATA adapter

novi 600 denari


600 МКД
или предлог цена
15 мај 00:49SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


19.000 МКД
или предлог цена
15 мај 00:40Hard disk WD Red 14 TB Novi

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania kaj nas se proda...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:488 Ports SATA 3.0 to PCE x4

- 8 x PORTS SATA Raid Controller Card ( LSI 9340-8i )


3.700 МКД
или предлог цена
06 мај 17:41Kupuvam Hdd 500GB SEAGATE 2.5" biten mi e firmware 0005SDM1

Kupivam ispraven HARDDISK isklucivo ovoj modelot sto go baram: Seag...


По Договор
или предлог цена
06 мај 14:53Се продава надворешен хард диск

Се продава надворешен хард диск со меморија од 232 GB


1.800 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28SSD Caddy 9.5mm i 12.7mm for Laptop - Novi

HDD Caddy replaces the optical drive and allows you to add a second i...


550 МКД
или предлог цена
05 мај 12:13Toshiba P300 2TB (7200RPM, 64MB Cache, SATA3)

Дискот е користен околу 1 година. Произведен 26OCT2020. Моделот е HDW...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 10:30500GB Hdd har disk 950den 2.5'' za laptop

500GB Hdd har disk 900den 2.5'' za laptop


1 МКД
или предлог цена
01 мај 17:34HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk

Prodavam novi HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 13:00Samsung 256GB SSD - Novi

Samsung 256GB SSD PM871b TLC SATA 6Gbs 2.5 inch bulk MZ-7LN256C Ne...


2.590 МКД
или предлог цена
29 апр 13:33Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам